Reklama

Reklama

Jeff Dunham's Very Special Christmas Special

(pořad)
všechny plakáty
Komedie
USA, 2008, 85 min

Scénář:

Jeff Dunham

Účinkují:

Jeff Dunham, Brian Haner

Obsahy(1)

Populární americký břichomluvec Jeff Dunham vydává své další dvd, které je již třetí v pořadí. Jak už z názvu vyplývá, jedná se o vánoční speciál, v němž samozřejmě nechybějí ani Jeffovy (a naše) oblíbené loutky Peanut, Walter, Jose Jalapeno, Bubba J a mrtvý terorista Achmed. A co by to bylo za Vánoce bez pořádných koled? Těšte se na ty nejznámější v podání našich kamarádů, byť v trochu upravených verzích, a na spoustu vtipů.. (Guzo)

(více)

Recenze (56)

swamp 

všechny recenze uživatele

Některé z komentářů jsou tady o tom, že tento vánoční speciál sice je výborný, ale Dunhamovy předchozí vystoupení jsou prý lepší - a vzhledem k tomu, že ty předchozí jsem neviděl, bez obav dávám pět, protože jsem se opravdu smál od začátku až dokonce, snad jen Peanut mi nepřišel tak 'okouzlující' jako americkému (a asi nejen jemu) publiku. ()

Němi 

všechny recenze uživatele

O poznani slabsi nez perfektni "Spark of insanity", predevsim prostredek s Achmedem a Bubbou J byl jen nudna vata, u ktere jsem uz uz byl rozhodnuty pro 3* (neveril bych, ze nad tim u Je-f-f-a budu kdy uvazovat), aby nakonec vse zachranil neprekonatelny Peanut. Az moc z toho srsi vynucenost, nahlas jsem se zasmal 4x (skore 2:2 pro Peanut a sympataka Waltera), coz je zlomek predchozich show, navic jsem v polovine div nezacal usinat, ac bylo teprve 18h a ja jeste ani nestacil dojist pozdni snidani... Ovsem na ztelesneny RedBull Peanuta bych mohl koukat vecne. (Dcera Dunhamovic asi nema lehky zivot :) ()

Reklama

boshke 

všechny recenze uživatele

Tento (minimálně za velkou louží) oblíbený břichomluvec je paradoxně nejvtipnější, když na začátku ještě bez loutek vypráví, kterak jeho dcerunka poprvé tankovala. Pak už to je tak trochu jako na horské dráze - chvíli bomba, chvíli průměr, chvíli slabota a takhle pořád dokola. Nejvíce mne štval sál plný hýkajících Amíků plácájících se pět minut do kolen za každým druhým slovem. Každopádně obdivuji jeho talent a jeho schopnost dělat si sám ze sebe srandu prostřednictvím těch postaviček; nejlepší je, když tou postavičkou sám sebe rozesměje do té míry, že nemůže (břicho)mluvit... 80% ()

eraserhead666 

všechny recenze uživatele

Bubba J je neskutečně slabý a kdyby mu neujíždělo oko, tak není vůbec směšný. Naštěstí to jeho kámoši z Je-f-f-ova kufříku dostatečně vyvažují. Walter je řízek, Achmed magor a Peanut je prostě z jiné planety. Docela by mě zajímalo kdy a za jakých okolností na něj Je-f-f, přišel. "Jingle bombs, jingle bombs..." ()

Galerie (4)

Zajímavosti (2)

  • DVD A Very Special Christmas Special se stalo nejsledovanější show v celé historii TV kanálu Comedy Central, jelikož si diváci objednali více než 400 000 kopií DVD během prvních 14 dní prodeje. (c.tucker)
  • Loutky jsou oblečeny do zvláštních kostýmů učených výhradně pro tento speciální díl. Walter je oblečen do červeno zelené flanelové košile s vestou. Achmed the Dead Terrorist má na hlavě Santovskou čepici. Bubba J je oblečen do červeného trička a na hlavě má zelenou baseballovou čepici. Peanutovy boty jsou červené se zelenými tkaničkami a ozdobené jmelím. A na závěr, José Jalapeño on a Stick má ozdobené sombrero a jeho tyčka je zabalena do vánočních světýlek. (c.tucker)

Reklama

Reklama