poster

Ricky Gervais: Out of England - The Stand-Up Special (TV pořad)

Komedie

USA, 2008, 72 min

Režie:

John Moffitt

Účinkují:

Ricky Gervais

Komentáře uživatelů k TV pořadu (14)

 • KarelR
  ****

  Ricky pro Amíky nacpal to nejlepší z předchozích třech stand-upů do jednoho, takže bych nedoporučoval koukat na všechny čtyři brzo po sobě. I když komando, antiAIDS leták nebo matka s čajem vládnou i napodruhé.(8.10.2009)

 • H34D
  ****

  Já jsem opravdu nepochopil, jak může vyjít nějaké vystoupení na DVD a přitom obsahovat z drtivé většiny vtipy použité v jiných show. Jasně, že Out of England je super, Ricky dokázal svůj přednes oproti předchozím vystoupením ještě vylepšit, ale přijde mi to trochu jako ojeb. :) Pro ty, co mají rádi nekorektní humor a neviděli předchozí trilogii, je to však povinnost! 8/10(2.7.2017)

 • Ivoshek
  *****

  Ricky je bůh. Neznám nikoho dalšího, kdo by si něco takového dovolil říct dneska na veřejnosti, natož před plným sálem v USA.(12.3.2011)

 • 6thSun
  **

  Chvílema hodně nudný a někdy vyloženě nesnesitelný, třeba když Ricky čte z pohlednice deset instrukcí pro vyhonění, natahuje to jako idiot a já si jenom útrpně přál: "do prdele Gervaisi, tak už se KONEČNĚ VYMÁČKNI!!!" Nehledě k tomu, že většina těch fakt dobrých vtipů (viz Nietzsche a Hitler) již byla vyřčena dříve.(31.10.2012)

 • Macejko
  ****

  Ricky Gervais je fajn. Veľmi dobrý stand-up s príjemným feelingom improvizície, aj keď je samozrejme všetko dopredu nacvičené.(1.12.2011)

 • grogodil
  *****

  Vidieť to, ako asi všetci ostatní, až po oboznámení sa s Rickyho "UK quadrilogy", tak sa nevyšplhám pri dvojici US výcucov nad tri hviezdy, keďže (ako som následne po doplnení zistil) u Rickyho vystúpení nie je príliš priestoru pre nejakú improvizáciu a prácu s publikom a všetky svoje frky má vyslovene našprtané naspamäť a odrapkané takmer identicky slovo za slovom. Pre mňa však boli všetky jeho drzé, účelovo arogantné a netaktné vtipy a narážky do gayov, obéznych ľudí, rakoviny, autizmu a pod. niečo ako "tenkrát poprvé s Rickym" a musím povedať, že mi tiekli slzy od smiechu.(29.1.2012)

 • Splasher
  ***

  Shrnutí předchozích tří stand-upů do jednoho, navíc upraveného pro americké publikum. Musím přiznat, že mě tato syntéza maličko zklamala. No už se chystá Science, tak uvidíme ...(9.4.2009)

 • VasaX
  ****

  Klasický Rickyho stand up, mix toho dobrého a lepšího, co jste pravděpodobně už slyšeli jinde. Každopádně se jedná o kvalitní vystoupení, které každého příznivce Rickyho humoru jistě nadchne. Sloni, Nietzche, máma s čajem... prostě fajn.(27.12.2015)

 • Unnamed
  ***

  Pokud jste viděli Rickyho první tři stand-up vystoupení, je toto ztráta času. Nic nového (alespoň ne nic co by stálo za to) se v této pro americké publikum předělávce neobjevilo. Ricky jen vybral ty lepší kousky z minulých vystoupení, lehce poupravil a upřímně i hůře předvedl (původní vystoupení Animals, Politics a Fame jsou určitě lepší než tento výtah).(8.2.2012)

 • joudas
  ***

  Ricky Gervais vybral některé části (ale ne nutně ty nejlepší) svých předchozích tří vystoupení a vydal se s nimi za velkou louži. Je fakt, že dívat se na to chvíli po zhlédnutí jeho anglických stand-upů asi nebyl nejlepší nápad, ale tak nějak jsem doufal, že se to bude mírně lišit. Bohužel to má Ricky všechno do detailu naučené, a proto jsou všechny vtipy naprosto stejné a nepřináší tak vlastně nic nového. Navíc tam chybí jakékoliv strefování do bible nebo náboženství, což je velká škoda, protože právě to jinak patří k tomu nejlepšímu.(27.3.2012)

 • Redix
  *****

  "Fock Off" :D(9.10.2011)

 • gonzo
  ****

  Více než hodina skvělých vtipů a hlášek. Pro fandy Office a Extras povinnost!(20.11.2008)

 • MarthyL

  Viděl jsem Animals, Politics i Fame a tenhle hybrid byl pro mě zklámání. Ricky hraje špatně Rickyho.(21.5.2010)

 • ThePesva
  ****

  není špatný, ale Jimmy Carr je podle mě ještě o kousek dál :)(4.9.2012)