poster

Dětský zvěřinec (TV seriál)

Animovaný / Rodinný

Česko, 2006, 13x8 min

Režie:

Jiří Tyller

Hrají:

Martin Dejdar
(další profese)
 • gudaulin
  **

  Bohužel, Tyllerův nový večerníčkový seriál je nepovedený. Jeho hravost je křečovitá, schází mu poetika klasické české večerníčkové tvorby, po výtvarné stránce tuctové a především Dejdarův hlas je nevýrazný - je až s podivem, že Dejdar namlouvá úspěšně a s jistotou už řadu let raubíře Barta v Simpsonových a tady odvádí tak matný výkon... Celkový dojem: 40 %.(11.12.2008)

 • WANDRWALL
  odpad!

  Myslel jsem si, že pohádky pro večerníček se nedají pokazit. A tady je pro mě důkaz, že to lze.(9.4.2011)

 • Tom_Lachtan
  *

  " Zadržte, ten mol je váš syn Ondřej!! " (30.6.2014)

 • triatlet
  *

  Večerníčkovské příběhy Pavla Brycze jsou opravdu pro ty nejnenší, kterým stačí pestrobarevné postavičky a ještě nechápou smysl. Bryczův zvěřinec je spíš divný blázinec... Dejdarovi se ale daří částečně polidštit i to Bryczovo panoptikum.(31.7.2011)

 • štísko
  *

  Jé táto, to mluví Maděra.(Martin Dejdar). A tak jen Dejdarova popularita z občas sledovaného seriálu Zdivočelá země, zajistila u nás doma tomuto večerníčku aspoň nějaké pozitivní hodnocení. A ta úvodní písnička mne ještě zaujala. Dnešnímu dílu o klukovi co se proměnil v koně bych ještě dvě hvězdičky dal, ale z koně co s batohem na zádech šplhá po žebříku, nebo z nějaké jiné modré kobyly u nás nikdo nadšením neřehtá. Celkem zatím jedna až dvě hvězdy.(30.11.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace