Dokonalý úkryt

Dokonalý úkryt

Akční / Komedie / Krimi / Thriller

Německo, 2008, 91 min

• MraMor

Dal by som tejto hlúposti jednu *, ale nechcem aby takyto titul mal zbytočne veľké hodnotenie, v ktorom sú do 91 minút natlačené "neskutočné" herecké výkony, more nelogickostí. Silno doporučujem pri tomto filme nerozmýsľať a len pozerať lebo pokiaľ by nad tým začal človek rozmýslať tak by to musel asi po 10 minutach vypnúť. Mne sa to podarilo dopozerať až do konca.(9.8.2009)

• Jrk

Tak blby film jsem uz dlouho nevidel! Jak tomuto kaskvilu muze nekdo vubec dat hvezdicku. Film nejen ze je predvidatelny ale naprosto prospikovan hlouposti a amaterskosti dvou hlavnich postav. Nesnasim nelogicke veci jako je kdyz se tam ozyva smrtelny krik tak se skupina rozdeli a jde do tmave jeskyne po jednom bez baterky. Tady pro zmenu najdou mrtvou rodinu a msito aby nechali misto cinu neporusene zacnou stehovat mrtvoly a vse uklizet, proc proboha?? SChapu scenarista chtel vygradovat situaci, ale takto?? Priserna blbost, vrah by neublizil mouse, jen zabil policajta. Andilek spolecnice neustale jede se svym pritelem v protizakonych cinostech atd... Neni to ani zajimava detektivka, prsote neco co nestoji ani za tech 15 min zivota.(23.8.2009)

• Bugiii

Jednu hvězdičku dávám za myšlenku filmu.....jinak ve filmu je skutečně mnooooho nesrovnalostí a hloupostí. Měla jsem chuť hlavním hrdinům vyfackat, mohli to udělat úplně jednoduše a inteligentněji. Ani poslední scéna, která měla být dojemná mě nijak nezaujala, spíš jsem si řekla- patří mu to. Oh, Billy, co sis to vybral za film?! Máš na víc!!!!!(13.9.2009)

• evil_ryu

Nielenže je tu Billy Zane ako zástupca inej kultúry, on je tu ako keby z úplne iného filmu. Jeho postava je strašne cool, a ako jediná jedná ako normálny človek (až na pár výnimiek). Konanie ostatných postav je tak idiotské, až mi to prišlo smiešne. Akčné scény sú natočené absolútne katastrofálne, film má diery v logike ako ementál a k tomu pôsobí lacno ako prvá séria kobry 11. Každopádne aspoň 1* za Billyho.(8.1.2012)

• stration

Jak může mít tento paskvil 66%? Viděl ten film někdo z těch, co dali nedejbože pět hvězdiček? Naprostá katastrofa. Až na Billyho Zanea naprosto příšerní herci, dialogy jsou tak stupidní, že jsem tomu prostě nemohl uvěřit a celý je to tak hrozně amatérský a blbý, že jsem to už dloooooouho neviděl. Nedoporučuju ani vyznavačům špatných filmů, protože Uwe Boll je proti tomuto Fellini.(16.7.2009)