poster

Ace Ventura Junior: Zvířecí detektiv (TV film)

 • USA

  Ace Ventura Jr: Pet Detective

 • Slovensko

  Ace Ventura Junior

Komedie / Rodinný / Dobrodružný

USA, 2009, 93 min

 • Olík
  *

  Heuréka, už tomu asi konečně rozumím - to má být potomek specialisty na pátrání po ztracených zvířatech Ace Ventury (ve filmu zmiňovaný jako tragicky zahynulý)!?. To, že Josh Flitter (neúspěšně se pokoušící o komické herectví) vypadá spíš jako dílo mršky spermie Jacka Blacka než syn Jima Carreyho by nebyl zase takový problém, jako fakt že film je totální hovadina až se scénáristy zabitý Ace senior musí obracet v hrobě. Dva vzkazy - netočte trapná pokračování úspěšných komedii a ty Ace Venturo, odpočívej v pokoji.(4.10.2010)

 • kajda.l
  odpad!

  Trýznění zvířat i divácké výdrže musí být vždy pozásluze ohodnoceno, odpadem! Po celou dobu sledování jsem sice měl na tváři díky pobavenosti ironické úšklebky, které směřovaly k 1*, ale ten malej obtloustlej parchant, to vždy zadupal do země. A Charles "Ventura" Darwin či Jacques-Yves "Ventura" Cousteau je i na mě příliš velké wtf.(23.7.2010)

 • Lefty86
  odpad!

  Rozhodne nesouhlasim ze dvojka byla moc, podle me byla dvojka mozna lespi nez prvni dil. Ale souhlasim ze tohle byla blbost, chteli vytezit jeste z popularity prvnich dilu a jmena Ace Ventura, mozna i vydelali ale na film se temer neda divat ,herecke vykony strasne a dialogy jakbysmet(3.2.2013)

 • Vulturesman
  odpad!

  Kdyby se film jmenoval jen „Zvířecí detektiv junior“ a nijak by nenaznačoval pokračování Ace Ventury v čele s Jimem Carrey, asi bych ten film ani neviděl. Ale po zhruba 30 minutách nejde hodnotit jinak než jako odpad! Je to jen urážka předchozí tvorby stejně jako Sám doma 6, 7, 8 nebo kolik to má vůbec pokračování.(14.3.2011)

 • coscarelli
  odpad!

  Rakovinotvorna nevtipna a priam dovolim si tvrdit trapna fraška´, snaziaca sa skoro scenarom miast moje citlive bunky,ale nedam si sliapat po hlave. Snaha o hviezdu zlyhava vo vsetkych kategoriaćh, smyka sa, pada a pada. Som poriadkumilovny , preto vypukleho Acea hadzem do smeti, za to ze som trpel nielen ja, ale aj zvierata tam hrajuce. Verim ze si o tom myslia svoje.(5.9.2015)

 • - Rozpočet: $7,5 miliónů. (CrypzzXD)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace