poster

Public Morals (TV seriál)

Krimi / Drama

USA, 2015, 6 h 54 min (Minutáž: 41–42 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • tom.nosek
  ****

  1. řada: New York 60. let, kdy běžný člověk místo podání ruky dostal kulkou mezi oči. Na to, že Public Morals běží na kabelovce, je seriál až překvapivě neexplicitní. Krve a všeho je tam hodně, ale kamera se vždy tak nějak otočí bokem. Žádné Banshee z šedesátek tedy nečekejte. Přestože je v seriálu poměrně velké množství postav, drží si většinou dobrou úroveň příběhu. Jedinou kaňkou první řady tak je neuzavření většiny zápletek.(24.10.2015)

 • Fiftis
  *****

  Tento seriál som miloval. Mám naň pekné spomienky. Milujem seriály z obdobia 40.až 60.rokov minulého storočia. Milujem tú atmosféru, kostýmy, autá, outfity a mnohé iné veci. Kiež by som mal ešte miesto medzi obľúbenými seriálmi. V hlavných úlohách úplne skvelí Edward Burns, Michael Rapaport a Neal McDonough. Každí z nich hral veľmi zaujímavú rodinu. Na tak málo známy seriál to bolo viac než dobré. Príbeh bol natoľko zaujímavý, že vás to nútil pozrieť celé. Myslím si, že seriál nemal skončiť len u prvej série, ale takto aspoň z toho vznikol 10 dielny miniseriál a tak ho prekusne každý. Možno by som ešte na záver odporučil ešte o niečo lepší seriál Mob City a tiež podobný seriál Magic City.(13.12.2019)

 • Morholt
  ****

  60.léta, Hell´s Kitchen, šlapky, nelegánlí herny, odbory, to všechno pod kontrolou irských gangsterů a partička lehce drsných poldů, kteří se v té džungli snaží udržet jisté status quo a také na tom všem něco trhnout. Všichni jsou spokojeni, dokud nedojde k jedné vraždě zdánlivě bezvýznamného parchanta, jehož smrt zavedené pořádky značně rozvíří. Bavila mě atmosféra, herci a herečky a líbil se mi i směr, kterým se seriál ubíral. Navíc na konci každého dílu zazněla nějaká dobová pecka, kterou jsem si, pokud nebyl někdo v doslechu, vždycky s chutí zapěl. Burns si to sám napsal, zrežíroval a s chutí zahrál. A dobře udělal. Jen mi něco říká, že tady se asi druhé řady nedočkáme a to mě štve, protože těch dějových linek zůstalo otevřených až příliš mnoho. 80%(8.11.2015)

 • KevSpa
  ***

  Edward Burns jako hlavní hvězda i tvůrce hned v úvodním dílu navozuje slušnou atmosféru, ale obávám se, že z toho nakonec vyleze jen tuctová kriminálka. Pilot - 60% Mé obavy se žel naplnily. Postavit celý seriál jen na dobové atmosféře, přičemž se tam několik dílů pořádně nic neděje, není úplně dobrý nápad. Na tu přehlídku rádoby drsňáků, kteří jen melou pantem, opravdu nemám náladu, takže to po třetím dílu balím. První tři díly - 60%(2.9.2015)

 • milka
  ***

  Po 4 dílech: Čekal jsem víc. Burnsovi sice nedělá problém servírovat nám stylovou atmosféru šedesátých let a najít si do svého kousku správně sympatické obsazení. Jinak má ale divák tak nějak dojem, že už tohle párkrát viděl, a bohužel o něco lépe natočené. Rozjíždějící se válka gangů sice stále skrývá jistý potenciál, zároveň vás však dosud nemá čím překvapit, jede po již dosti vyjetých gangsterských kolejí a vrší jedno klišé za druhým. A ani v dialozích si není Burns dvakrát jistý v kramflecích. I když po řemeslné stránce se mu nedá nic moc vytknout, po té příběhové zkrátka nabízí naprostou rutinu, která ze svého potenciálu zatím příliš nevytěžila. Šance na zlepšení a válku gangů ve velkém stylu zde ovšem stále je. Pokud vám tedy chybí dobové gangsterky a nepohrdnete ani tou pohybujících se spíše ve vodách průměru, dejte tomuto kousku šanci. 60%(25.10.2015)