Jam Films S

Komedie

Japonsko, 2005

Džódži Iida

Haruo Umekawa

Můj žebříček JAM FILMS S : 1.Heaven Sent 95% , 2.Suberidai 85 % , 3.Suit 80 % , 4.Blouse 70% , 5.Alpha 50% , 6.Tuesday 40%, 7.New Horizon 30%(24.9.2011)

Režisérská "jam session" dopadla pro mě velmi dobře. Film obsahuje 7 krátkých filmů: 1. Tuesday, 2. Heaven Sent - pro mě nejlepší z téhle session, 3. Blouse, 4. New Horizon - Haruka Ayase jako objekt sexuální touhy:D ale nejslabší kousek z celého dílka, 5. Suberidai - skvělé, velmi srandovní, zvláště závěr "Gundam is starting" - prostě paráda, 6. Alpha, 7. Suit. Velmi osvěžující scénáře a režie. Skvělý případ jak se dá z mála vyčarovat poměrně dost. 80%(8.3.2010)

• Five By Five

Väčšinu tých filmov považujem za nepozerateľnú - nenapadá ma absolútne nič, prečo by som si to chcel pozrieť ešte raz, alebo to odporučil niekomu inému... Výnimku tvorí posledný film, na ktorom sa dalo celkom pobaviť, a príbeh o diablovi (Heaven Sent), nad ktorým sa dá zamyslieť a ako jediný ma naozaj zaujal... Hodnotím však podľa väčšiny a preto iba 1*(4.4.2012)