Země dinosaurů (TV seriál)

The Land Before Time

Krajina dávnych vekov

Animovaný / Dobrodružný / Drama / Rodinný

USA, 2007, 26x24 min

Dobrý seriál, pro trošku odrostlejší děti. Překvapivě invenční příběhy a zápletky. Jen mě trošku irituje ignorace normálních názvů a jejich nahrazování tvary jako "dlouhokrcí, ostrozubí, břichošoupalové, létající" atd. Tím pádem tu pak chybí ten vzdělávací element, který ale rodiče většinou nahradí, pokud s dětmi pořad sledují také.(21.2.2012)

• Terva

Tak už jsem dal málem odpad. Už ani děti to nebavilo.(9.4.2013)

• Kryton

Mluvící parta dinosaurů a kolem jsou hodní dinosauři. Jakože mám rád dinosaury, tak tohle mi přišlo až moc plyšové a dětské!(13.2.2010)

Musím sa smiať keď niekto napíše, že je to príliš detské, vážení ono to je určené pre deti ak ste si to nevšimli, a ja ako malá som to mala rada čiže 3* aj kvôli tomu, že zbožňujem dinosaurov.(1.4.2012)

Jedna z obľúbených rozprávok z detstva! :) Ale musím sa priznať, ešte stále to milujem a keď to ide v telke a mám čas rada si to pozriem a zaspomínam na Nôžku, Zúbka, Plavčíka,...(21.8.2010)