Ber nebo neber (TV pořad)

Soutěžní

Česko, 2007, 80 min

• MM_Ramone

"Ber alebo Neber"! Na to mám v tomto prípade jasnú odpoveď. Neberem! Ďakujem, nechcem! Táto súťažná relácia ma vôbec nezaujala. Považujem ju za nudný nezmysel pre ľudí, ktorí moc rozumu nepobrali. Ten totiž v tejto show vôbec netreba. Stačí mať šťastie. A ako sa hovorí: Sprostému šťastie praje. Takže stačí len ukazovať na tie správne kufríky, ktoré držia krásne asistentky a môžte prísť k pekným peniazom. Nonsens, nuda, odpad!(7.12.2008)

• Lukas0801

Dosti nepřesná kopie originálu...ono jde o to, že v původní verzi jde více o show než o peníze...což naše verze postrádá...ani modelky dost často ohoz neměnily...jenom stuhu kolem pasu :-) No, první tak 10 dílů se mi soutěž líbila..dokonce jsem ji i hrál na internetu..ovšem potom to začíná hooodně zavánět nudou...(22.6.2009)

• T-pack

Tak asi takto. Nápad je to dobrý. Dokonce hodně dobrý. Je promyšlený a soutěž má pořádnou páteř, na které může stavět. Není vědomostní, a tak přiláká spoustu potencionálních soutěžících. Nicméně, sledování pořadu je už veliká zoufalost. Ve vědomostní soutěži se člověk alespoň něco nového dozví. Zde pouze zíra na to, jak soutěžící peníze získává, nebo ztrácí, podle toho, jaké kufry otevře. Soutěžil bych též, dívat se na to nemusím.(18.12.2008)

• salahadin

Tak já to tedy (ne)beru šéfe...ale co to povídám, Zuna měl zůstat u večerního depresivního pořadu, kdy nám sděloval klasickým rétorickým průjmem, že v Abú Almahadžídu se srazil komár s velbloudem, na místě dva mrtví (oba aktéři), tamní policie dočasně uzavřela oba pruhy pouštní polňačky a celá oblast je monitorována zhora (ze stromu, ne vrtulníky). Pozůstalí už byli o tragédii informováni a byl jim zaslán šek na dva pomerančové džusy... Bylo by to mnohem lepší, než tenhle pořad, který vznikl jen proto, aby bylo pro Zunu uplatnění.(11.6.2009)

• Bumlaa

Soutěž, na kterou nemusíte znát skoro nic (mimo rozstřelovací otázku). Soutěžící jenom otvírá kufříky a divák se nudí. Vše je obaleno do fadních, zbytečných a nezajímavých řečí, bez nichž by samotná soutěž trvala asi 3 minuty. Pavel Zuna zachraňuje alespoň minimálně úrověň celého pořadu, ale díky celému konceptu soutěže musím hodnotit jako odpad.(28.1.2009)