poster

Ace Ventura Junior: Zvířecí detektiv (TV film)

 • USA

  Ace Ventura Jr: Pet Detective

 • Slovensko

  Ace Ventura Junior

Komedie / Rodinný / Dobrodružný

USA, 2009, 93 min

 • Vulturesman
  odpad!

  Kdyby se film jmenoval jen „Zvířecí detektiv junior“ a nijak by nenaznačoval pokračování Ace Ventury v čele s Jimem Carrey, asi bych ten film ani neviděl. Ale po zhruba 30 minutách nejde hodnotit jinak než jako odpad! Je to jen urážka předchozí tvorby stejně jako Sám doma 6, 7, 8 nebo kolik to má vůbec pokračování.(14.3.2011)

 • MM_Ramone
  odpad!

  V rokoch 1994 a 1995 boli natočené dve časti bláznivej komédie o svojráznom zvieracom detektívovi Ace Venturovi. Tohto podivného týpka vtedy nezabudnuteľným spôsobom stvárnil Jim Carrey. Boli to hodne populárne snímky. Po štrnástich rokoch nejakí ambiciózni blbci kúpili licenciu na meno Ace Ventura a natočili debilnú detskú komédiu. Ace Ventura Junior. Už len ten nápad je dostatočne zhovadilý, ale režisérovi Davidovi M. Evansovi sa podarilo dokonale skurviť aj všetko ostatné. Absolutným vrcholom tejto kopy hnoja je malý, tučný Josh Flitter. Tak netaletované a škaredé decko som ešte asi ani nevidel hrať vo filme. Kde ho vyhrabali? Z tohto vyžratého pašíka herec nikdy nebude. Ďalší odpad!(4.2.2013)

 • EL_lofasso
  odpad!

  Z důvodu vysoce dementního a krajně odporného hlavního představitele,jsem se na to nezvládl dodívat.to ale neměni nic na tom,že při myšlence na celý tento koncept se mi otvírá kudla v kapse.Odporný film,odporná zápletka a blitkyvyvolávající malý Ace. Jim Carrey musel po tomhle zážitku mít mnoho bezesných nocí.(10.2.2013)

 • Pidzey
  odpad!

  Ještě že Jim Carrey není po smrti, jinak by se otáčel a řval v hrobě, vylezl by z něj jako zombivec a došoural se zakousnou, ne roztrhat na kusy kretény co zhanobili jeho dost možná nejlepší film. Tragickej a nesympatickej hlavní tlusťoch je jen schnilé jablko na vršku hnusné šlichty. Jeden z filmů který je třeba vidět aby mohli být doceněni ty opravdu dobré.(16.11.2011)

 • CiPR
  *

  Tak nevím, jestli je to vtip, nebo další pokračování legendární série : Ace Ventura. Je mi to úpřimně líto, na tento film jsem se jako fanoušek Ace Ventury těšil a nyní cítím více než jen smutek a zklamání. Tento film se ani zdaleka nepřibližuje tomu "ejsovi", kterého jsme měli možnost vidět v předešlích filmech, kde ho zahrál úžasný Jim Carrey. Celý film je nudný, až na pár vtipných scén, kterých je filmu strašně málo, Je to smůla, že musím dát tak dobrému jménu tak malé hodnocení. 15%.(19.1.2012)

 • - Rozpočet: $7,5 miliónů. (CrypzzXD)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace