Megashow Slovensko hľadá SuperStar patrí medzi najúspešnejšie relácie svojho druhu vo svete a prvýkrát budú môcť zažiť jej atmosféru a zvoliť si spevácky talent posledného obdobia aj diváci Slovenskej televízie. Doteraz bola vysielaná v 28 krajinách sveta, pričom v mnohých z nich padli rekordy v sledovanosti aj v počte odoslaných SMS. Relácia získala aj mnoho významných ocenení napríklad v USA alebo vo Veľkej Británii, ktorá je zároveň krajinou jej pôvodu. (PROROK14)

T2

Tak prvá séria zaujala vďaka tímu moderátorov, začínajúci speváci boli fajn. Taktiež treba spomenúť že po technickej stránke to bolo dosť na úrovni. /70%/ ()

Dever

Mám rád hudbu, pesničky, inštrumentály a Superstar to zľahka spĺňa keďže väčšina účastníkov spievať nevie. Tak ale zato česť výnimkám a hlavne Petrovi Cmoríkovi, ktorý ešte nebol prekonaný. ()

tron

„Nechcem sa dívať do prázdnych dlaní, nechcem tu zívať na svitaní, kam vlastne kráčam to netuším, len nádej vo vrecku schúlenú mám, občas sa zdáme trochu drzí, pokiaľ nás niečo nezabrzdí.“ Zatiaľ boli odvysielané tri sezóny zábavno-spevácko-súťažnej šou „Slovensko hľadá SuperStar“ (prvé dve na STV, tretia na Markíze) a treba objektívne povedať, že všetky tri boli až na pár rušivých detailov (pán Ciberej) zvládnuté profesionálne, cez moderátorov (Pyco a Adela Banášová) cez porotu (v čele s frajerom nad frajerov Lacom Lučeničom) až po mladistvých súťažiacich, ktorí mali, česť výnimkám, osobnosť (čo neznamená, že museli byť každému sympatickí). ()

Marius

Aj tak je to len vyťahovanie peňazí z našich vreciek, resp. mobilov ale za slečnu Koščovú , ktorej prvý album museli sprasiť aby druhý mohla konečne urobiť bez slovenských "hitmakerov" sama a po svojom, tj. veľmi dobre dávam 5/10. ()

genetique

Prvá séria bola excelentná, ďalej sa z toho už len naprázdno žmýkali prachy. Hodnotenie všetkých troch ročníkov dokopy je 55%. ()

Le_Chuck

V podstate si všetky tri série držali pomerne vysokú úroveň (od moderátorov, cez porotu, až po samotnú technickú realizáciu), ale už po prvej sa schéma prirodzene obkukala. A nezachránili to ani väčšie talenty. 70% ()

Davies182

Žádných razantních změn oproti české variaci jsem si nevšimnul. Skvělý byl Habera (komentáře) a Lučenič (vtip). ()

Anderton

Na prvú slovenskú superstar bol zvedavý úplne každý. Nový, v našich končinách ešte neznámy formát sľuboval súťažiacim a divákom hory doly, ako to nakoniec s tými súťažiacimi v praxi dopadlo, vieme všetci. Aspoň sa divák trochu pobavil na pestrej zmesi finalistov, z ktorých mal jeden zaujímavejšiu riť, ako spev, ďalší učorkoval kolegyni mobil a tí ďalší buď zapadli do zabudnutia, alebo mali aspoň zopár hitov. A to sme čakali na novodobé superstars. Bublina splasla. ()

Smok odpad!

Zlatá baňa na prachy. Poďme chŕliť "talenty". Najlepšie každý rok tak zo desať "megastars" až do ich rýchleho zapadnutia prachom. A tých blbečkov, čo spievať nevedia, ale aj tak prišli na konkurz? Na tých zarobíme predsa tiež. Dáme ich do hviezdnej roty a vydáme im cd, všetci sa budú na nich uje****ť a budú dobré predaje. Toto je show - BIZNIS. ()

Tomco

Z prvej série sme boli všetci posratí, keď však Cvikľa - Mikla dal súťaži zbohom, prestalo ma to baviť.. ()

SOLOM.

Co se slovenské superstar týče, tak jsem viděl jen první dvě řady. Moderátorská dvojice Pyco/Adela byla lepší než ti v ČR – to každopádně. Navíc jsem měl vždycky radši i členy poroty Haberu a Laca. Co se týká kvality mladých soutěžících tak tady to bylo nerozhodně. Mými favority byli Tomáš Bezdeda a Martina Šindlerová, škoda že to vyhrála ta třetí Katka. Nikdy však nezapomenu na duet Tomáše a Roba „Ó Maňo“. Ve druhé řadě byl mým jasným adeptem na vítězství Peter Cmorík a jsem rád, že se tak nakonec i stalo. Navíc i po soutěži dál slaví úspěchy na hudební scéně. Třetí řadu jsem už neviděl… ()

PROROK14

Najlepšia bola prvá séria. Potom to strácalo na kvalite a tretia séria, ktorú už dávala televízia M****** bola naozaj oničom. Celé to bolo zlé zostrihané a divák videl viac reklamy ako ukážok z castingov a podobne. ()