Grizzly: Pomsta šelmy (TV film)

• Kanada

Réjean Labrie

Kostýmy:

Linda Madden
  • gumli

Tento režisér točí čím ďalej tým horšie filmy.Zo začiatku ešte boli niektoré jeho filmy celkom obstojné,ale toto bolo veľmi slabé.A vraj to bol študent u Rogera Cormana.Jediné čo na tom filme bolo pekné,bola medvedica,ozaj krásny exemplár.A ešte tie lesy,tie boli tiež pekné.Film absolútne nič neponúka,okrem hlúposti.Teenagery sa správali ako imbecily a vôbec ich neľutujem.Takže mamička malého medvedíka vzala spravodlivosť do vlastných rúk a dobré urobila.Jedná hviezdička za toho medveďa a pekné lesy a za film veľké h...o.(23.1.2010)

• Phobia

Film jsem zvolila jako večerníček, tedy program určený k usínání, a svůj účel splnil dokonale. Po nějakých 35-ti minutách zívání a ospalého mumlání "Tak už je zmorduj, medvědí atrapo!" jsem se plynule přenesla do svého bizarního světa nočních můr. Vlastní fantazie nabízí rozhodně více nervydrásajících zážitků, než sledovat šustící křoví (dělá to větříček, protože grizzlymamka se pohybuje a přepadává ty odpudivé dementy zcela bezhlučně, akorát si v kritické chvíli nasraně zařve:-)) a nepřesvědčivě hysterické jakožeherce, rekrutující se z řad rodiny producenta a režiséra... plus nějaká ta pornohvězdička, co si odskočila k "serióznějšímu" řemeslu. Být to krátkometrážní snímek, mohl by se tady snad i pyšnit lehce podprůměrnou modří, ovšem navzdory své mentální absenci ve druhé polovině filmu v nejmenším nepochybuji, že hvězdičku tomu dali pouze lidé nesmírně velkorysí. Kanaďané by se měli světu za tenhle výtvor ústy svých vládních špiček omluvit a všechny, co se na výrobě podíleli, předhodit jako žrádlo medvědům.(29.12.2011)

• Prochy38

No tak to byla kravina století. Chtěl jsem dát * za mědvěda, ale ty tři max čtyři záběry, kde byl vidět za to nestojí. Pár poznámek. Medvědi opravdu nemají chápavý palec. Debilita všech zúčastněných nezná hranic. Jednání v krizových situacích bylo opravdu nepochopitelné. Jediné pozitivum filmu bylo, že všichni umřeli. Bart the bear se asi obrací v hrobě. Navrhuji všechny, opakuji všechny tvůrce, včetně režiséra nakopat do prdele....(3.6.2010)

Snímek patřící do kategorie “ shit film“. Hloupost hlavních protagonistů je opravdu nekonečná, možná ještě nekonečnější než samotný vesmír. Onen strašlivý medvěd je vidět asi tak ze tří záběrů, které se neustále dokola opakují. A zřejmě byl držen v zajetí, kde do něj pumpovaly steroidy, protože prostě není možné, aby mávnutím tlapy odhodil borce přes půl lesa. Po filmové stránce je to odpad největšího kalibru. ALE!!!! Pokud se obrníte obrovskou dávkou nadsázky, může se vám stát to co mě. A sice to že se budete celkem dobře bavit, a všem těm nesmyslům (kterých je tam opravdu hodně) se budete smát, až se budete za břicho popadat. A jenom za tu zábavu dávám 2 hvězdičky. A za to nízké hodnocení přihodím ještě jednu.(12.10.2011)

• Natix

To takhle vezmete z videobanky Discovery channelu dva záběry, jak medvěd řve, dva jak stojí, jeden jak běží, u cirkusáků přitočíte, jak medvěd leze po autě, každý záběr párkrát zopakujete a hurá, máte půlku tohohle filmu. Na tu druhou si půjčíte od souseda starý jeep, najmete 4 (porno)herce a necháte je běhat po lese s klíčem na výměnu pneumatik (vůbec jsem nepochopil za jakým účelem). Pro "kill" záběry už stačí přes obraz nakreslit v MS Paint pár červených fleků a jste hotoví. Sračka jak zákon káže. Mimochodem, při pohledu na režisérovu filmografii si nelze nevšimnout homofóbního sdělení filmu: jste-li teplí, nejezděte do lesa, nebo vás sežere medvěd!(23.3.2013)

• - Na místech, kde bylo nebezpečné natáčet s medvědem, hrál herec v medvědím kostýmu. (Cheeker)

• - Scény, ve kterých medvěd nahlas "vrčí", byly dabované. Ve skutečnosti - když stál na zadních nohách - tak prosil o marshmallows. (Cheeker)

• - Spoiler: Podle původního scénáře měl medvěd na konci filmu zahynout. (Cheeker)