Ocelová past

Luis Cámara

Dirk K. van den Berg

Wolfgang Weigl
  • Insomniac

Na tyzdnovke 5 programov. Na styroch hovno a na piatom sracka. Videl som ale uz aj horsie, tak preto ta jedna hviezda. Ale fakt to bolo hrozne - uplna vykradacka bez napadu. Herci lezu na nervy uz po par minutach, scenar ako od dementa (Kto kua pise taketo dialogy???), rezia akoby ani nebola atd. atd... Nikdy viac!(12.1.2011)

• Boudyy

Tak vyrojilo se zde více názorů ohledně toho, zda to byla X-tá variace na SAW či ne. Co mě se týče, mě se v některých pasážích SAW vybavil, ale chápu, že motiv a děj byl o něčem jiném. Taky jsem uvítal, že příběh skončil jinak, než jak nám scénáristé podsouvali už od poloviny filmu. Tohle je podprůměrný slasher, který vykrádá mnoho jiných filmů a vypráví klišovitý příběh, avšak s nečekaným zakončením. P.S.: Všimli jste si, že Georgia Mackenzie vypadá jako ta pornoherečka Bobbi Starr?(2.7.2014)

• Colour

Herecké výkony boli strašné, o nič lepšie na tom nebol scenár. "Reálnosť" príbehu bola na bode mrazu (skôr som schopná uveriť v izbu, kde každý umrie alebo vraždiaceho jazdca bez hlavy než v to, že by bol niekto/niečo rozhodnutý sám vraždiť vo veľkom mrakodrape skupinu ľudí. I keď skupina nemá kam ujsť). Pri vražedných praktikách maniaka je kamera chaotická a je to akurát naškodu. Človeku sa to pomihá pred očami a ani si poriadne neuvedomí, že maniak niekoho rozsekal, zošil a pod. Zabitých 89 minút života. 15%(1.8.2010)

Nemecká produkcia ponúkla sympatický slasher, podopretý o Saw-ové momenty a umiestnený do uzavretého prostredia v štýle Smrtonosnej pasce 1. Aj keď sa jedná o jasnú vykrádačku mnohých známejších hororových kúskov, je to pozerateľné, chytľavé a miestami príjemne napínavé. Taktiež záver filmu je vydarený a nesklame, a ani ako celok to nie je príliš pritiahnuté za vlasy, ako to býva pri takýchto kúskoch častým javom. Pre mňa mierne nadpriemerný kúsok a držím nemcom palce aj do budúcna.(2.8.2010)

• Radko

Vražedné menu v reštaurácii B kategórie. Zasýti základný pocit hladu po paranoidnej vyvražďovačke so zopár skvelými nápadmi. Vďaka neschopnosti stotožniť sa s ktoroukoľvek z postáv a obvyklému debilnému rozdeľovaniu sa skupiny v ohrození to na nejaké zopakovanie si tohto gurmánsky chudobnejšieho zážitku určite nie je.(14.12.2012)