Diana nabízí své mladé tělo klientům z podřadných barů a touží po lepším životě. Mezitím v okolí si sériový vrah zahájí lov, během kterého vraždí mladé prostitutky zastřelením z kuše. Nahá dívka uprostřed lesů a vražedný maniak v jejich patách.... Dokáže zástupce šerifa Dwight zastavit smrtelně nebezpečného psychopata? (LIVINGDEAD)

Dellamorte

Mimoriadne záživný filmový úžitok na bolesť očí a všetkých zmyslov . Silne(na)tvrd(l)ý lovec popreháňa " naked bitch " ktorá sa celkom vkusne vyhýba jeho dobre mieneným , no hlavne miereným strelám. Potom si to už sporo oblečená rozdá so skaliskom , ktorý by zvažoval aj CLIFFHák. Napínavý bol digi štrkáč a pavúk na skale. Myslím ,že by to zmáklo aj Radošínske Naivné divadloa bol by z toho Blockbust. K tomuto polotovaru by zdravému chlapovi nepomohol ani rekes a ženy sa potešia záverečným titulom, ako málokedy. To hviezdne obsadenie NE!hercov Ma zložilo. Blah. ()

EvilPhoEniX

Spíše Thriller než-li Horror, ale pořád příjemný! Tenhle flick se sice rozbíhá pomaleji, prvních 40 minut se poznáváme s Dianou,která přijela do města Švorc. Jediná cesta, jak se k penězům může dostat bylo v místním Stip Baru, což jí ovšem nepřineslo velký obnos, takže po stripteasu šla navštívit nějakého "milého" muže.. v Tu Chvili začal Thriller! Ikdyž krve není moc ukazáno, za to nám ukážou Krásnou Nahou ženu, která zbylých 60 minut utíká po lese a je Lovena chlápkem s Kuší! Je to poměrně slušně napínavý a překvapivý . Já tenhle druh thrilleru mám v oblibě, čiže s radostí mu dám čtyřku. ()

LIVINGDEAD

Naked Fear patří k těm lepším filmům. Zpočátku se to trošku táhne, ale pak začíná hra na kočku a myš. A zhruba 60 minut je napínavé nahánění nahé dívky v lese - v horách - na samotě. Takže se můžete pokochat i pěknou přírodou. :-) For farmnf : Ona se nemstila na chlapcích balící prostitutky, ale na zločincích, kteří byli hledáni za sexuální delikty. ()

*CARNIFEX*

Prezentáciu "hry" na mačku a myš, si viem rozhodne predstaviť záživnejším spôsobom. Tobôž, keď sa jedná o takýto survival, ktorý mne neprišiel nijak mimoriadne záživný. Ani gore, ani krv, v podstate až na úplný úplný záver, sa nejedná o nijak prevratný, zaujímavý snímok, ktorému by sa podarilo zaujať skôr, ako hociktorému tuctovému filmu, na úrovni TV počinov. Bieda ... ()

castor

Panenská příroda, psychopat s kuší a pohupující se párový útvar obsahujíc mléčné žlázy a tukovou vrstvu. Tedy pardon, bezbranná nahá dívka, která se má nedobrovolně stát další trofejí. Lov právě začal. A na policejní nástěnce s pohřešovanými dívkami přibude možná další fotografie. Tahle slečna, která s naivní představou přijíždí do Nového Mexika, aby záhy skončila ve striptýzovém klubu, se ale pochopitelně nedá. Však on pantáta scénárista něco na koleně ukutá. Ve finále tu máme neurážející kousek, který neobstojí ani jako detektivka, protože tu v podstatě není po čem pátrat. Vlažná atmosféra, amatérské aranžmá, přepálená stopáž, nijaké napětí, nenápaditá režie. Co tam máte dál? ()

• Natočeno volně na motivy skutečného případu z Aljašky: Robert Hansen zavraždil 17 žen, které unášel, aby je mohl nahé pronásledovat. (Garch)