Miluju Saru Jane (festivalový název)

• Austrálie

I Love Sarah Jane

Horor / Krátkometrážní / Romantický

Austrálie, 2008, 14 min

Spencer Susser

Adam Arkapaw

Michael Lira

Angie Fielder

Velmi dobre zobrazenie roznych ludskych emoci v atypickych zivotnych podmienkach.(10.12.2008)

• Beaumont07

Slabé, bez nápaditého scenára, ktorý krátkometrážny film ako je tento tak veľmi potrebuje. A (čo i len platonicky) romantickú naliehavosť som tam bohužiaľ tiež nevidel.(14.9.2011)

Nijak zvlášť jsem neviděl inzerovaný děj a vůbec mi to přišlo dějově podivné. Například jak to, že Sarah Jane Jimba neznala. Nicméně spratkové byli na zabití a S.J. k pomilování.(26.7.2010)

That's a mothafuckin' good thing.(10.8.2010)

Až vyrostu, chci být taková!(18.8.2014)

Podla nazvu tohto kratkeho fimiku, moze clovek ocakavat, ze sa asi bude jednat o nejaku romantiku, ale to je omyl. Film sa zameriava o nactiletych detoch, ktore maju v zahrade uviazaneho zombika a na nom si cvicia strelbu z luku. Neskor uz im to nestacilo a dali vedla zombika vybusniny a takto mileho zombika, ktory ma chut na ich masicko, vyleti do vzduchu a potom po nom uz len na zemi zostala horna cast tela. Najvacsi drsnak z ich party dostal jedno zahryznutie do nohy a uz sa pomalicky tiez premienal na zombie. A tu prichadza na scenu Sarah Jane a chyti lopatu a tomu chalanovi ustedri par ran a ani zombika nenecha na pokoji a krasne ukazu ako mu rylom odsekne cast hlavy. Parada:) Stvarnenie zombika vyzeralo vierohodne a maskery sa nemaju za co hanbit. Klobuk dole:) Nepatrna romantika sa tam tiez odohrala medzi Jimbom a Sarah a ked Jimbo videl, co urobila Sarah zo zombikom, tak sa mu este viac pacila:) Ma rad drsnacky,he he.(5.7.2011)

• Puddle

WTF? Tak na Jimbově místě bych si o Sarah Jane ani kolo neopřel. (tzn. Mia je pěkná, ale parta výrostků, násilí, chaos, zombiové? Nic z toho se nijak pořádně nekoná.)(31.12.2010)

• BadWolf

asi sem to nepochopil...(26.12.2010)

Nečekaně poeticky (na to, v jakém prostředí se pohybujeme) zobrazeno to, co už víme dávno- kluci jsou prostě víc „hračičky“, kdežto když jde do tuhého, vždycky si líp poradí baba. :) Mia Wasikovska v daleko lepší formě než v Alence. Nedivím se, že se do ní hlavní hrdina zamiloval. :) Sledováno in english.(23.2.2011)

This motherfuckin' zombie is my motherfuckin' dad!(20.3.2010)

Drsne :D(19.1.2011)

• Sayko

Tak jsme zjistili, že Sarah umí používat rýč na více věcí, než sázení jiřin.(29.10.2018)

1 2 následující >>