Reklama

Reklama

Mary popíjí v baru, ale pak se rozhodne jet domů. Cestou narazí na překážku a na chvíli vyjede ze silnice. Nevšimla si, že srazila muže, to jí dojde až doma. Mary se muže lekne a umlátí ho golfovou holí. Pak ji nenapadne nic lepšího než muže pohřbít v lese. Výčitky svědomí ji ale trápí natolik, že se svěří příteli. Rick se snaží situaci uklidnit, ale moc trpělivosti s Mary nemá. Všude ve zprávách se již hovoří o tom, že se pohřešuje učitel jménem Emser. Mary se zdá, že jí někdo sleduje a že někdo ví, co udělala. Také si uvědomí, že Emsera pohřbila i se svojí dekou. Mary se s Rickem telefonicky domluví, že pro deku zajedou. Mary ale najde Ricka na místě mrtvého... Mary spěchá domů. Tam ji napadne Emser a přiváže ji na nárazník jejího auta. Jezdí s ní po městě a při tom zabije i muže na pumpě. Pak se vrátí domů, kde se ho snaží ošetřit žena. Emser má psychické problémy. Jeho žena později najde Mary, a když se ji snaží osvobodit, Emser ji zabije. Pak jede s Mary za Rickem, kde ji chce pohřbít... (TV Prima)

(více)

Recenze (29)

Hrabka 

všechny recenze uživatele

Tak tohle byl vcelku zajímavej kousek. Samozřejmě od toho nesmíte moc čekat, pak budete možná i spokojeni. Celkem netradiční, zajímavě natočenej thriller, kterej se zprvu jeví docela mysteriózně, ale nakonec je to jednodušší než bychom sami čekali. Film má místy hodně dobrý napětí a atmosféru. Celé je to sice hodně šílená záležitost, ale dejme tomu... Jestli chcete vidět, co se všechno může stát ze zdánlivě obyčejnýho návratu autem z kalby domů, tak na to mrkněte. Takovej víkend by si asi nikdo z nás nepřál. 55% ()

Hunter2222 

všechny recenze uživatele

Prvých 50 minút pokus o paranoidný thriller, ktorý nevyšiel a neuveriteľne nudil. Potom trochu exploitationu zmiešaného s ďalšou nudou a je koniec, našťastie. Jeden z mála kladov filmu je pekná herečka, no a trochu gore (fakt len trochu). Ináč je to veľká nuda, bez myšlienky, atmosféry, alebo kúska napätia. ()

Reklama

kingik 

všechny recenze uživatele

Perfektní horor s pěkným ironickým nadhledem. Zpáteční cesta autem domů z bujaré party bude mít neblahé následky pro podnapilou řidičku Mary (Laura Breckenridge). Ta něvědomky srazí ve tmě muže (Kevin Corrigan) jehož zakrváceného a polomrtvého objeví zaseknutého na nárazníku až doma v garáži. Dívka zpanikaří, ubije ho golfovou holí a jeho mrtvé tělo zahrabe v lese. Zpočátku film postupuje velmi realisticky. Dívka začne propadat beznaději, v televizi bude nervozně lovit po kanálech nějaké zprávy o pohřešovaných lidech v naději, že se dozví identitu oběti nehody a tu se záhy opravdu dozví. Jedinému komu se s celou záležitosti svěří bude její přítel Ricky, který ovšem na celou věc tak trochu háže salám. A jak se celý příběh bude ubírat dál, tak se z realistické studie psychologie člověka vystaveného tramautické události plynule přejde na exploitation horor. Je to jeden z nejnapínavějších hororů, který jsem v poslední době viděl. Chválím vynikající práci kamery, která několikrát vyloupla zajímavý záběr a nejen to, její perfektní těkavost dokonale navodila hustou atmosféru. Maskéří se solidně vyřádili na Kevinu Corriganovi a na Lauru Breckenridge se nejen dobře koukalo, ale ona umí i hrát. Zdejší nízké hodnocení vůbec nevypovídá o kvalitách tohoto lahůdkového hororu. Pro mě je to bezchybný horor a komu se nelíbil pro toho si přijde Kevin Corrigan. ()

GodComplex 

všechny recenze uživatele

Enda McCallion. Potom, co se tohle jmeno objevilo v uvodnich credits, prestal jsem doufat v dobry horror. Reziser, kteremu se povedlo natocit nejhorsi video cele klipografie Nine Inch Nails si po letech nabrousil zoubky na svuj debut film. Uz od zacatku se projevuji jeho trademarky realisticke kamery a zaliba v autech, coz celemu filmu dodava neprijemny look, ke kteremu se navic pridaji neskutecne nesympaticti herci - hlavni girl se vam libi tak prvnich 5 minut, to poprsi se vam ale po chvilce okouka a po zbytek filmu je totalne na odstrel. A to nemluvim o jejim "boyfriendovi", ktery vyhrava cenu nejotravnejsi filmovy slizak roku 2009. Nepatrne body zachrany ziskava snaha o napeti v prvni tretine. 2/10 ()

J*A*S*M 

všechny recenze uživatele

Upřímně řečeno mě ten film docela příjemně překvapil. Zpočátku zajímavý thriller, nápadně připomínající Gordonův Stuck, dospěje třicet minut před koncem k velikému WTF momentu, který jej poměrně násilně změní na horor. Podobné veletoče sice nemám zrovna dvakrát v oblibě, ale v tomto případě netuším, čím by se zbylý čas naplnil, tudíž zdejší zvrat hodnotím ještě vcelku pozitivně. Na několika místech je snímek drobet laciný (naprosto zbytečný a samoúčelný pád ze schodů), logika občas taky solidně zavrže, ale kdyby alespoň takhle vypadal každý video-horor, vůbec bych se nezlobil. ()

Galerie (15)

Reklama

Reklama