Dokonalý úkryt

Dokonalý úkryt

Akční / Komedie / Krimi / Thriller

Německo, 2008, 91 min

• evil_ryu

Nielenže je tu Billy Zane ako zástupca inej kultúry, on je tu ako keby z úplne iného filmu. Jeho postava je strašne cool, a ako jediná jedná ako normálny človek (až na pár výnimiek). Konanie ostatných postav je tak idiotské, až mi to prišlo smiešne. Akčné scény sú natočené absolútne katastrofálne, film má diery v logike ako ementál a k tomu pôsobí lacno ako prvá séria kobry 11. Každopádne aspoň 1* za Billyho.(8.1.2012)

Čekala jsem podprůměrnou kravinu a on se z toho vylíhnul docela slušný kousek. Docela slušná zápletka a docela slušní hrdinové. Herci tak nějak přirození a věrohodní. Pustila jsem si to v TV jako pozadí, ale pak se to začalo přelévat a rázem bylo z filmu popředí a já jsem usedla a koukala. Né že bych byla nějak fascinována, ale něco málo na tom bylo. A možná i o chlup víc. A komedie? To nechápu. Nebyl tam jediný komediální prvek, spíš jsem chvílemi vnímala něco jako prvky hororu. No jo, člověk opravdu nemůže dát na to, co čte... a musí si to sám "osahat".(1.3.2012)

• MraMor

Dal by som tejto hlúposti jednu *, ale nechcem aby takyto titul mal zbytočne veľké hodnotenie, v ktorom sú do 91 minút natlačené "neskutočné" herecké výkony, more nelogickostí. Silno doporučujem pri tomto filme nerozmýsľať a len pozerať lebo pokiaľ by nad tým začal človek rozmýslať tak by to musel asi po 10 minutach vypnúť. Mne sa to podarilo dopozerať až do konca.(9.8.2009)

• stration

Jak může mít tento paskvil 66%? Viděl ten film někdo z těch, co dali nedejbože pět hvězdiček? Naprostá katastrofa. Až na Billyho Zanea naprosto příšerní herci, dialogy jsou tak stupidní, že jsem tomu prostě nemohl uvěřit a celý je to tak hrozně amatérský a blbý, že jsem to už dloooooouho neviděl. Nedoporučuju ani vyznavačům špatných filmů, protože Uwe Boll je proti tomuto Fellini.(16.7.2009)

Jednu hvězdu dolů dávám za ten blbý závěr s Nickem a vůbec to řešení vztahů po takových věcech bylo trochu nedůvěryhodné.. Jako pár vtipných či ironických scén tam bylo, ale označovat to jako Komedii je blbost. Poté co si vzali za rukojmí toho vraha bych to spíš označil i jako horor. Taky mě dost naštvalo to jednání toho policisty, který se do toho hrnul celkem neprofesionálně.. ----- Tak jako zajímavý film to je. Je tam pár zvratů a je to i napínavé. Děj by potřeboval trochu poupravit, ale jinak až na ten konec a fakt, že ti Nickovi dřívější parťáci co to vlastně začali zůstali nepotrestaní, je to celkem zajímavý film.(26.4.2015)