poster

Cézar a detektívi

Rodinný / Komedie

Československo, 1967, 71 min

Komentáře uživatelů k filmu (4)

 • NinadeL
  *

  Jestli takhle špatně vnímají Slováci slovenské herce v českých filmech, tak to potěš, protože tady ta nadabovaná Věrka Ferbasová a Václav Lohninský - to bolí. Nadto celý film je už průser sám o sobě...(26.4.2009)

 • Marthos
  *

  Naprosto béčkový slovenský film pro děti s mimořádně slabou zápletkou, sebestředným duem komiků Lasica - Satinský a nehorázným dabingem českých herců. Pro Věru Ferbasovou byla návštěva bratislavské Koliby jen milým výletem, od kterého sama nečekala nic jiného, než další (byť opět spíše lokální) příležitost připomenout svou tvář i mladé generaci. V té době ostatně sklízela úspěchy v Praze na prknech Činoherního klubu v divadelní inscenaci Seana O´Caseyho Pension pro svobodné pány, což pro ni bylo mnohem důležitější než Plichtův film. Ten ve výsledku stojí leda za starou belu.(26.4.2010)

 • Anderton
  **

  Verím, že ako dieťaťu by sa mi teoreticky Cézar mohol páčiť. Je to totiž dobrodružstvo, aké by sme chceli vo veku mladého protagonistu zažiť všetci. Ono to ani inak myslené nie je, iba ako taká detská fantázia, pri ktorej je možné na mieste detektíva a ďalších pátračov nevidieť na 5 metrov prechádzajúceho poníka. Plichta si asi so zvieratkami rád popracoval, rovnako ako s detským hercom. Film by na svoju naivnú zápletku zniesol určite kratšiu stopáž.(22.11.2015)

 • zette
  *

  Tak nezazivny film pro deti se neda videt kazdy den, katastrofa. Jinak nechapu, proc se v dobe jednotneho statu predabovavali cesti resp. slovensti herci.(18.8.2012)