Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Rodinná soutěž, při které proti sobě soutěží dvě skupiny po pěti členech. Hádají správné odpovědi na otázky dopředu položené stovce náhodně vybraných lidí. (Pumiiix)

Recenze (205)

Dudek odpad!

všechny recenze uživatele

Dokud tenhle soutěžný pořad uváděl pan Novotný, dalo se to sledovat, ale s nástupem moderátorského paka Lesáka šla veškerá "úroveň" velmi rychle dolů. Stejný názor mám i ke studiu, neboť hravý dizajn vypadal mnohem lépe než ta moderní hrůza co je tam teď. Ke znělce se netřeba vyjadřovat, opět totéž. Takže s posledními díly opravdový úpadek do nesledovatelné křeče. ()

Djkoma 

všechny recenze uživatele

Nenáročný pořad, jehož smysluplnost je nijaká. Myšlenkou je nesmyslné vybrání 100 lidí a jejich 100 odpovědí na často naprosto dementní otázku a vzápětí sjednocení odpovědí do jistých "skupin". Osobně mi nejednou přišlo, že si autoři všechno dělají od ruky u stolu a čísla jen tipují. Týmy nudné, často z nich díky nervozitě vypadne jen pár slov jindy naopak nudně machrují, jak jsou úžasní. Trochu se to zlepšilo s Lesákem, který nahradil vysoce trapného upoceného obra Petra Novotného. ()

Reklama

Karlos80 

všechny recenze uživatele

Upoceného slintajícího pouťového baviče Novotného stírajícího svůj pot kapesníkem nebo rukávem mě nikdy sledovat nebavilo:-( Ale i tak soutěž měla nějakou úroveň. Co se týká drobného klučiny s dětským hlasíkem a nepřirozeným postojem Petříka Lesáků, tak ze začátku bída, teď je to už o něco lepší ale i tak na Novotného stále nemá no holt není tak vlezlí a nemá tolik zkušeností:-) ()

castor 

všechny recenze uživatele

Věčně upoceného a zmateného Novotného vystřídal na první pohled vhodnější Lesák, nicméně jeho nepřirozenost a nejistota trestuhodně bije do očí!! A finálové čtení pětice otázek by si měl doma pečlivě cvičit před zrcadlem. Tady má totiž hoooodně rezerv. Soutěž jako taková pak poodkrývá další "tupohlavost" všech těch Pepanů a Boženek, co se před zraky diváků nestydí za své "logické uvažování"!! ()

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

Nie som vyznavačom takéhoto televízneho relaxu. Ale zopár častí rodinnej súťažnej relácie "5 proti 5" som videl. Pamätám si, že to uvádzal večne spotený a samozrejme ukecaný Petr Novotný. Musím uznať, že tento chlap má skutočne dar od Boha vtipne komunikovať s prostým národom. Na Slovensku túto reláciu moderuje nesympatický poloidiot Andrej Bičan. Samotná súťaž za moc nestojí, ale keď to dajú uvádzať ešte aj takému retardovi, tak to je skutočne katastrofa. Českej verzii dávam jednu hviezdičku práve za toho obézneho kecala Petra Novotného. * ()

Galerie (6)

Reklama

Reklama