Dokonalý úkryt

Perfect Hideout

Dokonalý úkryt

Akční / Komedie / Krimi / Thriller

Německo, 2008, 91 min

Průměrný thriller /nepochopil jsem označení komedie u názvu filmu/, který je určen spíše na televizní obrazovku, ale dle mého určitě není tak špatný jak zde čtu. Samotný příběh není špatný, i když předvídatelný a hlavně výkon Billyho Zaneho v roli zabijáka je dobrý. Největší problém, který s filmem mám je ten, že je dost vidět, že při natáčení nebylo peněz nazbyt.(23.7.2009)

• AngiS

uáá... Miliony možností jak toho psychopata co s nima je v baráku zabít.. A až ke konci filmu do něj vrazí nůžky.. no paráda.. Tyhle německý paskvily jsou tak na úrovni..(6.12.2009)

• Smok

Billy Zane v nemeckom thrilleri, ktorý zo začiatku pôsobil sľubne, ovšem s pribúdajúcimi minútami a kopením sa jednej scenáristickej hovadiny na druhú, už pôsobiaci skôr úsmevne. Napríklad už dlho som nevidel dementnejšiu zásahovú jednotku a škuľavejších sniperov ako tu. Dvojica únoscov bola strašne nepresvedčivá a pri takomto správaní aké som videl, by museli ísť k zemi do piatich minút. Je to môj druhý film s Billym za tento týždeň po Vládcovi kúziel a možno už je to na mne poznať. Ak Mr. Zane bude brať aj naďalej úlohy v takýchto nízkorozpočtových zhovadilostiach, tak sa sám pochová.(10.11.2009)

• MraMor

Dal by som tejto hlúposti jednu *, ale nechcem aby takyto titul mal zbytočne veľké hodnotenie, v ktorom sú do 91 minút natlačené "neskutočné" herecké výkony, more nelogickostí. Silno doporučujem pri tomto filme nerozmýsľať a len pozerať lebo pokiaľ by nad tým začal človek rozmýslať tak by to musel asi po 10 minutach vypnúť. Mne sa to podarilo dopozerať až do konca.(9.8.2009)

Náhodou to nebylo vůbec špatný!!(2.4.2010)