Nahá kořist

Naked Fear

Nahá korisť

Horor / Thriller

USA, 2007, 104 min

Střílet nahaté holky v lese může být pro nějakého úchyláka přímo ideální cestou k orgasmu a já mám takový dojem, že i kameraman tohoto filmu si párkrát musel cáknout do kalhot. Herečka Danielle De Luca tu povětšinu času běhá úplně nahá a kamera nevěděla, co má zabírat dříve. Musím vzdát svůj obdiv téhle dámě, které evidentně nahota problémy nedělá. Jen by mě zajímalo, kolik za to dostala. Kromě svých ladných křivek však dokázala naplno ukázat i svůj herecký talent a ačkoliv jsem tomu zprvu nevěřil, tenhle film mě bavil téměř po celou dobu. Na rozdíl od svých akčních bratříčků (filmů, jejichž tématem je rovněž lov lidí) si tenhle kousek totiž na nic nehraje. Neviděl jsem zde téměř žádné přehnané pasáže a téměř všechno co zde lze spatřit, bylo věrohodné. Bohužel ani zde se tvůrci nevyvarovali několika chybám a zvláště dementnímu zakončení.(7.5.2012)

Naked Fear patří k těm lepším filmům. Zpočátku se to trošku táhne, ale pak začíná hra na kočku a myš. A zhruba 60 minut je napínavé nahánění nahé dívky v lese - v horách - na samotě. Takže se můžete pokochat i pěknou přírodou. :-) For farmnf : Ona se nemstila na chlapcích balící prostitutky, ale na zločincích, kteří byli hledáni za sexuální delikty.(29.12.2008)

• zdenny

Tomuto filmu by slušelo datum vzniku o deset, lépe však o dvacet let dřívější. Potom by i mé hodnocení bylo vyšší. Takhle se jedná jen o čerpání z již vyschlé studny. Film byl velice jednoduchý, na druhou stranu pro jedno podívání neurazí. PS: Zajímalo by mě, kolik diváků si neuvědomilo tři mrtvé (otec a dva synové) jen proto, že „fandilo“ lovené dívce. Filmy nám někdy přinesou takovéto zvláštní paradoxy. Je jedno, kolik zemře nevinných lidí, důležité je, že přežije hlavní postava. Jenže pro ženu (která ve filmu neexistovala) byly těmi hlavními postavami manžel a synové.(1.11.2019)

Podobný námět jako v Rovdyr/Manhunt s tou výjimkou, že tady je naháněna vždy jen jedna dívka a to uprostřed...něčeho jako lesostep. Z tohohle scénáře šlo vytřískat mnohem víc, první polovina se táhla a některé scény mohly nabídnout víc detailů. Druhá polovina už byla o trochu lepší a průměr zachraňuje překvapivý masakr. Je možná zajímavé sledovat běhající nahou holku, ale chyběla tomu pořádná atmosféra. Trochu mi to připomínalo MacGyverovský nádech...tím míněno, že film by mohl být natočený na začátku devadesátých let (a nikdo by si toho nevšiml) a ne před dvěma lety.(3.3.2009)

• *CARNIFEX*

Prezentáciu "hry" na mačku a myš, si viem rozhodne predstaviť záživnejším spôsobom. Tobôž, keď sa jedná o takýto survival, ktorý mne neprišiel nijak mimoriadne záživný. Ani gore, ani krv, v podstate až na úplný úplný záver, sa nejedná o nijak prevratný, zaujímavý snímok, ktorému by sa podarilo zaujať skôr, ako hociktorému tuctovému filmu, na úrovni TV počinov. Bieda ...(8.9.2017)

• - Natočeno volně na motivy skutečného případu z Aljašky: Robert Hansen zavraždil 17 žen, které unášel, aby je mohl nahé pronásledovat. (Garch)