Reklama

Reklama

Vánoce v Bosně

všechny plakáty

Obsahy(1)

O Vánocích 2001 se z iniciativy generálního štábu a soukromé pořadatelské firmy uskutečnila bizardní výprava několika hvězd českého showbyznysu za českou posádkou mírových sil v Bosně a Hercegovině. Dan Hůlka, Leona Machálková, Láďa Křížek nebo Petr Muk si vyzkoušeli neprůstřelnou vestu, nasedli do tanku, nebo se najedli v kantýně základny. Zahráli výběr svých nejlepších hitů, popili vína a znaveni dobrým skutkem se vrátili do své vlasti. Mezi řádky výmluvný snímek je ironickou reflexí vzájemných paralel mašinérie vojenské a popkulturní. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (5)

kopfa 

všechny recenze uživatele

Ech, z nebohých komentářů zde by se člověku srdce ustrnulo, ale spíše nad komentujícími, než-li nad filmem. Celá idea následovat náš radiový mainstream do jámy lvové, kde ze sebe dotyční chlístají humanitární moudra, skotačí jako malé děti a jejich vystoupení je zobrazováno s kulometným postsynchronem, je výborná a má sympaticky nevybíravý dopad. ()

e(l)a 

všechny recenze uživatele

Jedna hvězda za nápad a druhá za natočení. Jinak je spíš smutné, když se "české celebrity" chtějí stůj co stůj zviditelnit. Zvlášť Anna K., která pořád lezla před kameru, aby si jí každý všiml, byla vskutku nervy drásající. Nicméně nápad to byl originální, jako dokument velmi dobré. Spíš obdivuji trpělivost pánů režisérů, že to zvládli podat dokumentárně nezaujatě a přitom žádnou z našich hvězd nezabili. ()

Merzin 

všechny recenze uživatele

Tři hvězdy za to jak se předváděli naše "hvězdy". Vlastně to díky nim byla docela dobrá, nechtěná komedie :D ()

Reklama

Reklama