Ber nebo neber (TV pořad)

Soutěžní

Česko, 2007, 80 min

Jak jsem to tu již zmínil mnohokrát-toto tady nemá co dělat!!! A co se týká kvality této zábavní-soutěžní hry (spíše nehry). Nic proti tomuto pořadu nemám, solidní zábava pro masu diváku co chce fandit (a pak se škarohlídně smát výherci-nevýherci) a jen se pobavit. Jen nechápu tak nízká hodnocení-to jsou na čsfd samí intouši, pankáči, antiglobalisté, odpůrci masové-spotřební zábavy, či jiné jim podobné sorty lidi???(25.2.2009)

• mirliflore

Smysl téhle soutěže fakt nechápu. Teda, zahrát si ji je asi celkem fajn, člověk může jenom získat a asi je to ve studiu i adrenalin. Ale co z toho jako má mít divák? Identifikace se soutažícím je nulová a narozdíl od vědomostních soutěží, kdy můžeme aspoň hádat otázky, nám tady nezbývá než jen tupě sedět u TV (hádat, ve kterém kufříku je který obnos mi moc zábavné nepřijde). Celkově jsem viděl asi půlhodinu, posčítám-li všechny ty okamžiky, kdy jsem prošel okol TV, když byla zapnutá na tomhle pořadu, při kterých jsem se koukal, jestli to je opravdu tak o ničem. A musím říci, že je.(7.12.2008)

Jeden z lepších dívatelných soutěžních pořadů TV Prima. Sice pravda, soutěž nemá příliš inteligentní scénář, náhody je zde příliš moc a 5 mil. Kč by tak mohl vyhrát i naprostý pablb, ale Zuna konečně předvedl, že umí dělat něco jiného, než moderovat zprávy. Dalším plusem pořadu jsou krásné slečny s kufříky (mlask!) a tíživá atmosféra. Ale protože je to opravdu jediný koukatelný soutěžní pořad Primy, musím nadhodnotit a dát 3*.(23.3.2009)

• Djkoma

Na čem bývají založené soutěže? Na vědomostech. Když tu nejsou vědomosti, tak jde o co? O hru pravděpodobnosti, kdy soutěžící vybere kufřík (jeden z 26) a následně otevírá další a přijímá/odmítá nabídky neznámého "ekonoma", který si jeho kufřík chce koupit. Jediné, co je na téhle hře zábavné, když nepočítám těch 26 dívek, je v podstatě neopakovatelnost každého výběru a průběhu "směny". Stále mám raději soutěže, kde člověku nestačí být "syn štěstěny", ale mít i nějaké vědomosti nad úrovní druhé třídy základní školy (nebo kde se učilo do 26ti?:)))(18.1.2010)

• Bumlaa

Soutěž, na kterou nemusíte znát skoro nic (mimo rozstřelovací otázku). Soutěžící jenom otvírá kufříky a divák se nudí. Vše je obaleno do fadních, zbytečných a nezajímavých řečí, bez nichž by samotná soutěž trvala asi 3 minuty. Pavel Zuna zachraňuje alespoň minimálně úrověň celého pořadu, ale díky celému konceptu soutěže musím hodnotit jako odpad.(28.1.2009)