Dwight Terry přijíždí do Nového Mexika, aby v malém městečku Santa Paula pracoval jako zástupce šerifa. Ve městě je vysoký počet pohřešovaných dívek. Přijíždí také Diana Kelperová, která chce pracovat v restauraci. Ukáže se však, že nejde o restauraci, ale striptýzový bar. Diana touží po lepším životě a musí vydělat víc peněz, proto se rozhodne, že bude nabízet své mladé tělo klientům z podřadných barů. V blízkosti je však sériový vrah, který loví mladé prostitutky zastřelením z kuše. Nahá dívka uprostřed lesů a vražedný maniak v jejich patách. Dokáže zástupce šerifa Dwight zastavit smrtelně nebezpečného psychopata? (CS Film)

darkrobyk

Na rovinu je třeba říci, že Diana je blbá kráva a nebýt scénáře, dlouho by nepřežila....i když samozřejmě to hloupé chování měla také ve scénáři. Takže, proč se ukrývat v lese, když ve volné krajině mě lovec lépe uvidí. A pokud snad ne, je třeba řvát z plna hrdla, aby znovu chytil stopu. Pokud lovce zraníte, nesmíte ho dorazit, páč to by byl rychlý konec filmu. Lovec, i když jde, je stejně rychlý jako utíkající oběť (provařené hororové klišé). Po úderu slušným kamenem do hlavy se nedostaví žádný otřes mozku (pomíjím pád ze skály k tomu). A s tím sklípkanem na skále to fakt přehnali! Co by tam asi tak dělal? A veškeré násilí jde zcela mimo kameru. Přesto občas film nabídne napětí a krajina je rovněž pěkná. 2,5* ()

Kudly4

Nejedná se o žádný Horor, ale o typický, televizní (TV Barrandov) Thriller, s opravdu levným lookem, který se natáčel někde v prdelákově a podle toho i film tak vypadá. Příběh je tuctový, ničím nepřekvapí, žádné vraždění se tu nekoná a ta finální scéna (tak a teď se budu mstít) už byla zbytečná. Hvězda navíc, jen za tu celkem pěknou herečku, která tu pár desítek minut, pobíhá nahá v přírodě. ()

LIVINGDEAD

Naked Fear patří k těm lepším filmům. Zpočátku se to trošku táhne, ale pak začíná hra na kočku a myš. A zhruba 60 minut je napínavé nahánění nahé dívky v lese - v horách - na samotě. Takže se můžete pokochat i pěknou přírodou. :-) For farmnf : Ona se nemstila na chlapcích balící prostitutky, ale na zločincích, kteří byli hledáni za sexuální delikty. ()

Khumbac

Příjemný thiller...Hlavně mužové se ve druhé čtvrtině filmu nasytí ladnými křivkami, vystrašené a šokem poháněné, hlavní představitelky utíkající Mojavskou pouští. Ve filmu prvně spatřujeme příjezd hrdinky do města za novou prací a v druhé linii totéž u nějakého policajta. Mezi těmito událostmi se seznamujeme s lovci a dalšími obyvateli města. Samotný thiller začíná, když vyznamenaný lovec unese hrdinku autem a pak ji letadlem transportuje do pouště - tam začíná hon. Stane se z lovce kořist? ()

*CARNIFEX*

Prezentáciu "hry" na mačku a myš, si viem rozhodne predstaviť záživnejším spôsobom. Tobôž, keď sa jedná o takýto survival, ktorý mne neprišiel nijak mimoriadne záživný. Ani gore, ani krv, v podstate až na úplný úplný záver, sa nejedná o nijak prevratný, zaujímavý snímok, ktorému by sa podarilo zaujať skôr, ako hociktorému tuctovému filmu, na úrovni TV počinov. Bieda ... ()

• Natočeno volně na motivy skutečného případu z Aljašky: Robert Hansen zavraždil 17 žen, které unášel, aby je mohl nahé pronásledovat. (Garch)