Nahá kořist

Naked Fear

Nahá korisť

Horor / Thriller

USA, 2007, 104 min

Americký snímek „Nahá kořist“ je ukázkou toho, že i s nízkým rozpočtem je možné natočit snímek, který bude celkem ucházející a budete z něj mít pocit takový, jaký byste mít měli – tedy nepříjemný pocit, že se sami stáváte myší, na kterou kočka pořádá lov. Tohle se podařilo do filmu promítnout, jen je škoda dlouhého úvodu, který by bylo možné zakomponovat jako flashbacky do útěku mladé ženy. Anebo vynechat.(8.4.2019)

• lioncel

Ano, poměrně velmi zajímavý námět .. ale ten výsledek : typicky béčkový film - to samozřejmě ještě nemusí pokaždé znamenat úplnou katastrofu, ovšem, když se k tomu přidají naprosto toporné až amatérské céčkové herecké výkony od většiny zúčastněných, jako je tomu zde .. tak .. škoda promarněné příležitosti .. asi jediným světlým bonusem tu může pro někoho být Diana /odvážná Danielle De Luca, jejíž čest /cudnost/ však poměrně pečlivě ochraňuje jednak kameraman a hlavně potom střihač/cenzor ve studiu .. takže, kromě jejího vršku toho moc nezahlédnete ...(27.11.2015)

Střílet nahaté holky v lese může být pro nějakého úchyláka přímo ideální cestou k orgasmu a já mám takový dojem, že i kameraman tohoto filmu si párkrát musel cáknout do kalhot. Herečka Danielle De Luca tu povětšinu času běhá úplně nahá a kamera nevěděla, co má zabírat dříve. Musím vzdát svůj obdiv téhle dámě, které evidentně nahota problémy nedělá. Jen by mě zajímalo, kolik za to dostala. Kromě svých ladných křivek však dokázala naplno ukázat i svůj herecký talent a ačkoliv jsem tomu zprvu nevěřil, tenhle film mě bavil téměř po celou dobu. Na rozdíl od svých akčních bratříčků (filmů, jejichž tématem je rovněž lov lidí) si tenhle kousek totiž na nic nehraje. Neviděl jsem zde téměř žádné přehnané pasáže a téměř všechno co zde lze spatřit, bylo věrohodné. Bohužel ani zde se tvůrci nevyvarovali několika chybám a zvláště dementnímu zakončení.(7.5.2012)

Spíše Thriller než-li Horror, ale pořád příjemný! Tenhle flick se sice rozbíhá pomaleji, prvních 40 minut se poznáváme s Dianou,která přijela do města Švorc. Jediná cesta, jak se k penězům může dostat bylo v místním Stip Baru, což jí ovšem nepřineslo velký obnos, takže po stripteasu šla navštívit nějakého "milého" muže.. v Tu Chvili začal Thriller! Ikdyž krve není moc ukazáno, za to nám ukážou Krásnou Nahou ženu, která zbylých 60 minut utíká po lese a je Lovena chlápkem s Kuší! Je to poměrně slušně napínavý a překvapivý . Já tenhle druh thrilleru mám v oblibě, čiže s radostí mu dám čtyřku.(1.2.2013)

Je to celkem nářez. Tvůrci využili toho, že je-li člověk nahý a vystrašený, že ho někdo zabíjí, je ještě vystrašenější než kdyby byl oblečený. Myslím, že je to průměrný thriller, avšak velmi dobře zahraný. Představitelka ústřední postavy je velice krásná, nelze si toho nevšimnout, většinu času na place absolvuje nahá. Závěr je poněkud optimistický, dá-li se to o mučené oběti v kontextu děje prohlásit. Já se u tohoto filmu nenudil, uznávajíce, že o umění se nejedná.(13.11.2008)