• Slarque
  **

  Béčkový western stojí na hodně nudné historce, která nestačí ani na tu hodinu a půl. Takže zbývají záběry přírody, dobytka a koní a herci v čele s Burtem Lancasterem a Robertem Walkerem. Jednoznačně přebytečný je vypravěčův voice-over.(23.1.2015)

 • cheyene
  ***

  Zápletka není zrovna záživná a snad i proto se mi pouhých 83 minut zdálo jako věčnost. Potěš záběry na přírodu a Burt Lancaster. Fanoušci westernů si tímto počinem určitě rádi rozšíří obzory.(13.5.2017)

 • Pohrobek
  ***

  Conny Daybright (Burt Lancaster) je velmi vděčný bohatému rančeru Arthuru Strobieovi (Ray Collins) za to, že se ho za mlada ujal, poskytl mu vychování a jedná s ním jako s druhým synem. Proto se stará, jak jen může, o opravdového Strobiova ničemného syna Joa (Robert Walker). Ačkoliv je Jo ženat s krásnou Jenny (Joanne Dru), mladá Lilly Fasken (Sally Forrest) s ním právě čeká dítě, o jehož otcovství jsou spraveni pouze Jo a Conny... Western žánrového chameleona Richarda Thorpa podle románu Luka Shorta.(17.5.2005)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace