Ace Ventura Junior: Zvířecí detektiv (TV film)

Ace Ventura Jr: Pet Detective

Ace Ventura Junior

Komedie / Rodinný / Dobrodružný

USA, 2009, 93 min

Asi jsem magor, ale já se prostě bavil. Scéna s kráděží pandy mě rozesmála i nahlas. Je to přesně ten typ filmu, ke kterýmu když přistoupíte k jako trapárně, tak se vám toho taky dostane. Do kina bych na to skutečně nešel, ale na večer s pivem v ruce a s kámošema okolo to není úplně k zahození. ("Máš na to 78 hodin!" "Super, tak to mám tři týdny.">>>Jak mně to připomělo má léta o hodiny matematiky =) )(8.9.2011)

• kajda.l

Trýznění zvířat i divácké výdrže musí být vždy pozásluze ohodnoceno, odpadem! Po celou dobu sledování jsem sice měl na tváři díky pobavenosti ironické úšklebky, které směřovaly k 1*, ale ten malej obtloustlej parchant, to vždy zadupal do země. A Charles "Ventura" Darwin či Jacques-Yves "Ventura" Cousteau je i na mě příliš velké wtf.(23.7.2010)

• anli

Rádoby pokračování(ale spíš parazitování)slavného předchůdce,bohužel bez špetky příběhu,vtipu a čehokoliv jiného.Absolutně nechápu,co tenhle film má divákovi říct.Zřejmě chtěl jen těžit ze slavného jménu.Nu,tak je vidět,že tohle nestačí a opravdu to nemůže zaujmout ani malé děti.Je to z kategorie"hovadina na entou o ničem".Jasná a čistá nula,sbohem a šáteček!!!(27.6.2011)

• Vulturesman

Kdyby se film jmenoval jen „Zvířecí detektiv junior“ a nijak by nenaznačoval pokračování Ace Ventury v čele s Jimem Carrey, asi bych ten film ani neviděl. Ale po zhruba 30 minutách nejde hodnotit jinak než jako odpad! Je to jen urážka předchozí tvorby stejně jako Sám doma 6, 7, 8 nebo kolik to má vůbec pokračování.(14.3.2011)

• CiPR

Tak nevím, jestli je to vtip, nebo další pokračování legendární série : Ace Ventura. Je mi to úpřimně líto, na tento film jsem se jako fanoušek Ace Ventury těšil a nyní cítím více než jen smutek a zklamání. Tento film se ani zdaleka nepřibližuje tomu "ejsovi", kterého jsme měli možnost vidět v předešlích filmech, kde ho zahrál úžasný Jim Carrey. Celý film je nudný, až na pár vtipných scén, kterých je filmu strašně málo, Je to smůla, že musím dát tak dobrému jménu tak malé hodnocení. 15%.(19.1.2012)

• - Rozpočet: $7,5 miliónů. (CrypzzXD)