Ace Ventura Junior: Zvířecí detektiv (TV film)

Ace Ventura Jr: Pet Detective

Ace Ventura Junior

Komedie / Rodinný / Dobrodružný

USA, 2009, 93 min

• Vulturesman

Kdyby se film jmenoval jen „Zvířecí detektiv junior“ a nijak by nenaznačoval pokračování Ace Ventury v čele s Jimem Carrey, asi bych ten film ani neviděl. Ale po zhruba 30 minutách nejde hodnotit jinak než jako odpad! Je to jen urážka předchozí tvorby stejně jako Sám doma 6, 7, 8 nebo kolik to má vůbec pokračování.(14.3.2011)

• kajda.l

Trýznění zvířat i divácké výdrže musí být vždy pozásluze ohodnoceno, odpadem! Po celou dobu sledování jsem sice měl na tváři díky pobavenosti ironické úšklebky, které směřovaly k 1*, ale ten malej obtloustlej parchant, to vždy zadupal do země. A Charles "Ventura" Darwin či Jacques-Yves "Ventura" Cousteau je i na mě příliš velké wtf.(23.7.2010)

• blazma

Kdepak tohle je hrůza a trošku mě mrzí že to docela poškodilo dobré jméno Ace Ventury v podobě Jima Carreyho. Film se sice snaží držet toho co měli originální filmy. Jenže Ace Ventura je jenom jeden a to je tvář Jima Carreyho, to prostě nejde zaměnit a ikdyž zde se film točí kolem jeho syna, prostě to už není ono.(17.10.2020)

• CiPR

Tak nevím, jestli je to vtip, nebo další pokračování legendární série : Ace Ventura. Je mi to úpřimně líto, na tento film jsem se jako fanoušek Ace Ventury těšil a nyní cítím více než jen smutek a zklamání. Tento film se ani zdaleka nepřibližuje tomu "ejsovi", kterého jsme měli možnost vidět v předešlích filmech, kde ho zahrál úžasný Jim Carrey. Celý film je nudný, až na pár vtipných scén, kterých je filmu strašně málo, Je to smůla, že musím dát tak dobrému jménu tak malé hodnocení. 15%.(19.1.2012)

• EL_lofasso

Z důvodu vysoce dementního a krajně odporného hlavního představitele,jsem se na to nezvládl dodívat.to ale neměni nic na tom,že při myšlence na celý tento koncept se mi otvírá kudla v kapse.Odporný film,odporná zápletka a blitkyvyvolávající malý Ace. Jim Carrey musel po tomhle zážitku mít mnoho bezesných nocí.(10.2.2013)

• - Rozpočet: $7,5 miliónů. (CrypzzXD)