poster

Chcete být milionářem? (TV pořad)

Soutěžní

Česko, 2000, 45 min

Účinkují:

Vladimír Čech ml. (mod.), Martin Preiss (mod.), Ondřej Hejma (mod.), Roman Šmucler (mod.), Patrik Kytka
(další profese)
 • andykanadan
  *****

  tomuto programu som vdaka znalosti nemciny verny dodnes na RTL najmä vdaka vynikajucemu moderatorovi Gűntherovi Jauchovi...ked to islo na Slovensku, najradsej som mal vydania moderovane Martinom Nikodymom, neskor s Ivetou Malachovskou to nebolo uz az take dobre. A moderator ceskej verzie Vladimir Cech, to bol clovek na spravnom mieste a v spravnu chvilu, daval celej relacii dalsi rozmer...(20.12.2012)

 • gabin(a)
  ****

  Čtyři hvězdičky jsou za období s Vladimírem Čechem, kterého ještě více oceňuji, když občas vidím v repríze, tedy bez nervů. Teď mi to jeho natahování připadá naopak zábavné. Byl opravdu výborný. Nejvíc když začal mavat s těmi svymi čisly, jak zpívá Jarek Nohavica.....Ostatní uvaděči tragičtí. Prý bude nový Milionář, tak doufám, že se tam nenacpe nenažraný Dejdar. Nebo Kostková, Pawlowská a podobné antikoncepční pilulky televizní zábavy....(18.3.2016)

 • Everyone
  ****

  Skvělá vědomostní soutěž, nejen kvůli moderátorovi (Vladimír Čech; Roman Šmucler také nebyl špatný, ale pan Vladimír Čech byl skvělý !!!), zvoleným otázkám, ale i zajímavým výhrám. Ale Riskuj! měl rychlejší kadenci v pokládání otázek, tak se člověk i více dozvěděl, pokud si trénoval všeobecný rozhled. _____ S odstupem času mi ty otázky přijdou lehké - i když hodně záleží na štěstí (škoda, že jsme se nedočkali v ČR otázky za 5 000 000+, zajímala by mě obtížnost), ne jako když mi bylo 15+-. Neváhal bych se vůbec přihlásit, být tato soutěž dnes. _____ Odpovídat v americké či anglické verzi na prvních 5 otázek je velice těžké, ale druhá pětka či výše je už srovnatelná, protože není tak "národnostně usazená", což pro cizince představuje často nezdolatelnou překážku. _____ Být Čechů více, tak se soutěž (či Riskuj) stále vysílá a běží už nějaká x-tá sezóna, tak jako v zámoří, podobně jako "věčný AZ kvíz" - díky za něj.(10.2.2014)

 • heyda
  ****

  Měl jsem tu možnost porovnat tento soutěžní fenomén v různých zemích a musím říct, že ten náš je hodně odlišný. Především díky Vladimíru Čechovi, který dokážě člověka natolik zblbnout, že už si ani není jistý, jestli byl Křemílek a Vochomůrka nebo Křemílek a Cipísek :-D:-D...chci tím říct, že v zahraničí ty peníze jsou docela snadno nabyté, protože moderátoři vám do toho nekecají. Tady to bylo tězké nejen na vědomosti, ale i na psychiku, vůli a také víru ve své vědomosti.(14.9.2009)

 • qwxyz
  ****

  8/10. Co stačí: skvělá hudba, dobrý soutěžící a Vladimír Čech. Zejména za Vladimíra Čecha, hodnocení ŽUMPA! tomu neuvěřitelně dokonalému chytrákovi v TV, co se jej rozhodl nahradit, všechno to pohřbil... Preiss je podle mě dobrý moderátor, ale tahle soutěž mu vůbec neseděla a Hejma nebyl špatný. Legendární díly jsou jsou za Vladimíra Čecha s Jiřím Horníčkem, Zdeňkem Jánským, Pavlem Judasem...(8.1.2011)

 • - Ve 20. epizodě v 18. minutě můžeme vidět, že soutěžící má přeškrtnuté všechny nápovědy, přitom ji ještě zbývá nápověda „přítel na telefonu“. V příštím vyobrazení nápověd je už všechno dobře. (mar48)

 • - V roce 2016 se TV Nova rozhodla pro obnovení soutěže. Natáčení probíhalo v březnu v Německu. (Bernyz)

 • - Jeden ze dvou soutěžících, který si za dobu existence české verze Chcete být milionářem? odnesl výhru 2 500 000 korun, byl Pavel Judas. Otázka za pět milionů, kterou dostal, měla filmové znění: „Plakát, kterého filmu byl v roce 1997 při aukci vydražen za 453 tisíc dolarů?“ Správná odpověď byla Mumie (1932). [Zdroj: Nova.cz] (boni)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace