Externí recenze k filmu (12)

 • ČervenýKoberec.cz (Eliška Bartlová) ****

  "Humorná pátrací road movie přinesla do komediálního rybníčku čerstvý vzduch, energii a elán, na kterém těží nejedna nepovedená kopie. Ať již jste byli na první Pařbě v kinech nebo si ji hodláte oživit doma na DVD, závěrečné fotoalbum (a nejen to) zaručeně pobaví i po letech." (více)

 • FanMovie.cz (Jan Varga) ****

  "Na Pařbu ve Vegas se velmi dobře kouká, je to výborná oddechová komedie plná humorných zvratů a vypointovaných gagů (ale vhodná spíše pro muže, než pro ženy). " (více)

 • Filmo.cz (Petr Semecký) ****

  "Nicméně je pěkné vidět, že i eRkovou (to jest do patnácti let nevhodnou) komedii lze natočit vkusně, přičemž odvážnější momenty ani trochu nepobuřují, ale jsou naprosto normální součástí filmu jako zábavného celku, jenž jede kupředu jako namydlený blesk a drží diváka neustále v očekávání toho, co…" (více)

 • Filmweb.cz (Aleš Smutný) *

  "Dovedu si představit situaci, kdy se budu u Pařby ve Vegas bavit. V noci, obklopen skupinou kamarádů, z nichž všichni už máme požito alkoholu a scény v sále halasně komentujeme stejně jako zbytek osazenstva. Jenže v tomto stavu se i pitomý film stává velikou zábavou. Takto zůstává u náctiletých…" (více)

 • Gorilla.cz (Martin Svoboda I) *****

  "Komediální masakr, to je přívlastek, který už mám několik hodin v souvislosti s Pařbou ve Vegas spojený. Jedná se totiž o neuvěřitelný mix skvělých nápadů, které jsou velmi chytře vystavěny a snímek tak díky nim ždíme z provařené premisy takřka absolutní maximum. Z toho filmu bude každopádně kult." (více)

 • Koule.cz (Martin Černý) ****

  "Americká komedie Pařba ve Vegas za oceánem překvapuje gigantickými tržbami. Přiláká tenhle film o pořádně rozjeté rozlučce se svobodou tolik lidí také do českých kin? Předpoklady pro to má. Nesmíte si ale dělat naději, že jde o komedii originální nebo dokonce chytrou." (více)

 • LaCultura.cz (Martina Čambalová) ****

  "Jedna kamarátka sa vyjadrila, že je to viac pre chlapov ako pre ženy a druhá, že by Vo štvorici po opici ocenila viac v čase svojho búrlivejšieho obdobia. Ťažko povedať, asi je to naozaj individuálne, pretože neprežívam ani búrlivé obdobie, a pokiaľ viem, chlap nie som, a napriek tomu som si Vo…" (více)

 • LaCultura.cz (Martina Čambalová) ****

  "Jedna kamarátka sa vyjadrila, že je to viac pre chlapov ako pre ženy a druhá, že by Vo štvorici po opici ocenila viac v čase svojho búrlivejšieho obdobia. Ťažko povedať, asi je to naozaj individuálne, pretože neprežívam ani búrlivé obdobie, a pokiaľ viem, chlap nie som, a napriek tomu som si Vo…" (více)

 • MarastJakcyp.com (Barbora Zveřinová) ****

  "Pařba ve Vegas (za český název by někdo zasloužil pořádné tygří kousnutí) skvěle baví a budí dobrou náladu. Nic víc, nic míň. Co chtít od komedie víc?" (více)

 • MovieMania.sk (Marek Gurský) *****

  "Od začiatku filmu je jasné, že nejde o to, či sa Doug nájde, ale ako. Odpoveď je, že veľmi zábavne. Vo štvorici po opici je komédia, ktorá tu veľmi dlho nebola. Je rovnako zábavná pre mladšie i staršie publikum, pre ženy i mužov, hoci muži si ju užijú asi o kúsok viac už len kvôli zobrazeným…" (více)

 • MovieZone.cz (Petr Čihula) ****

  "Co je na tom ještě lepší, ono to navíc skutečně JE legrační. Ani ne tak v tom smyslu, kdy se v kině popadáte za břicho, ale spíše ve smyslu spokojeného mručení si pod vousy s příslušným přitakávacím gestem „ano, to znám, to se může stát“. I tady se najdou fóry, které neznají meze a v rámci…" (více)

 • Tiscali.cz (Linda Winsh-Bolard)

  "Děsivé je, že mi bylo sděleno, že muži opravdu myslí tak, jak popisuje tento film. To by bylo opravdu odstrašující. Vždycky jsem se domnívala, že muži dorostou alespoň do intelektuální výše striptérky v nočním klubu." (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace