Pan Dokonalý

The Good Guy

Pán Dokonalý

Komedie / Romantický / Drama

USA, 2009, 87 min

Tenhle film vypadal naprosto jasně, tedy až do chvíle, kdy se všechno změnilo, a i když se konec vyplnil podle mých představ, došlo k němu takovým tím zvláštním způsobem, kdy ona zjistí, že on pro ni nebyl tím pravým, protože to nebyl on, kdo byl s ní. V tomhle filmu začínáme současností a vracíme se zpět, tedy o šest týdnů zpět a myslím, že film byl přesně takový, jaký měl být, rozhodně mi nezbývá nic jiného, než ho pochválit a i když měl několik slabých okamžiků, nebo nedomyšlených míst, musím jej doporučit, protože on za to podívání stojí.(6.1.2015)

• terunka003

Romantické, Alexis Bledel × nudné, jasné už od začátku. Takový krátký román na léto. Pohoda, žádný stres, kdo je hajzl je jasný už od začátku, jak to skončí to je taky jasný. Nic vám to nevezme, nic vám to nedá. Pohodový film, u kterého nemusíte vůbec přemýšlet.(29.7.2010)

Romantické komedie mám ráda, a ačkoli tenhle film podle některých nijak nevybočuje, mně se zdá, že právě naopak. Ve skutečnosti jsem hned nevěděla, kdo je ten „Good guy“, neboť úvodní scéna mě uvedla do patřičného zmatku, a proto jsem s napětím čekala, o co tam vlastně půjde… a bez Alexis Bledel by to taky nebylo ono.(13.6.2011)

Jsem rád, že nejsem až tak znuděný filmový divák jako většina komentujících. Asi je opravdu výhoda nemít spousty let televizi a dívat se jen na to, co si člověk vybere. A já si dnes večer vybral tenhle film... a jsem rád. Pobavil mne, odpočinul jsem si u něj a jsem spokojen. Musím říct, že pro mne tedy zápletka nebyla tak průhledná a očekávatelná, takže jsem se skvěle bavil. I herecké výkony hlavních hrdinů byly dobré a kdo přímo exceloval byla Kate Nauta, která je opravdovou mistryní malých rolí. Hrála někdy nějakou hlavní roli? Myslím, že se budu muset kouknout do její filmografie, protože malé role hraje většinou opravdu skvěle i v horších filmech. Film ode mne získává krásných 91% a doporučuji ke zpříjemnění dlouhého deštivého večera.(4.6.2013)

• embecka

Veľmi kvitujem tieto jednoduché príbehy, ktoré sa vlastne točia kvôli tomu, aby sme sa s nimi všetci mohli stotožniť. Vzťahy sú nevyčerpateľná téma, vrátane nevery, hajzlov, ku*iev, naiviek. No keď celý čas čakáte, či by mohol prísť aspoň minimálny zvrat a prd z toho, dá sa to nazvať iba predvídateľnou nudou... Sa hnevám sama na seba, ako som zabila hodinu a pol.(8.12.2013)