Blood Story, A

USA, 2015, 85 min

Joe Hollow

Joe Hollow

• Marceloo

Niekolko ludí sa stretáva v obrovskom sídle, v ktorom je vraj prameň večného života. Majitel tohto sídla ponúka luďom k jedlu ludské mäso a k pitiu ludskú krv. Madison (Mindy Robinson) sem prichádza, aby sa zbavila jaziev, ktoré na nej zanechal jej manžel. Taktiež tu spozná Cartera a vznikne medzi nimi vzťah. Keď dostane možnosť okúpať sa k krvi a príde na to, že jej jazvy po tomto kúpeli zmizli, stane sa jej cielom dostať sa sem znovu a zostať večne mladá, rovnako ako Elizabeth Bathory, o ktorej koluje legenda, že sa kúpala v krvi panien, aby zostala večne mladá. - Velmi slabý horor, ale nič iné sa ani nedalo od režiséra slabučkého Disciples čakať. Čo z toho, že Joe Hollow dokáže zohnať známych hororových hercov, keď je scenár úplne oničom? Jediným lákadlom pre mužov môže byť krásna Mindy Robinson, ktorá sa tu neustále obnažuje, ale ani to nebolo pre mňa nič nové, keďže som jej prednosti videl už vo V/H/S/2. Interiér tej budovy je strašne jednotvárny a zle osvetlený, takže to prostredie natáčania bolo u mňa takmer neznesitelné. Legenda okolo Alžbety Báthory bola zaujímavá, ale ako som už spomenul, s takýmto scenárom sa toho vela urobiť nedá. Som zvedavý na režisérov ďalší prichádzajúci horor Cannibals, ktorého herecké obsadenie vyzerá fakt úžasne. Dúfam, že tým prekoná A Blood Story aj Disciples a to v ovela vyššej miere. Ale stále lepšie točiť slabé horory, ako točiť iné žánre. + herečka z V/H/S/2 a Burying the Ex + herec z Disciples + 2 herečky z Disciples(3.10.2015)