Big Brother (Velký bratr) je televizní formát reality show, ve kterém více než 15 týdnů žijí soutěžící (obvykle 12) v domě plném kamer a snaží se přestát hlasování diváků a získat vysokou finanční cenu. Tento formát vytvořil John de Mol z Nizozemska a rozvinul ve své produkční společnosti Endemol. Byl to nejsledovanější pořad hlavního vysílacího času v 70 zemích. (oficiální text distributora)

ScarPoul odpad!

Orwellovský veľký brat sa zmenil na komerčnú frašku kde sa nedeje absolútne nič podstatného aj keď aktéri sa nás snažia presvedčiť o opaku. Bohužiaľ príbehy aj riešenie týchto vecí hlavnými aktérami je smiešne a zbytočné pretože kto má rozum si radšej pozrie niečo čo ho obohatí trebárs aj taký 1984 kde je ten Big Brother namakanejší a zákernejší. V tomto prípade je to jedno aj češi aj slováci obsadili do tejto šou najväčšiu svoju spodinu. Keby aspoň tie lesbícké a nahé scény stály zato. lenže nestáli - doslova ()

maseer2 odpad!

děkuji, nechci.. stydím se za to, že jsem to prvních pár dnů sledoval a až později mi docvaklo, že je to totální kravina ()

Krissty odpad!

Nevím, komu se to může líbit.. Tvůrci záměrně do vily vybrali pornoherce a pornoherečky, aby bylo po nocích na co koukat.. Ale mě osobně fakt nezajímá, kdo si to s kým rozdal.. O nic jiného tam asi ani nešlo. ()

SaNcHeZ_cz odpad!

Stupidita a špína televize v čisté podobě. Již podprůměrně zábavná původní americká show v ještě horší české podobě. George Orwell by žasl.. ()

Praxis odpad!

No tak tohle bylo prostě něco. Nova do toho střelila šílený miliony, a pak zaplakala nad výdělkem. Spolek vygumovaných dementů, kteří buď byli prostituky nebo pornoherci /herečky (ale Sylva s kulmou se mi líbila :-D )nebo namakaní ne-intelektuálové. Kdo se na to mohl probůh dívat??? Já maximálně na Sylvu. A to ještě na internetu :-D ()

ivishka odpad!

Nezlobte se ale do půlnoci sledovat jakési výšplechty čím dál tím hloupějších slepiček o šminkách a chlapech mě opravdu nebaví. Jediný důvod proč jsem to kdy zapla byla krásná vypracovaná mužská těla a i to mě nakonec odradilo, jelikož sledovat na infra-kameře jak někdo so***ží a pak to někde při kafíčku rozebírat s kým teda zase ten Filda Trojovský(mimochodem představitel gayského porna)so***žil...Nezlobte se ale to je pod moji úroveň...Podle mě je tato soutěž, při které výherce, který jde skutečně přes mrtvoly vyhraje zdaněné prachy od televize, které mu stejně splácí několik let. Je to jakýsi podivný předchůdce ještě zvrhlejšího Hotelu Paradise. ()

Vyrida

Opět se ukazuje a potvrzuje pravidlo, že české televizní stanice zkrátka neumí a nemají na to natočit koukatelně větší reality show projekt, který baví lidi úspěšně v jiných zemích po celým světě i u nás. Big Brotherovi musím i tak jednu hvězdičku dát, protože se mě to líbilo o něco malinko více, než takřka podobný projekt u konkurenční stanici. Obojí však ztroskotalo na hloupých speciálních českých pravidlech o sms volbě a zákazu probírání taktiky či strategie do dalších dnů. Pokud vím má to být sociální hra, kde tyhle domluvy patří, jenomže našim hlavičkám u vysilacích práv to prostě nedošlo... ()

Vojcl odpad!

Nemůžu si pomoct, podobné reality show mi připadají naprosto zvrácené a jako ten nejubožejší odpad televizní produkce. Dívat se na to jak se druzí lidé sprchují, převlékají, hádají mi přijde přinejmenším ujeté. Také sestava těch rádoby celebrit co v téhle šaškárně účinkují vypovídá za vše. Parazitování na jménu literární klasiky je pak posledním projevem tvůrčí bezpohlavnosti. ()

blackrain odpad!

Hrůza. Sledovat bandu exotů, kteří jsou zavřeni v baráku prošpikovaném kamerami mi nepřijde vtipné. Když se budu chtít podívat na zvířata, tak půjdu do zoo a ne k televizi.To si radši pustím něco v compu nebo na dvd. Bahno televizní zábavy. ()

Pragrik odpad!

Strašný!!opravdu nepovedená reality show,nechápu jak to mohl být nejsledovanější pořad hlavního vysílacího času ve více než 70 zemích!!!!no možná česká verze nebyla dobře zvládlá a byli vybraný špatný lidi ale i tak... ()