Ace Ventura Junior: Zvířecí detektiv (TV film)

Ace Ventura Jr: Pet Detective

Ace Ventura Junior

Komedie / Rodinný / Dobrodružný

USA, 2009, 93 min

• MM_Ramone

V rokoch 1994 a 1995 boli natočené dve časti bláznivej komédie o svojráznom zvieracom detektívovi Ace Venturovi. Tohto podivného týpka vtedy nezabudnuteľným spôsobom stvárnil Jim Carrey. Boli to hodne populárne snímky. Po štrnástich rokoch nejakí ambiciózni blbci kúpili licenciu na meno Ace Ventura a natočili debilnú detskú komédiu. Ace Ventura Junior. Už len ten nápad je dostatočne zhovadilý, ale režisérovi Davidovi M. Evansovi sa podarilo dokonale skurviť aj všetko ostatné. Absolutným vrcholom tejto kopy hnoja je malý, tučný Josh Flitter. Tak netaletované a škaredé decko som ešte asi ani nevidel hrať vo filme. Kde ho vyhrabali? Z tohto vyžratého pašíka herec nikdy nebude. Ďalší odpad!(4.2.2013)

• tonton78

viděl jsem cca 15-20 minut, když jsem se probral byla už tma a já jsem měl chuť obkročmo skočit na rozjetou cirkulárku...ještě že jsem měl po ruce pivo a rum, tyhle dva mě zachránily. ještě jsem neviděl tak nesympatickýho smrada, je vidět že genetika pokročila neuvěřitelně kupředu protože tohle příroda nemohla vytvořit přirozenou cestou(4.2.2013)

• kajda.l

Trýznění zvířat i divácké výdrže musí být vždy pozásluze ohodnoceno, odpadem! Po celou dobu sledování jsem sice měl na tváři díky pobavenosti ironické úšklebky, které směřovaly k 1*, ale ten malej obtloustlej parchant, to vždy zadupal do země. A Charles "Ventura" Darwin či Jacques-Yves "Ventura" Cousteau je i na mě příliš velké wtf.(23.7.2010)

• Lefty86

Rozhodne nesouhlasim ze dvojka byla moc, podle me byla dvojka mozna lespi nez prvni dil. Ale souhlasim ze tohle byla blbost, chteli vytezit jeste z popularity prvnich dilu a jmena Ace Ventura, mozna i vydelali ale na film se temer neda divat ,herecke vykony strasne a dialogy jakbysmet(3.2.2013)

• The Hobbit

Totalní shit, třičtvrtě filmu jsem se styděl že se na to vůbec dívám a zbytek jsem se divil co ten malej tlustej zkurvenec dokáže předvádět za trapnosti.. V zájmu vašeho zdraví vám radím, nedívejte se na to! ;) Já to udělal a to, že jsem to dokázal dokoukat do konce dodnes považuji za jeden z mých nejodvážnějších činů...(18.9.2011)

• - Rozpočet: $7,5 miliónů. (CrypzzXD)