Back Soon

Drama / Romantický

USA, 2007, 83 min

Rob Williams

Rob Williams

Tři hvězdy, ale jen se zavřenýma všema očima. Jestli někdo chce vidět jak vypadá učebnicový prkenný herecký výkon, tak ho v tomto snímku najde na tuny. Otřesný scénář, statická konverzačka, žádná dynamika. Na druhou stranu ovšem velmi originální pohádka o tom, jak se ze dvou heteráků stanou milenci. Naštěstí Windham Beacham je velmi koukatelný a tak celkově se u toho dalo vydržet. Škoda námětu! Měl se ho chopit nějaký profík.(2.7.2017)

Většinou mi tyhle duchařiny celkem lezou na nervy - jako třeba v Bezpečném přístavu Lasse Halströma, ale tady ne, tady to je dobrý, všechno dává dokonalej smysl. Vím, že moje hodnocení není úplně objektivní, protože film má v různých aspektech hrozně nevyvážený kvality. Pro mě moc vtipnej (nikoli komediální) vypointovanej příběh. Rozhodně originální nápad. Spoustu věcí a řečí skvěle zapadá do sebe. Například scéna se Spencerovým odhalením (ikdyž mě nepřikvapilo, čekala jsem to). Jenže pak je tu to amatérský zpracování, hrozná kamera, pochybný herecký výkony - ikdyž hlavní hrdinové nejsou špatný. A to celkovýmu dojmu z filmu hodně ubírá. Takže pokud bych to nějak zprůměrovala, vyšly by mi tři hvězdy. Ale já přidávám jednu právě za tu vypointovanost.(12.4.2014)

• DavidPrague

Tento snímek se nedá brát vážně, což je dobrý, ale nedá se brát ani jako komedie, což je zlý. Je to příběh plný rozvláčných emocí, kdy se jeden svěřuje druhému. Chybí jakýkoliv humor. Závěr je sice překvapivý, ale jiskru už filmu nedodá.(12.6.2012)

Pokud jde o příběh, nemůžu si vůbec stěžovat. Co mi ale hodně vadilo, byly ty naprosto nepochopitelné vstupy a hlavně ta 'ubohá' pomsta ... Pokud se režisér snažil film o něco prodloužit, mohl vymyslet něco daleko lepšího ... Další věcí, které mě docela dost zarazila, byl polibek Gila a Adrian, když podruhé 'umřel' ... Prostě proč? ...Každopádně je to moc pěkný film, který ráda shlédnu znova, i když budu muset občas trochu přimhouřit očko ... Největším překvapením byl ale Spencer se svým přiznáním ... A, i když to docela nerada přiznávám, vůbec bych se konci v prospěchu Spencera nebránila, protože přece jen mi k Loganovi seděl líp než Gil ...(19.11.2013)

Tak co se tomuhle filmu musí nechat, má určitě zajímavý námět. Dvě hlavní postavy k sobě vlastně přivede vize mrtvé manželky jednoho z postav a aby toho nebylo málo, rovnou svého muže zavede do postele k podstatě cizímu chlapovi. Rozhodně jde o film, u kterého se člověk nenudí, ale rychle se na něho zapomene. Ale patří mezi ty lepší filmy s podobnou tématikou.(10.1.2012)