Reklama

Reklama

Public Morals

(seriál)
Trailer 2
Krimi / Drama
USA, 2015, 6 h 54 min (Minutáž: 41–42 min)

Epizody(10)

Obsahy(1)

Tenkou hranici mezi dobrem a zlem hájí na začátku nelehkých 60. let minulého století ve Spojených státech policejní oddělení pro veřejnou morálku. Děj se soustředí kolem člena této pořádkové jednotky Terryho Muldoona (Edward Burns). Ten se takřka každodenně střetává s odlišnými pohledy na to, kde končí dobro a kde už začíná zlo, jak od kriminálníků, tak od svých nadřízených. Jak těžké je za takovýchto okolností vychovat syny v duchu poctivosti a pracovitosti, se dozvíme ze série od TNT. (geklon)

(více)

Videa (15)

Trailer 2

Recenze (9)

Stíba 

všechny recenze uživatele

Pilotní díl začal zpozvolna tak uvidíme co přinesou další díly. Zatím je to ale především dobová atmosféra a mé oblíbené krimi prostředí co mě drželi v pozoru tak budu doufat i v povedenou zápletku. Pilot - 6/10. ... Po první sezoně čítající 10 epizod nakonec zůstávám u čtyřech hvězd i když to po dlouhou dobu bylo spíše na hvězdy tři ale závěrečné dvě epizody mě přece jen přemluvili. V konkurenci pdobných seriálů patří přesto k tomu slabšímu a obzvláště při paralelním sledování Peaky Blinders byl pro mě ten propad o to více vidět. ()

KevSpa 

všechny recenze uživatele

Edward Burns jako hlavní hvězda i tvůrce hned v úvodním dílu navozuje slušnou atmosféru, ale obávám se, že z toho nakonec vyleze jen tuctová kriminálka. Pilot - 60% Mé obavy se žel naplnily. Postavit celý seriál jen na dobové atmosféře, přičemž se tam několik dílů pořádně nic neděje, není úplně dobrý nápad. Na tu přehlídku rádoby drsňáků, kteří jen melou pantem, opravdu nemám náladu, takže to po třetím dílu balím. První tři díly - 60% ()

Reklama

Fiftis 

všechny recenze uživatele

Tento seriál som miloval. Mám naň pekné spomienky. Milujem seriály z obdobia 40.až 60.rokov minulého storočia. Milujem tú atmosféru, kostýmy, autá, outfity a mnohé iné veci. Kiež by som mal ešte miesto medzi obľúbenými seriálmi. V hlavných úlohách úplne skvelí Edward Burns, Michael Rapaport a Neal McDonough. Každí z nich hral veľmi zaujímavú rodinu. Na tak málo známy seriál to bolo viac než dobré. Príbeh bol natoľko zaujímavý, že vás to nútil pozrieť celé. Myslím si, že seriál nemal skončiť len u prvej série, ale takto aspoň z toho vznikol 10 dielny miniseriál a tak ho prekusne každý. Možno by som ešte na záver odporučil ešte o niečo lepší seriál Mob City a tiež podobný seriál Magic City. ()

tom.nosek 

všechny recenze uživatele

1. řada: New York 60. let, kdy běžný člověk místo podání ruky dostal kulkou mezi oči. Na to, že Public Morals běží na kabelovce, je seriál až překvapivě neexplicitní. Krve a všeho je tam hodně, ale kamera se vždy tak nějak otočí bokem. Žádné Banshee z šedesátek tedy nečekejte. Přestože je v seriálu poměrně velké množství postav, drží si většinou dobrou úroveň příběhu. Jedinou kaňkou první řady tak je neuzavření většiny zápletek. ()

Spooner 

všechny recenze uživatele

Po 4 dílech: Čekal jsem víc. Burnsovi sice nedělá problém servírovat nám stylovou atmosféru šedesátých let a najít si do svého kousku správně sympatické obsazení. Jinak má ale divák tak nějak dojem, že už tohle párkrát viděl, a bohužel o něco lépe natočené. Rozjíždějící se válka gangů sice stále skrývá jistý potenciál, zároveň vás však dosud nemá čím překvapit, jede po již dosti vyjetých gangsterských kolejí a vrší jedno klišé za druhým. A ani v dialozích si není Burns dvakrát jistý v kramflecích. I když po řemeslné stránce se mu nedá nic moc vytknout, po té příběhové zkrátka nabízí naprostou rutinu, která ze svého potenciálu zatím příliš nevytěžila. Šance na zlepšení a válku gangů ve velkém stylu zde ovšem stále je. Pokud vám tedy chybí dobové gangsterky a nepohrdnete ani tou pohybujících se spíše ve vodách průměru, dejte tomuto kousku šanci. 60% ()

Galerie (461)

Reklama

Reklama