Jsi chytřejší než páťák? (TV pořad)

Rodinný / Soutěžní

Česko, 2007, 45 min

Michael Čech

Peter Flak

Zajímavej námět, jeden z pořadů u kterých je mi docela líto že to tak rychle zrušily, pamatuji časy, kdy jsem to opravdu žral. Jen mi prostě nedali tam ta banda šprtíků, nevím jak na ostatních školách ale většinou věci, které tam byly, jsme se v 5.třídě neučili, ale tak to neřeším, zábava slušná, ale omrzí(7.5.2012)

• Zemi11

Rána jako z děla - to je klišé používané ve sportu. Dobrý nápad, ale špatné provedení - klišé na CSFD. No jo, ale co se dá dělat, když to jinak zhodnotit nelze! Dokázal jsem překousnout bandu rozmazlených spratků a soustředit se na zajímavé záludné otázky. Ale počtvrté popáté už to nešlo! Ve vědomostní soutěži bych si představoval rozumné mladé talenty a ne fracky, co se neummí chovat ani když jsou v televizi.(9.12.2008)

• Herzeleid

Tak toto je moc.. zjevně jsem prošvihl, když to vysílali jako nový pořad, ale to bylo jen dobře. Zahlédl jsem to na Smíchově/Telce či co... Na to, že mám Suchoše s Geňou celkem rád a někeré jejich frky mě fakt pobaví i poněkolikáté, tak do tohoto pořadu se opravdu nehodí. Dát tam jiné moderátory, tak by to možná mohl být pořad pro děti, ale takto je to neskutečná patlanina. Třikrát NE. Až jsem k tomu musel napsat komentář :-D(11.6.2014)

No chvíli jsem to sledoval, s tím, že to je solidní vědomostní pořad provázený duem docela solidních moderátorů, u kterého se zasměji. Tyhle pořady však bohužel po čase zklamou a stanou se odpadem a pořadem na kterou se už nikdo nikdy nepodívá a která postupem času ztratí veškeré aktivní i neaktivní diváky. A to nemluvím jen o tomto, takhle na tom jsou úplně všechny pořady... Ano, jsem chytřejší než páťák.(9.4.2013)

Soutěž typu "pokud umíte přečíst tento nápis, máte pro roli soutěžícího příliš velkou kvalifikaci". Dnes už se na to dívám kriticky, skutečně si nejsem jistý, jestli se tam mohli obyčejní lidé skutečně přihlásit, nebo jestli to byl jen podvod, nicméně v létě 2007 jsem to skutečně hltal, těšil jsem se na každý nový díl, hlášky Suchánka a Genzera a vlastně si prakticky myslím, že to bylo ještě to lepší, co tahle dvojice dokázala vyplodit.(29.6.2016)