poster

Fifth Patient, The

Drama / Thriller

USA, 2007, 95 min

Režie:

Amir Mann

Scénář:

Amir Mann

Kamera:

Ben Kutchins

Hudba:

Sujin Nam

Producenti:

Amir Mann

Střih:

Ryan Rothmaier

Kostýmy:

Annie Bloom
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (2)

  • Morholt
    ***

    Docela příjemná trochu bournovka, ve které se maník s amnézií snaží přijít na to, co je vlastně zač. Většinu času se jedná o konverzačku, ale díky rychlému střihu a soustavnému vkládání různých fragmentů z minulosti si film udržuje celkem solidní tempo, takže mi ani nepřišlo, že tam občas kecají zbytečně. Problém jsem neměl ani s herci a zvládnout se dal i přepálený konec, i když se u něho člověk musí usmívat. Překvapivá spokojenost. 60%(26.6.2016)

  • vegetol.mp
    ***

    Solidní nízkorozpočtový thriller o chlápkovi (Nick Chinlund), co se probudí v Africké nemocnici se ztrátou paměti a musí zjistit, jestli byl agentem CIA. Zajímavý ambiciózní malý filmy, s překvapivě dobrým obsazením, ve kterém nechybí ani známý režisér Peter Bogdanovich. Taky Nick Chinlund v hlavní roli není špatný a je vcelku škoda, že titulní úlohy moc často nedostává. Jediné, co lehce kazí celkový dojem, je trochu překombinovaný konec. Celkově jde nicméně o slušný malý film, který se snaží diváka překvapovat, což oceňuju. 70%(14.6.2016)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace