poster

Jsi chytřejší než páťák? (TV pořad)

Rodinný / Soutěžní

Česko, 2007, 45 min

Režie:

Michael Čech

Kamera:

Peter Flak
 • Malarkey
  odpad!

  Na jedné straně stojí chlap ve výstředních letech, dejme tomu táhne ke čtyřicítce. Na druhé straně stojí páťák. Skutečný kožený páťák, vysoký metr dvacet, lehce obtloustlý s čokoládou oblepeným ksichtem. Náhle zazní gong a na soutěžící padne první otázka....jaké je hlavní město Albánie? ... chlap tápe ... raz .... dva ... tři ..... neví. Kluk odpoví Tirana a okamžitě mu všichni tleskají. Co se děje v hlavě toho chlapa nikdo neví. Otázka je, jestli to je skutečně vážný, nebo si Suchoš s Genzerem udělali jenom takovou hru a natahali tam do pár epizod pár známých, kterým ztrapnění za pár korun nebude vadit. Jinak těm dětem pak naroste ego a přestoupí se na další otázku. O tomhle je, nebo spíš byla, tahle hra, která rozhodně měla myšlenku, a ne ledajakou, totiž myšlenku !(22.3.2009)

 • Ospalek
  odpad!

  Z tohoto pořadu mi naskakovali boláky a musím říct, že jindy zábavná dvojice Genzer a Suchánek, to tentokrát opravdu zpackali a přišlo mi, že tam soutěžící byli nastrčeni a nebo byli tak blbí, což vlastně v dnešní době není zas tak nemožné. Spíš měl název být postaven jinak... Tak aby každý poznal do čeho vlastně jde a že se chystá pořádně ztrapnit, protože "žáci" byli očividně předem připraveni a naučeni odpovědím. Atmosféra jaká se tímto "soutěžním pořadem" nesla mi připomínala zážitek z horské dráhy... BRR...! A už ani nedoufám, že by češi mohli vymyslet něco stejně tak skvělého jako je Chcete být milionářem? Moje hodnocení je tedy celkem jasné...(6.2.2012)

 • wosho
  *

  Opět to musím zdůraznit (už jsem jako kolovrátek), na čsfd toto nemá co dělat. A co se týká tohoto skvost, tak je to fakt hrůza a propadák v jedné podobě. Nejhorší pořad kam tito dva komici vlezli. Jako námět na dětský zábavná pořad na sobotní dopoledne dobrý. Ale do hlavního vysílacího času? Ne!!!! Navíc humor G-S je spíše pro dospělejší publikum a je na nich vidět, že zábava pro celou rodinu jim nejde.(25.2.2009)

 • J*A*M*A*L
  ***

  No chvíli jsem to sledoval, s tím, že to je solidní vědomostní pořad provázený duem docela solidních moderátorů, u kterého se zasměji. Tyhle pořady však bohužel po čase zklamou a stanou se odpadem a pořadem na kterou se už nikdo nikdy nepodívá a která postupem času ztratí veškeré aktivní i neaktivní diváky. A to nemluvím jen o tomto, takhle na tom jsou úplně všechny pořady... Ano, jsem chytřejší než páťák.(9.4.2013)

 • BradleyT
  ***

  Tak tento pořad se mi celkem líbil, nebylo to sice žádný terno, ale dívat se na to dalo. Nicméně závěrečná věta nedopadla dle úmyslu jako ztrapnění účinkujícího, nýbrž se tomu každej zasmál, páč otázky z češtiny - výběrem ty největší špeky, byť z první třídy, prostě dneska už nikdo neví a proč taky...(16.2.2010)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace