Miluju Saru Jane

(festivalový název)
  • Austrálie I Love Sarah Jane
Horor / Krátkometrážní / Romantický
Austrálie, 2008, 14 min

Jimbovi je 13 let. Jediné, na co dokáže myslet, je dívka Sarah Jane. A nic, co se mu může postavit do cesty – parta výrostků, násilí, chaos, zombiové – nemůže zabránit tomu, aby byl s ní. (Festival krátkých filmů Praha)

Hanys_

Jedno je jisté. Tihle tvůrci mají ku*evský talent a k tomu i skvělý čich na dětské herce.. A ten úvod jak jede kluk na kole mrtvým městem..ten je dokonalý. Chci toho víc!!!! :) 8/10 ()

Beaumont07

Slabé, bez nápaditého scenára, ktorý krátkometrážny film ako je tento tak veľmi potrebuje. A (čo i len platonicky) romantickú naliehavosť som tam bohužiaľ tiež nevidel. ()

sona123

Teď úplně nevím, co je myšleno emotivním příběhem. Mně to moc emotivní nepřišlo, konec je ovšem nečekaný a drsný, ale co, chtělo to ženskou/dívčí ruku. ()

Kroupa

Nijak zvlášť jsem neviděl inzerovaný děj a vůbec mi to přišlo dějově podivné. Například jak to, že Sarah Jane Jimba neznala. Nicméně spratkové byli na zabití a S.J. k pomilování. ()

Puddle

WTF? Tak na Jimbově místě bych si o Sarah Jane ani kolo neopřel. (tzn. Mia je pěkná, ale parta výrostků, násilí, chaos, zombiové? Nic z toho se nijak pořádně nekoná.) ()

drankeryth

Podla nazvu tohto kratkeho fimiku, moze clovek ocakavat, ze sa asi bude jednat o nejaku romantiku, ale to je omyl. Film sa zameriava o nactiletych detoch, ktore maju v zahrade uviazaneho zombika a na nom si cvicia strelbu z luku. Neskor uz im to nestacilo a dali vedla zombika vybusniny a takto mileho zombika, ktory ma chut na ich masicko, vyleti do vzduchu a potom po nom uz len na zemi zostala horna cast tela. Najvacsi drsnak z ich party dostal jedno zahryznutie do nohy a uz sa pomalicky tiez premienal na zombie. A tu prichadza na scenu Sarah Jane a chyti lopatu a tomu chalanovi ustedri par ran a ani zombika nenecha na pokoji a krasne ukazu ako mu rylom odsekne cast hlavy. Parada:) Stvarnenie zombika vyzeralo vierohodne a maskery sa nemaju za co hanbit. Klobuk dole:) Nepatrna romantika sa tam tiez odohrala medzi Jimbom a Sarah a ked Jimbo videl, co urobila Sarah zo zombikom, tak sa mu este viac pacila:) Ma rad drsnacky,he he. ()

rottik-cb

Nečekaně poeticky (na to, v jakém prostředí se pohybujeme) zobrazeno to, co už víme dávno- kluci jsou prostě víc „hračičky“, kdežto když jde do tuhého, vždycky si líp poradí baba. :) Mia Wasikovska v daleko lepší formě než v Alence. Nedivím se, že se do ní hlavní hrdina zamiloval. :) Sledováno in english. ()