All She Wants for Christmas (TV film)

• slovenský

Peter Allen

Kirk Shaw

Scénografie:

Brian Davie

Tak nějak nevím, odkud mám v tomto případě začít, ale nějak to zkusím. Předně je tu úžasná vánoční atmosféra, která je prodchnuta celým filmem a díky které film dokáže navodit úžasnou vánoční atmosféru. Potom jsou zde sympatičtí herci, obzvláště představitel Justina (Tobias Mehler) je velice příjemný a milý, ale stranou nezůstává ani Monica Keena, která ztvárnila hlavní roli ambiciózní účetní, které všichni říkají "Koleda". Bohužel pokud musím filmu něco vytknout, tak je to velká předvídavost děje. Že Jutin není tím, za koho se vydává a co je ve skutečnosti zač, na to jsem přišel hned na začátku filmu a s postupujícím dějem se mi to jen potvrzovalo, což považuji za veliké selhání tvůrců filmu, pokud dokážu odhadnout děj takto dopředu, je asi něco špatně. A na rovinu říkám, že nebýt tohle vánoční film, hodnotil bych asi podprůměrně, ale naštěstí to vánoční zaměření a ta úžasná vánoční atmosféra tento film od špatného hodnocení z mé strany zachraňuje. Abych to nějak zkrátil, děj byl zajímavý, ale jak už jsem napsal, byl také velice předvídatelný, herecké výkony nevybočovaly z normálu, vánoční atmosféra na jedničku, celkově tedy hodnotím tento film jako průměrný a uděluji mu zcela po zásluze průměrné tři hvězdy.(29.12.2010)