První série byla výborná, dobrý výběr soutěžících, neokoukané téma a hlavně soutěžící nevěděli do čeho jdou a chovali se přirozeně, kdežto v druhé a hlavně v třetí sérii to bylo hrozné, jak se snažili soutěžící , aby dostali co nejvíc hlasů a tak se přetvařovali atd. První série byla fakt klasika a určitě si všichni ještě vzpomenou na praštěnou Regínu s nožem, Vladka, který se ostříhal,pěknou( i když naivní ) Katku a Zvěřina z Václaváku ... 1. série ****, 2.série **, 3.série * .(24.3.2009)

• GilEstel

Petr Zvěřina z Václaváku, jeho kámoš Hanz (stíhaný policií), striptérka Regina, mimoň Jindra, horník Emil (chce vyhrát 14mega a stále o tom mluví), slizák Michal, přihlouplá Monica, ještě přihlouplejší naivní Kačenka a jako hlavní hvězda nade všemi emocionálně labilní přecitlivělý teplouš Vlado. Takovou sestavu by chtěla do vily každá televize. Šťastná ruka prvního pokusu. První řada Vyvolených byla nesrovnatelně lepší než konkurenční Big Brother. Nic na tom nezkazila ani resuscitovaná Pergnerová, která se potřebovala trochu uklidnit, aby jí nesebrali děcko. Zároveň měla skvělou šanci vydělat si na další dávku pervitinu. Nova dostala náležitě na prdel a patřilo jí to. I přes nečekaný úspěch první řady se ukázalo, že tento formát pořadu u nás nemá šanci přežít. Českého diváka si ochočil jen na rok, což je ve srovnání se Superstar, Talentmanií, X-Faktorem atd. slabý odvar. Jsem rád, že jsem to absolvoval, bylo to místy zajímavý, ale už nikdy víc. Hloupá infantilní zábava. První řada 3*, zbytek odpad!(11.10.2011)

• -bad-mad-wolf-

BigBrotherovský princip reality show se mi nelíbí. Do kotle naházené sardinky, jejichž jediným úkolem je válčení s nastupující ponorkou, mají nulovou, ba spíše mínusovou atraktivitu. Může se vám některá z postav líbit, můžete možná i s některou soucítit, ale jakou to má proboha další hodnotu? Proč něco takového sledovat pravidelně?(24.11.2008)

• pakobylka

Vida, na ČSFD je i tahle pochybná reality estráda! Možná zajímavý materiál pro úzkou skupinu profesionálů, kteří se zabývají lidskou psychikou, pokud mám ale hodnotit úroveň televizní „zábavy“, jednoznačně odpadová záležitost. Bože, jak hluboko jsme klesli !!! - MY VŠICHNI - účinkující i diváci. Televizi "Prima", která něco takového dokázala vypustit do světa, nevyjímaje.(21.11.2008)

• Anrie

Děs!! To je tedy reality show na úrovni, to vám povím. Zavřít, zjevně psychicky labilní, lidi do vili, kde nemají žádné úkoly, jen dělají věci, co by normální člověk neudělal, natož ještě před kamerou a úplně neznámými lidmi. Nechápu, jak se na to může někdo dívat pravidelně, nebo spíš, jak se na to vůbec někdo může dívat. Lidi snad baví, sledovat naprosto šáhlé jedince, kteří pro peníze udělají úplně všechno. Hrůza!! Odpad odpadů!(19.9.2013)

• - 1. serie - V každém smíšeném duelu zvítězil muž. (duklak2)

• - 1. serie - Z 12 duelů se zpátky vrátil 4x zúčtovaný a 8x vyzvaný. (duklak2)

• - 1. serie - Žena zvítězila v duelu 2x a to v těch případech, kdy spolu soupeřily 2 ženy. (duklak2)