poster

Big Brother (TV pořad)

Reality-TV

Česko, 2005

Komentáře uživatelů k TV pořadu (220)

 • Radek99
  odpad!

  George Orwell jistě netušil, jaké makabrózní podoby může nabýt jeho totalitní vize...(6.12.2008)

 • Tom Riddle
  odpad!

  Koho si pamatuju? Samozvanou snowboarďačku Terezu. Ta byla divná. Vypadla hned při první příležitosti. Výřečnou Ukrainku Oksanu. Ta byla aspoň zábavná, a řekla to tý kurvě Sylvě na plnou hubu. Taky se docela držela, a já ji fandil. V rámci mezí sledovatelnosti pořadu. Poblitýho vožralýho učitele ve vířivce, Jaroslava. Ten byl ubohej. A šel vcelku rychle. Namachrovanýho sysla Milana. Ten byl ubohej. A držel se. Samozvaného heterosexuála Filipa, co se nech(áv)al za prachy ojet od chlapa před kamerou. Ten byl ubohej. A držel se. Tlustoprdelnickou ufňukanou kuželku Markétu. Ta byla ubohá. A držela se. Lacinou chlapatku Lenu, která nemusela pro roztažení nohou ani moc vypít (a že toho vypila hodně). Ta byla ubohá. A držela se. "Plyšáka" Karla. Ten byl totálně vygumovanej. A držel se. Slečnu Sylvu "Jejda", nejlacinější couru široko daleko, která roztahovala nohy asi ze zvyku, a která fyzicky napadla Oksanu, když jí řekla, že je kurva. Oksanin výrok byl skutečným a jediným highlightem pořadu. Po všech těch hnusech by si člověk myslel, že horší už to být nemohlo. To by se ale mýlil. Protože jediný záblesk naděje v to, že lidi jsou aspoň trochu normální zmizel ve chvíli, kdy jediná trochu normální obyvatelka vily, všemi šikanovaná Eva Horzinková, prohrála finále s trollem, co se za celou dobu ukázal tímhle: 1) ožral se, poblil se do falešného křoví v atriu vily, a usnul ve svých blitkách 2) udělal se při striptérčině "tanečku na klíně". Samozřejmě, lidstvo prohrálo, když vyhrál ubožák (o nic větší než Filip, Sylva a Milan) "Shreček" (btw mi naprosto zhnusil postavu Shreka... aspoň na chvíli) David Šín. Díky Nově za reprezentativní vzorek českých vysokoškoláků a intelektuální elity. O důvod víc proč přiživovat svůj misantropický postoj k životu.(8.12.2008)

 • TheMaker
  odpad!

  :::::::::::::::: Asi budu blinkat ........ ::::::::::::::::(21.12.2008)

 • Karlos80
  odpad!

  Měl jsem raději a teď to myslím upřímně Vyvolené (ti lidé mě tam přišli prostě normálnější a byli mezi nimi určitě i větší osobnosti).Vyvolení nakonec porazili Velkého Bratra na plné čáře ale to už bylo jasné od samého začátku soutěže, že to od Novy není zrovna komerčně zdařilý tah nasadit Bratra skoro ve stejnou dobu..Zde na čsfd to ostatně vidí uživatelé obdobně a nelze se vážně čemu divit..Celý systém této hry byl podivný a samotné úkoly nezajímavé a převážně nudné..Buzna, štětka, nymfomanka, psychouš, ukáčko, smažka, zkracovalec=to jest zřejmě elita národa:-) !!! Vícekrát už vážně née..(23.11.2008)

 • Boss321
  odpad!

  BigBrother, Vyvolení a telenovely to jsou tři nejzbytečnější věci v teletizní produkci a napadá mě asi tak tisíc věcí, jak lépe vyplnit čas než koukáním na tyhle kraviny.......(27.11.2008)

 • H34D
  odpad!

  Přemýšlím, zda jsem vůbec kompetentní hodnotit pořad po cca dvou zhlédnutých dílech, ale pochybuji, že ty další byly kvalitnější, nebo jakkoliv jiné. Samotný nápad reality show se mi příčí, sledovat bandu looserů jak se hádají, usmiřují, nadávají, brečí, nebo dělají, v případě Big Brotheru, dosti nezáživné úkoly, to je opravdu dno. Vyvolení byli o malinko zábavnější, možná to bylo lépe zvolenými lidmi (první série), nebo chytřejším stříhačem, který dokázal show vykomponovat prostě lépe, ale obojí nestojí ani za zlámanou grešli... Je to nuda a ještě k tomu ukrutně trapná nuda. PS: Za vykradený zvuk z PC hry Starcraft - 0/10(28.11.2008)

 • Dragoni
  odpad!

  Pokud má někdo potřebu koukat na ostatní jak jsou zavření za mřížemi a musí poslouchat příkazy z mikrofonu, tak si může zajít do ZOO a koukat se na opice, které pochytili více inteligence než soutěžící v BB, samozřejmě s tímto seriálem k nám přišla nova, která ráda vysílá bezduché seriálové blafy, ale co je moc to je moc, a abych se musel koukat v neděli večer, jak si někdo v přímém přenosu holý podpaží nebo rozebírá stupidní kraviny, to radši ani nebudu TV zapínat.(8.9.2009)

 • gudaulin
  odpad!

  Pokud má televizní tvorba nějaké dno, pak je Big brother velice vážným kandidátem. Nerozumím spoustě věcí na tomhle světě, ale jak je možné, že spousta lidí s něčím podobným ztrácela čas, je vpravdě fascinující záhadou...Celkový dojem: 0 třikrát podtržená.(8.12.2008)

 • Gilmour93
  *

  Naprosto totožný komentář jako u Vyvolených. Jen ta zvýšená hustota pornoherců a prostitutek na m² zajistila více souložícího materiálu pro noční sestřih..(20.10.2009)

 • viperblade
  **

  Za ty dvě velký, krásný, dobře tvarovaný........................... kukadla, které měla Sylva. :-)(23.11.2008)

 • sud
  **

  Z počátku zábavná, po měsíci otravná a do nebe volající show. Kravina, ovšem narozdíl od "VyVolených" se zdejší účastníci (na malé výjimky) nechají s trochu větší měrou fantazie a nadhledu považovat za normální lidi.(26.11.2008)

 • Ded@M@tes
  odpad!

  Aneb jak vybrat 12 největších exotů z ČR a zavřít je do klece. "Kokotina" je určitě slabý slovo. Opravdu nekoukatelné. / Viděné epizody cca *3.díly / ( Hodnocení: 0/10 )(5.11.2009)

 • Hrabka
  *

  Big Brother doplatil na to, že ho začali vysílat s malým zpožděním než Vyvolené. Párkrát to člověk zahlídl, když omylem přepnul na novu, ale pravidelně se na to koukat nedalo. Určitě tam byli horší lidi než ve Vyvolených, což bylo zapříčiněno určitě tím, že je vybírali nováci a chtěli tam mít výkvět. A zelenýmu zlobrovi VELKÁ gratulace.(7.2.2009)

 • playboxguest
  *

  Zatímco se první Vyvolení alespoň snažili nabídnout nějakou tu sebranku, která předvede trochu show a psychologie, Big Brother byla spíš sbírka nejdementnějších Čechů pod jednou střechou. Opravdu bych se nedivila, kdyby casting vybírali podle výsledku iq testů, s tím že nad dvacet neberou.(28.10.2013)

 • hippyman
  odpad!

  největší exoti z největších exotů v republice zabírající hlavní vysílací čas, to už je fakt moc! většinou to nedělám rád, ale tady je fakt potřeba sáhnout pro známku z nejvzácnějších: odpad!(24.11.2008)

 • Stegr
  *

  30% - Bylo to méně zajímavé než první série Vyvolených, ale přesto ke konci hodně povedené. Šrek byl můj největší oblíbenec z obou soutěží... :)(30.11.2008)

 • GilEstel
  odpad!

  Jestli něco opravdu hýbalo českou televizní scénou roku 2005, tak to byl souboj přihlouplých reality show TV Nova a TV Prima. Pompézní nástup Big Brothera měl s pomocí "nejlepšího" a nejdražšího moderátora Mareše smáznout rozjeté již 3 týdny běžící primácké Vyvolené. Limuzíny jezdily do vily jak na Oscary a ze vzduchu to snímala helikoptéra. _____Pak začala ve vile oslava prvního dne. Ožralý učitel tělocviku si dal šlofíka ve vířivce spolu s vlastními zvratky. Ani další pikantnosti oku "velkého" bratra neunikly. Noční kopulace Filipa s Lenou jsem již neviděl. Absolutní dno televizní zábavy, které trvalo několik měsíců a dokázalo spolehlivě nasrat většinu diváků. Tuhle magořinu nezastavily ani desítky pokut od Rady pro rozhlasové a televizní vysílání. Pouze byla pro nezájem publika přesunuta z prime-timu do nočních hodin. Jediná dobrá zpráva je, že Nova na tom prodělala desítky miliónů korun. ___Po tomto debaklu se Nova zaměřila více na seriály, což je problém, který přetrvává dodnes.(12.9.2016)

 • salahadin
  odpad!

  To se zase někde na Západě objevil hit, co je schopen z lidského stádečka pumpovat prachy, a tak ho naši soudruzi okopírovali. Obě televize, Prima a Nova, vyprodukovaly téměř identické pořady a stejně tak "dobré". Absolutní úpadek vkusu, lidské morálky a důstojnosti, úpadek kultury a civilizovanosti, debilita na entou. Ještěže jsou pryč doby, kdy se o tom bavili lidi na každém rohu, v každé tečce na mapě od Aše po Bílé Karpaty, od Frýdlantu po Vitorazsko. A ta moderátorská skvadra taky hovoří za vše, zvlášť Eva "podívej na mé péčko" Aichmajerová.(25.10.2009)

 • Rembrant
  odpad!

  Těch pár trapnejch dílů, co jsem omylem viděl v televizi, mi stačilo do konce života. Peníze jsou sice pěkná věc, ale udělat ze sebe idiota před celým národem je asi jen pro otrlé nebo šílené povahy.(25.3.2012)

 • Carol Pifková
  odpad!

  Mother of god what the fuck is this shit?!(31.3.2012)

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11