Pan Dokonalý

Pán Dokonalý

Komedie / Romantický / Drama

USA, 2009, 87 min

• SexyAjinka

Jej.. už jenom pohled na Alexis Bledel napoví, že půjde o chabě emotivní a rádoby sladkou komedii o lásce. Její herecké vystupování je tak toporné a neměnné až je škoda slov. Ona má pouze 2 výrazy - kyselý citrón a rádoby sladké nevinné děvče. Každopádně na druhé, mužské, straně to nebylo o nic lepší. Ale kdo jsem já, abych hodnotila, že ;).(25.3.2014)

Hmm, nevim teda co je na tom komedie, ale budiz. Alexis hraje svoji roli solidne, i kdyz scenar neni napsanej uplne idealne. Scott se mi nezdal uz od zacatku a ty "zvraty" s jeho postavou byly takovy prapodivny...A Bryan je takovej roztomilej pejsek. Jinak film neni zadna extra trida, ale koukat se na to rozhodne da. 3***(11.6.2010)

• zero_zelo

krásní lidé, že? :))) to je tak cool a v pohodě. úplně mě to dojalo. to je film pro ambiciózní třicítky, aby mohly doma nad flaškou vína jásat, že to určitě brzo vyjde, protože sou taky tak dobrý :))) už jenom ten čtenářskej klub mě zabil :))) esli já bych vlastně neměla dát naopak 5*!! je to vlastně geniální. dyk je to romantická komedie s dramatickým nábojem, ale úplně na 100%(12.12.2012)

Nevadilo mi jaké hodnocení tento snímek měl.Když jsem ho nějákou náhodou objevila pravděpodobně díky hlavní roli Alexis Bledel,kterou jsou si oblíbila z dob Gilmorek, tak mi přišel jako správný film pro mě...A mé očekávání se naplnilo.Tommy v tomto příběhu ztělesňuje do poloviny filmu hodného hošíka,který miluje svou přítelkyni a má tak trochu problémy s tou bývalou(kdo je kdy neměl..).Ale potom ukázal svou pravou tvář - že je jen dalším hezounkem,který hraje divadlo na všechny strany a nakonec si jako zoufalec sežene šlapku,aby v noci náhodou nebyl sám.Každý z nás musí potkat podobné hajzlíky,aby našel tu pověstnou "true love".Beth měla to štěstí,že ho našla hned po velkém zklamání.Je to krásný romantický snímek,který je spíše pro snílky než pro milovníky dramatu.A nejen,že příběh je poutavý, ale i herecké obsazení je skvělé takže za mě 4/5.(5.7.2012)

Jsem rád, že nejsem až tak znuděný filmový divák jako většina komentujících. Asi je opravdu výhoda nemít spousty let televizi a dívat se jen na to, co si člověk vybere. A já si dnes večer vybral tenhle film... a jsem rád. Pobavil mne, odpočinul jsem si u něj a jsem spokojen. Musím říct, že pro mne tedy zápletka nebyla tak průhledná a očekávatelná, takže jsem se skvěle bavil. I herecké výkony hlavních hrdinů byly dobré a kdo přímo exceloval byla Kate Nauta, která je opravdovou mistryní malých rolí. Hrála někdy nějakou hlavní roli? Myslím, že se budu muset kouknout do její filmografie, protože malé role hraje většinou opravdu skvěle i v horších filmech. Film ode mne získává krásných 91% a doporučuji ke zpříjemnění dlouhého deštivého večera.(4.6.2013)