Ber nebo neber (TV pořad)

Soutěžní

Česko, 2007, 80 min

• mirliflore

Smysl téhle soutěže fakt nechápu. Teda, zahrát si ji je asi celkem fajn, člověk může jenom získat a asi je to ve studiu i adrenalin. Ale co z toho jako má mít divák? Identifikace se soutažícím je nulová a narozdíl od vědomostních soutěží, kdy můžeme aspoň hádat otázky, nám tady nezbývá než jen tupě sedět u TV (hádat, ve kterém kufříku je který obnos mi moc zábavné nepřijde). Celkově jsem viděl asi půlhodinu, posčítám-li všechny ty okamžiky, kdy jsem prošel okol TV, když byla zapnutá na tomhle pořadu, při kterých jsem se koukal, jestli to je opravdu tak o ničem. A musím říci, že je.(7.12.2008)

Jak jsem to tu již zmínil mnohokrát-toto tady nemá co dělat!!! A co se týká kvality této zábavní-soutěžní hry (spíše nehry). Nic proti tomuto pořadu nemám, solidní zábava pro masu diváku co chce fandit (a pak se škarohlídně smát výherci-nevýherci) a jen se pobavit. Jen nechápu tak nízká hodnocení-to jsou na čsfd samí intouši, pankáči, antiglobalisté, odpůrci masové-spotřební zábavy, či jiné jim podobné sorty lidi???(25.2.2009)

Jeden z lepších dívatelných soutěžních pořadů TV Prima. Sice pravda, soutěž nemá příliš inteligentní scénář, náhody je zde příliš moc a 5 mil. Kč by tak mohl vyhrát i naprostý pablb, ale Zuna konečně předvedl, že umí dělat něco jiného, než moderovat zprávy. Dalším plusem pořadu jsou krásné slečny s kufříky (mlask!) a tíživá atmosféra. Ale protože je to opravdu jediný koukatelný soutěžní pořad Primy, musím nadhodnotit a dát 3*.(23.3.2009)

• Lukas0801

Dosti nepřesná kopie originálu...ono jde o to, že v původní verzi jde více o show než o peníze...což naše verze postrádá...ani modelky dost často ohoz neměnily...jenom stuhu kolem pasu :-) No, první tak 10 dílů se mi soutěž líbila..dokonce jsem ji i hrál na internetu..ovšem potom to začíná hooodně zavánět nudou...(22.6.2009)

• Bumlaa

Soutěž, na kterou nemusíte znát skoro nic (mimo rozstřelovací otázku). Soutěžící jenom otvírá kufříky a divák se nudí. Vše je obaleno do fadních, zbytečných a nezajímavých řečí, bez nichž by samotná soutěž trvala asi 3 minuty. Pavel Zuna zachraňuje alespoň minimálně úrověň celého pořadu, ale díky celému konceptu soutěže musím hodnotit jako odpad.(28.1.2009)