Reklama

Reklama

You and I

  • USA Finding t.A.T.u (neoficiální název) (více)
Trailer

Obsahy(1)

Dvě mladé dívky, Američanka Janie (Shantel VanSanten) a Ruska Lana (Mischa Barton), se seznámí přes internet díky svým idolům - ruské popové skupině t.A.T.u. Janie se rozhodne přijet do Moskvy, kde se setkává nejen s Lanou, ale i se svými oblíbenými zpěvačkami. Obě hlavní hrdinky se rozhodnou zůstat v lákavém světě plném zábavy, bohatství a sexu, který jim nabízí moskevská smetánka. Náhle jsou však přinuceny postavit se kruté realitě a jejich přátelství projde těžkou zkouškou. (ČSFD)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (17)

verbal odpad!

všechny recenze uživatele

Pipka i Kravka pašli v Maskvu. Ještě před tím ale nazpívaly čupr song a nahrály ho na tytrubko, protože jsou supr kámošky na život a na zmrd! Pipka a Kravka však mají rozdílné ambice. Pipka se snaží prokouřit na mola, Kravka je znuděná a tak fetuje. V Moskvě potkají výkvět ruské zlaté mládeže ve složení: totální Čurák, absolutní Debil, naprostý Kokot a nabetyčný Retard. Hloubky jednotlivých charakterů jsou až zarážející! Jo, a taky Tatu. Pipka a Kravka jsou rády, že mají nové přátele a chodí s hochy na večírky. Kůl! Pak jsou ale postaveny té kruté realitě a jejich přátelství projde tou těžkou zkouškou!! Pipka a Kravka se totiž pohádají a půl filmu se spolu nebaví. Kravka víc fetuje a Pipka víc kouří, ale obě jsou strašně smutné, že už nejsou supr kámošky! Pak ale dvě hnusné ruské lesby nazpívají jejich song, Kravka přestane fetovat, Pipka už nekouří, jsou zase supr kámošky na život a na zmrd a jdou spolu na koncert. No prostě thriller jak víno, ze kterého se snad musí poblít i assbooková degenerace. A pokud ne, je nutno okamžitě zahájit celoplošnou lobotomii. A tenhle chlápek že natočil Misi a Vražedná pole? No dokonalý kambek!! ()

becki_tu 

všechny recenze uživatele

Naivní a těžce povrchní pohádka, na kterou mě nalákalo herecké obsazení (Quinn z One Tree Hill a Marissa z OC). Bohužel všechny zápletky jsou tak primitivní, že z toho začne být po chvíli slušná komedie a jedna velká přehlídka neschopnosti všech zúčastněných scénáristů. Budiž jim k dobru přičtena muchlovačka Mischy a Shantel. PS.: "Obdivuju" Joffého, jak dokázal námět na tři řady béčkového seriálu vtěsnat do jednoho hodinu a půl dlouhého filmu. ()

Reklama

O.Peta 

všechny recenze uživatele

Že to má ucházející doprovodnou hudbu od t.A.T.u. a holky, na které se dobře dívá, je sice hezký, ale tuctový děj roztažený na 100 minut táhne každou chvíli film dolů a po půl hodině nemá šanci něčím překvapit. Na brouzdání holek po Moskvě se bez nějaké větší zápletky nedá koukat celou dobu. Navíc s postupným příchodem všech dalších nesympatických postav, kromě Yelchina, který docela zaujal už ve Star Treku, ztráta koncentrace narůstá. Lepší dvě hvězdy. 50% ()

playboxguest 

všechny recenze uživatele

Nikdy jsem nemusela t.A.T.u., ale teď mi Little people hučí v hlavě víc, jak nadrženýmu puberťákovi v klacku... Film primitivní až hanba, mohla bych vykoupit lékárnu, ale náplasti by mi na díry ve scénáři těžko vystačily. Ale já vám nevím, možná je to tím, že jsem kvůli překladu trávila s tímhle kouskem nějakých dvacet hodin, ale nějak mě ve finále chytl a já pomalu uvažovala, že dám za čtyři, jak je to vlastně celý geniálně ujetý a pohádkový. Nehledě na to, že Mischa Barton is fuckin' hot, což jsem sice tak nějak věděla už dřív, ale teprva teď podle mě doopravdy vynikla (řeším tu sexappeal, nikoli nadání), kór po boku Shantel VanSanten, která mě taky celkem zaujala (trochu mi připomíná Kristen Stewart). Další ruskej kousek, kterej mě po Sušenčiných Vykruťasech slušně pobavil. S rezervou za 70% ()

VojinRyan 

všechny recenze uživatele

Chýbalo málo a dal by som 3*. Ale Mischa Barton ako ruska. Tak to ma zrazilo na konečné 2*. Ja mám Mischu rád, ale táto úloha sa mi vôbec nepáčila. Príbeh veľmi jednoduchý, ktorý sa snaží poukázať na problém dnešnej doby. Fajn ja to beriem. Ale pre film treba niečo viac. Zdalo sa mi to také nemastné, neslané. 45% - 2* ()

Galerie (21)

Zajímavosti (7)

  • Na popud producentů byl film celkem dvanáctkrát předěláván, premiéra byla proto neustále odkládána. (Dlee)
  • Film byl natočen novou technologií ve formátu 2х35. (Dlee)
  • Mischa Barton až do natáčení nikdy o t.A.T.u neslyšela. (Dlee)

Reklama

Reklama