poster

5 proti 5 (TV pořad)

Soutěžní

Česko, 2007, 55 min

 • borohub
  **

  Pamatuji časy kdy jsem na to pravidelně čuměl(to bylo o prázdninách, kdy jsem neměl asi nic lepšího na práci), možná kdyby místo Petra Novotnýho, který po 20 minutách vysílání byl zpocený jak prase, to moderovala nějaká pěkná holka tak je to možná oblíbenější a možná na to koukám déle. Dvě hvězdy dávám, protože na to jakej je Petr Novotný kokot tak to taková kokotina nebyla(20.8.2011)

 • JoseBenes
  *

  Kdo neviděl díl fotbalistů proti hokejistům, neviděl vtipnou televizní soutěž. Hlavně finále bylo jako vystřežené z té největší parodie. První borec nahrál asi 130 bodů a všichni tupě tleskající fotbalisté mysleli, že soutěž vyhráli. Chyba lávky...druhý borec dokázal přejmenovat jezdce formule jedna Hamiltona na Hiltona, vymyslel neexistující slovo a tvrdil, že v cizím jazyce se Karel řekne George. Umělec...(5.1.2010)

 • triatlet
  odpad!

  Kolega Eman H., účastník asi tuctu netuctových soutěží, byl naštěstí hned v prvním díle této ?.s.o.u.t.ě.ž.e.?. Takže jsem se víc na Petr Novotného nemusel dívat (škoda, že si při natáčení toho prvního dílu kameramani nevšimli, jak má propocenou košili) a nemusel jsem poslouchat přihlouplé otázky. Nepovedená ?.z.á.b.a.v.a.?.(30.12.2008)

 • Olík
  ***

  Komentář píši paradoxně až téměř deset let od premiéry zábavného pořadu TV Prima a to v důsledku hodnocení Novácké kopie Co na to Češi......takže není třeba se opakovat. I když nejde o žádného kandidáta na Oskara televizní zábavy, má tento formát pořadu (vzhledem ke svému vysílacímu času) své opodstatnění. Přijít z práce, namazat chleba, natáhnout se na kanape, otevřít lahvové, vzít ovladač do ruky a vypnout tělo....nic víc, nic míň.(6.5.2016)

 • baruss
  ****

  Konečne sa ukázalo, kto má zdravý sedliacky rozum a kto má nabiflené vedomosti... Len škoda, že tie výhry boli také úbohé... dal by som 5 hviezd ale z dvoch dôvodov nemôžem: 1. Nevidel som až tak veľa častí... skôr som sledoval len príležitostne 2. Myslím si, že reality šou nemajú čo hľadať vo filmovej databáze, preto im nedávam vyššie hodnotenie ako 4.. (aj keď v podstate toto je jediná, ktorá by si 5 hviezd zaslúžila. Možno svoju nástojčivosť časom zmením a prímem reality šou za právoplatného člena filmovej rodiny)(12.12.2008)