Grizzly: Pomsta šelmy (TV film)

• Kanada

Réjean Labrie

Kostýmy:

Linda Madden
  • Campbell

Bože proč jsem na to koukal. Aha už vím horor, ekohoror, a navíc béčko. Tak je to jasný. Nicméně jsem od Syfy čekal něco daleko více tohle je ale neuvěřitelná sračka, čekal jsem i více od DeCoteaua když netočí buzerantský horory tak to jde, ale tohle bylo neuvěřitelně debilní, matka medvědice se jde pomstit protože je nasraná, to bych bral ale jakým způsobem je film udělaný je naprostá katastrofa, krvavé efekty na kameru jsou ubohé a jsou to jediné efekty na který narazíme, medvěd byl nic extra sice bylo pěkný jak příběhl opravdovej medvěd ale žádná vražda není vidět na kameru takže prd. Herci byly úděsný.... Do jednoho a navíc do jednoho byly strašně nepříjemný. Strašná kravina.(26.5.2012)

• oje

Tak už se nedivím, že režisér pracuje pod tolika pseudonymy. Přestože televizní film nemusí hned propadák, tenhle se opravdu nepovedl. Hrozně rád bych dal alespoň tu jednu hvězdičku, ale opravdu to nejde. Film postrádá cokoliv, čemu by se dalo říkat příběh. Pár záběrů médi jak z National Geographic, evidentně uplně odjinud a jinou kamerou, a nesmyslné přemísťování se osob sem a tam naprosto ničím nenutí sledovat do konce. Zcela marně se pokouší o atmosféru, napětí nebo cokoliv, co by se od filmu dalo očekávat. Méďa pů cení zuby i ve snímku Grizzly Park. Alternativa: Grizzly Park, Anaconda, Lake Placid, Crocodile.(18.1.2010)

• Phobia

Film jsem zvolila jako večerníček, tedy program určený k usínání, a svůj účel splnil dokonale. Po nějakých 35-ti minutách zívání a ospalého mumlání "Tak už je zmorduj, medvědí atrapo!" jsem se plynule přenesla do svého bizarního světa nočních můr. Vlastní fantazie nabízí rozhodně více nervydrásajících zážitků, než sledovat šustící křoví (dělá to větříček, protože grizzlymamka se pohybuje a přepadává ty odpudivé dementy zcela bezhlučně, akorát si v kritické chvíli nasraně zařve:-)) a nepřesvědčivě hysterické jakožeherce, rekrutující se z řad rodiny producenta a režiséra... plus nějaká ta pornohvězdička, co si odskočila k "serióznějšímu" řemeslu. Být to krátkometrážní snímek, mohl by se tady snad i pyšnit lehce podprůměrnou modří, ovšem navzdory své mentální absenci ve druhé polovině filmu v nejmenším nepochybuji, že hvězdičku tomu dali pouze lidé nesmírně velkorysí. Kanaďané by se měli světu za tenhle výtvor ústy svých vládních špiček omluvit a všechny, co se na výrobě podíleli, předhodit jako žrádlo medvědům.(29.12.2011)

• gumli

Tento režisér točí čím ďalej tým horšie filmy.Zo začiatku ešte boli niektoré jeho filmy celkom obstojné,ale toto bolo veľmi slabé.A vraj to bol študent u Rogera Cormana.Jediné čo na tom filme bolo pekné,bola medvedica,ozaj krásny exemplár.A ešte tie lesy,tie boli tiež pekné.Film absolútne nič neponúka,okrem hlúposti.Teenagery sa správali ako imbecily a vôbec ich neľutujem.Takže mamička malého medvedíka vzala spravodlivosť do vlastných rúk a dobré urobila.Jedná hviezdička za toho medveďa a pekné lesy a za film veľké h...o.(23.1.2010)

• killerbean

Jediným plusom tohto filmu je postava medveďa. Je však škoda, že jeho potenciál nebol naplno využitý. Hrozný herci tápajú v nelogickom a tupom scenáry a zbesilých útokov, ktoré to mohli zachrániť je žalostne málo a aj to málo delia neuveriteľne dlhé a nezáživné pasáže. Záver je z kategórie WTF? a úprimne povedané som horší koniec asi ešte nevidel. Za medveďa - 10 %(8.11.2008)

• - Spoiler: Podle původního scénáře měl medvěd na konci filmu zahynout. (Cheeker)

• - Medvěd se jmenuje Koda. Navzdory tomu, že ve filmu hraje samici, je Koda samec. (Cheeker)

• - Na místech, kde bylo nebezpečné natáčet s medvědem, hrál herec v medvědím kostýmu. (Cheeker)