Reklama

Reklama

Hry s časem

(seriál)
  • USA Time Warp
všechny plakáty

Hráči s časem natáčejí různé činnosti vysokorychlostní kamerou a ukazují zpomalené studie toho, co lidské oko nepostřehne. Podívejte se, jak to vypadá, když se rozbíjí betonová deska, leje voda do vroucího oleje či útočí taserem... Dokumentární seriál Hry s časem radikálně mění náš pohled na svět a dění okolo nás. Vychutnejte si podívanou, jež obvykle zůstává našim zrakům skrytá, protože se odehrává příliš rychle, nebo naopak příliš pomalu na to, abychom si ji dokázali užít. Hry s časem využívají speciální kamery a zachycují vskutku neuvěřitelné záběry. Připravte se, že se stanete svědky nečekaného. (TV Prima)

(více)

Recenze (48)

Hallam 

všechny recenze uživatele

25 tisíc okének za sekundu - to už je něco oproti pouhým 30. Pomocí vyskorychlostní kamery se běžné fyzikání jevy stávají vizuální podívanou. Nevěřili byste, jak působivé může být prasknutí balónku naplněného vodou. Spolutvůrce a průvodce seriálem stanice Discovery Jeff Lieberman (na plakátu v popředí) a jeho kolega dokáží pobavit i poučit. ()

Djkoma 

všechny recenze uživatele

Klasičtí Američané. Zničí cokoliv a natočí to zpomaleně, aby výsledný efekt na diváka bylo jednou velké "wow". Zpomalené záběry mnoha různých výmyslů od "hozené mentosky do Coca-Coly" až po házení věcí na ultra silnou sekačku na trávu.... Některé jsou nejen efektivní, ale i zajímavé, avšak např různé "bitky a mlácení" kaskadérů apod mě zrovna nijak nezaujalo. Celkově jde o efektní ukázku technologie, která se později opakuje. Dokument, který otevírá okno do nové, zpomalené, dimenze plné jindy skrytých krás. ()

Reklama

Wargoo 

všechny recenze uživatele

Jednej noci som len tak sedel v obývačke u našich doma, a nemal som čo robiť. Teda, na to že bolo 2.12 v noci už som mal asi spať, ale nejak sa mi nechcelo a tak som si pustil TV. Hneď mi prsty klikli na kanál 10, čo máme Discovery. A poviem vám, to čo som videl ma nadchlo možno ešte viac ako Mythbusters. Videl som zatiaľ len pár "pokusov" - psie ztriasanie mokra, šumienky, paint balls na stene ale nadchlo ma to ako malé decko. Teším sa až si na youtube kliknem všetky zatiaľ odvysielané epizódy, aj keď ich ešte nieje mnoho... Super nápad a skvelá zábava... :) ()

fars 

všechny recenze uživatele

Hodne zajimave :-) Particka znudencu si vzala nejakou super kameru, natocila vsechno mozne co je napadlo a prislo jim zajimave a ted nam to pousti zpomalene. A je to prekvapive zabavnejsi nez bych cekal. Zpomalena facka, boxerske udery, ryba rozflakana katanou, vybuchy, prustrely skla.. je to cool :-) ()

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

„Time Warp“ - ďalší diletantsko vedecký dokumentárny seriál, ktorý vysiela stále populárnejšia televízia Discovery Channel. Ako už sám slovenský distribučný názov, "Spomalený svet", napovedá, jedná sa o prehrávanie rôzných, viac menej bežných činností a situácii v spomalenom slede. To vďaka pokročilej technike vysokorýchlostných kamier. Je možné si detailne pozrieť, čo sa deje, napríklad keď dôjde ku nehode automobilov, ako sa správa letiaci projektil alebo i to ako pes pije vodu. Svojim spôsobom celkom zaujímavé, ale v podstate to nie nič viacej ako len spomalené, rozanalizované video záznamy. ** ()

Galerie (3)

Reklama

Reklama