5 proti 5 (TV pořad)

Soutěžní

Česko, 2007, 55 min

• Ištván87

Jak nemám rád Novotnýho, tak dokud to uváděl on, tak to bylo ještě koukatelný. Ale Petr Lesák je úplně neschopnej a už nejednou ty soutěžící naprosto potopil, když ve finále několik vteřin čekal než přečet otázku podruhý.... A to je jen jedna z mnoha chyb, které do soutěže tenhle zagroškudla přinesl....(19.2.2010)

Konečne sa ukázalo, kto má zdravý sedliacky rozum a kto má nabiflené vedomosti... Len škoda, že tie výhry boli také úbohé... dal by som 5 hviezd ale z dvoch dôvodov nemôžem: 1. Nevidel som až tak veľa častí... skôr som sledoval len príležitostne 2. Myslím si, že reality šou nemajú čo hľadať vo filmovej databáze, preto im nedávam vyššie hodnotenie ako 4.. (aj keď v podstate toto je jediná, ktorá by si 5 hviezd zaslúžila. Možno svoju nástojčivosť časom zmením a prímem reality šou za právoplatného člena filmovej rodiny)(12.12.2008)

• MarekT

Možná přijdu o svůj status uživatele dobře si vybírající tituly, ale mě se také moderování Novotného v tomto pořadu zamlouvalo. A to jsem ty jeho novoidní estrády vážně nemusel. Je pravda, že si mohl občas odpustit opakování otřepaných anekdot, kde jsem jen čekal na pointu, ale jinak si svoji úroveň držel. Soutěž samotná mi přijde jako zajímavá sonda do hlubin myšlení českého národa - viz časté opakování odpovědi "sex" v tabulce. Ovšem pozor, když říkám, že se mi pořad celkem zamlouval, tak to neznamená, že jsem se díval pravidelně - problémem takových soutěží a pořadů obecně je, že se každý časem okouká díky svému stereotypu. Momentálně už nesleduji vůbec - správně tipujete, kvůli Petru Lesákovi. Hodnocení - odpad bych této soutěži nedal, už kvůli oné "sondě", navíc s Novotným se na to dalo opravdu koukat, nakonec ty standartní dvě hvězdy. Jinak celkem dobrý a vystihující komentář napsal Colonist.(23.3.2009)

• FireTight

Ze začátku zajímavá a postupem času stále více jednotvárná soutěž, která zabodovala minimálně svým námětem (přeci jenom, tohle tu ještě nebylo). Každopádně časem a hlavně s přibývající stupiditou soutěžních otázek pro diváky šla úroveň dolů, díky čemuž se zřejmě Péťa Novotný začal potit tak, až ho musel nahradit Petr Lesák. Škoda, že já už se dávno nedíval... Dvě hvězdy za nápad a prvních zhruba dvacet dílů.(19.6.2011)

• SB

Znám jen verzi s Lesákem. Ze začátku bych tomu dal 2 *, ale postupem času moje alergie na tento pořad narostla, jednak kvůli přiteplenému, klišovitému projevu moderátora, ale hlavně kvůli skutečnosti, že cílem soutěže je maximální průměr s minimální invencí - čím více se trefíte do názoru masy, tím lépe. To je už samo o sobě odpuzující.(22.9.2009)