Game Page (TV pořad)

Publicistický

Česko, 1998, 17 min

• spikey1

Když mi bylo asi deset let, miloval jsem každou epizodu a čekal na ní jako na smilování boží. Jak stárnu(moudřím) není mi jasné co se změnilo, a vlastně to je ten háček. Nezměnilo se nic. Moderátorka se vyměnila za mladší a ujetější, a pánové redaktoři/moderátoři, nezůstali nepokusili se zlepšit svůj televizní sex-appeal, ba právě naopak, jen se pachtí za utáhnutím vysílacího času. Je jasné že pro mladé "pařany" má tenhle pořad stále smysl, bylo by ale skvělé, kdyby se ho chytl nějaký nadějný scénárista, kameraman i režisér a začal v zatuchlých vodách dělat nové řádky.(22.6.2010)

• matt6

Hry mám veľmi rád a Game Page je jediny dostupný program o hrách, takze mi nezostáva nič iné ako pozerať. Krátke zábery z hier striedajú zdĺhavé, trápne a nezmyselné scénky, ktoré tomuto programu pre mňa uberajú minimálne 2 hviezdičky. Moderátori sú viac ako trápny, bez štipky hereckého talentu. Našťastie od prázdnin tohoto roku sa mierne zvýšila úroveň programu vďaka minimalizácii spomínaných hraných scénok. Snažím sa si nenechať ujsť žiadnu časť, ale celkový dojem je aj tak dosť mizerný. 30%.(12.11.2008)

Tři hvězdičky dávám za pořad, který mám rád už pár let a jednu hvězdičku na víc dávám za Marii Málkou :-) nebo jak se jmenuje ta černovláska. Na to, že se to vysílá už dvanáct let a v dnešním světě internetu, kde je takových podobných pořadů tři prdele a to nemluvě o tom, že většina recenzí her už není úplně nejaktuálnější, protože na internetu si recenze přečtete s velkým předstihem, tak se drží stále dobře.(8.3.2010)

• FireTight

Svůj komentář jsem se rozhodl přidat až po zjištění, že Česká televize tenhle pořad ruší. Je to bezesporu škoda, neboť i když pracuji pro jeho přímou konkurenci, nikdy nesmí být zapomenuto, že Game Page byl v naší hezké české kotlině první pořad podobného zaměření, tudíž je potřeba jej respektovat a vzdát mu hold za vyšlapanou cestičku. Děkujeme ti, Game Page. Pravda, výrazně mu uškodily různé přesuny, změny stopáže a podobné nesmysly ze strany vedení TV, přesto se však nemohu zbavit pocitu, že společně s ním odejde i něco z nás... :/(11.6.2012)

• Freyn

poslední dobou jsem se na tenhle pořad začal znovu koukat a musím říct, že mi tu něco chybí. rád se koukám na ukázky z her a různé rozhovory. Vyloženě mi ovšem vadí trapné vtipy které slouží jako prolog nějaké reportáže. Zajímavý nápad, katastrofální výsledek. Recenze jsou velmi kvalitní ale moderátoři celkový výsledek dost kazí. 40%(29.1.2011)

• - Game Page je historicky prvním českým televizním pořadem o videohrách. Na obrazovkách se poprvé objevil už v roce 1999, konkrétně 5. ledna v 17:25 na programu ČT2 a mj. přinesl reportáž z turnaje v hraní Quake, info o Poseidonu (pozdější Flashpoint), recenze Blood 2 či Tomb Raider 3. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Vysílání a produkce pořadu byla v roce 2012 zrušena po 12 letech. (kukkik)

• - Úplně prvním moderátorem byl herec Roman Zach, jehož po roce vystřídala herečka Šárka Ulrichová. (Zdroj: ČSFD.cz)