Obludy a piráti (TV seriál)

• Itálie

Monsters & Pirates

Animovaný / Dobrodružný

Itálie, 2008, 13x13 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (2)

Celkem zajímavý seriál. Upřímě jsem nečekal že Mondo vyplodí ve svém podezřele dlouho trvajícím životě vyplodí byť jen průměrný film. Pravda O&P není nijak dobrý počin, ale rozhodně se dá na něj koukat, už jen proto jak je krásně barevnej, některé postavy jsou fajn(většinou ty zvířata), a na dětský seriál je i pěkný co se příběh týče. Ale má i dost záporů a to zejména lidské postavy, jeden vypadá a chová se jak totální idiot, druhej je senilní dědek, třetí emo style nadrženej pirát a ženský na facku. Bohužel žádnou s postav jsem si ani moc nezamiloval. Dále co neuvěřitelně štve je hudba, samozřejmě uvodní písnička je jasná a nečekal jsem že se bude měnit, ale když po 10té slyšíte jednu a tu samou neuvěřitelně otravnou písničku tak se vám chce zvracet. takže abych to nějak shrnul, jako dětský seriál to ujde, ale nic od toho nečekat. Nicméně na Mondo TV je to prakticky zázrak a maximum co kdy zplodily.(18.12.2010)

Docela fajn animák, který by si zasloužil více pozornosti /60%(1.5.2018)