Nick a Celia by chtěli by začít nový společný život. Jenže Nickovi dřívější parťáci-kriminálníci požadují splátku dluhu. Zoufalý Nick se odhodlá ke krádeži, při které však nešťastnou náhodou zastřelí policistu. Rázem má mladý pár za patami celou speciální jednotku. Ukryjí se v domě Victora von Hartenberga, kterého zároveň vezmou jako rukojmího. Netuší, že Victor právě zmasakroval svou rodinu.Venku čeká policie, uvnitř brutální zabiják… (oficiální text distributora)

SOLOM.

Céčkový německý thriller, který místy skutečně vypadá spíš jako komedie, než že to někdo myslí vážně. Samotná tvůrčí myšlenka by se snad ještě dala zkousnout a se vší vážností se z toho dalo vymáčknout mnohem více, jen kdyby tvůrci nebyli takové jelita, dialogy hrozné a herci nepřehrávali jak kráva. Billy Zane si ještě držel jakžtakž svůj standart a byl jasně tím nejlepším co nám tu bylo nabídnuto (kromě výstřihu hlavní hrdinky), dokonce to v jednu chvíli mělo i zajímavou atmosféru, ovšem jen do doby, kdy se vrah začne nahánět s párem a holkou po baráku (on je mohl všechny několikrát zabít, oni jeho rovněž tak), do toho všeho policajti, snipeři – taky měli možnost několikrát vše ukončit (některé akční scény mi vážně připadaly spíš jako úmyslné parodie)…No prostě tomuhle prostě nemůžu dát ani průměrné ohodnocení, protože bych ublížil tomu zástupu průměrných béčkových thrillerů. ()

Arkos

Průměrný thriller /nepochopil jsem označení komedie u názvu filmu/, který je určen spíše na televizní obrazovku, ale dle mého určitě není tak špatný jak zde čtu. Samotný příběh není špatný, i když předvídatelný a hlavně výkon Billyho Zaneho v roli zabijáka je dobrý. Největší problém, který s filmem mám je ten, že je dost vidět, že při natáčení nebylo peněz nazbyt. ()

stration odpad!

Jak může mít tento paskvil 66%? Viděl ten film někdo z těch, co dali nedejbože pět hvězdiček? Naprostá katastrofa. Až na Billyho Zanea naprosto příšerní herci, dialogy jsou tak stupidní, že jsem tomu prostě nemohl uvěřit a celý je to tak hrozně amatérský a blbý, že jsem to už dloooooouho neviděl. Nedoporučuju ani vyznavačům špatných filmů, protože Uwe Boll je proti tomuto Fellini. ()

Smok odpad!

Billy Zane v nemeckom thrilleri, ktorý zo začiatku pôsobil sľubne, ovšem s pribúdajúcimi minútami a kopením sa jednej scenáristickej hovadiny na druhú, už pôsobiaci skôr úsmevne. Napríklad už dlho som nevidel dementnejšiu zásahovú jednotku a škuľavejších sniperov ako tu. Dvojica únoscov bola strašne nepresvedčivá a pri takomto správaní aké som videl, by museli ísť k zemi do piatich minút. Je to môj druhý film s Billym za tento týždeň po Vládcovi kúziel a možno už je to na mne poznať. Ak Mr. Zane bude brať aj naďalej úlohy v takýchto nízkorozpočtových zhovadilostiach, tak sa sám pochová. ()

Rosalinda

Čekala jsem podprůměrnou kravinu a on se z toho vylíhnul docela slušný kousek. Docela slušná zápletka a docela slušní hrdinové. Herci tak nějak přirození a věrohodní. Pustila jsem si to v TV jako pozadí, ale pak se to začalo přelévat a rázem bylo z filmu popředí a já jsem usedla a koukala. Né že bych byla nějak fascinována, ale něco málo na tom bylo. A možná i o chlup víc. A komedie? To nechápu. Nebyl tam jediný komediální prvek, spíš jsem chvílemi vnímala něco jako prvky hororu. No jo, člověk opravdu nemůže dát na to, co čte... a musí si to sám "osahat". ()