Lost: Past, Present & Future (TV film)

USA, 2008, 60 min

Michael Emerson

Komentáře uživatelů k TV filmu (7)

Finále třetí série bylo ohromné, zejména díky působivému a lehce mystifikačnímu flashforwardu a proto se každý správný fanoušek těšil na další díly jako na smilování. Tento rekapitulační díl nám měl v hlavě vše srovnat a připravit nás na čtvrtou sérii, která vše opět bezpečně rozházela. Bohužel už ne tolik díky genialitě dramatu jako mírné překombinovanosti a rozházenosti... Lost už po 3. sérii nikdy nebylo jako dřív. Každopádně hodnocení tohoto rekapitulačního dílu bez špetky invence = 5/10(25.7.2009)

Klasický shrnovák, který se díky hypnotickému hlasu Michaela Emersona dobře sleduje i poslouchá. Navíc je tam až na flaschbacky téměř všechno podstatné, takže pokud jste líní sledovat předchozí tři řady seriálu...(15.11.2008)

S03E23 --- Past, Present & Future --- S04E01(8.12.2017)

Sice jsem zastáncem toho názoru, že tyhle rekapitulující díly jsou pro toho, kdo seriál sleduje pravidelně a netrpí výpadky paměti, poněkud zbytečné, ale tento je ze všech asi ten nejpovedenější, zejména díky komentáři Michaela Emersona.(10.7.2009)

Další shrnující díl.. Pěkně provedené a velmi dobře vysvětlené !! I když i tak to bez zapojení mozku nepůjde :D)(15.12.2014)

70%(29.4.2018)

Pozrel som si to pred 4.seriou ale nič mi to neprinieslo. Len som si zopakoval 3.skvelé série. Takže ako fanúšik som sa nenudil. 7/10(1.3.2013)