Reklama

Reklama

Noc s Andělem

(pořad)
všechny plakáty
Talk-show / Hudební
Česko, 1999, 90 min

Scénář:

Lucie Konečná

Účinkují:

Pavel Anděl, Jan Kratochvíl, Kryštof Michal, Tonya Graves, Jiří Grygar, Bořivoj Navrátil, Ester Kočičková, Martin Dejdar, Břetislav Pojar, Ester Geislerová, Juraj Jakubisko, David Kraus (více)
(další profese)

Obsahy(1)

Unikátní noční přímé přenosy na ČT2 ze soboty na neděli od cca 23:00 do 07:00 hod. (oficiální text distributora)

Recenze (98)

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Pavla Anděla jsem jako moderátora nikdy moc nežral, ale nemohu mu upřít snahu (ostatně jako tvůrcům) udělat každý díl jiný – něčím výjimečný. Kvalita se samozřejmě odvíjela od toho, která skupina, zpěvačka, zpěvák nebo známá osobnost se tam zrovna objevil/a. Jak však plynul čas, díval jsem se na to stále méně a méně (je pravda, že ten vysílací čas byl pěkně na hovno…)… ()

Radko 

všechny recenze uživatele

Myslel som si, že veletrapák Anděl nedokáže prebiť humor Visacieho zámku. Stalo sa - humorom ostrieľaný punkeri pôsobili popri megalomanovi Andělovi ako smutné vŕby. Hlavne, že On žiaril ako slniečko na hnoji. Takže, i keď pesničky sú fajn aj výber hostí je variabilný, to, čo vo výsledku urobí veľký pán A. pripomína Žuvačku - ťažkú, hnusne sladkú a všade sa lepiacu. ()

Reklama

Lukoboss 

všechny recenze uživatele

V rámci hudebních pořadů naší produkce jednoznačně špička, která už nebyla nikdy překonaná, přestože samotná ČT měla snahu ho nahradit nějakou odpornou zrůdností. Ta byla tak "kvalitní", že asi po 6 měsích skončila. Každopádně pořad tohoto andělovskýho typu u nás neskutečně chybí, aspoň něco těm lidem přinášelo kvalitní hudbu a ne žádnej příšernej mainstream. ()

Zagros 

všechny recenze uživatele

Noc s Andělem jsem sice nesledoval zcela pravidelně, ale když byl volnější páteční večer, rád jsem si tento pořad pustil. Šlo tehdy o výjimečný formát, který jsem měl velmi rád. Veškeré díly byly vysílány živě a občas mi přišlo, že i bez přípravy, což bylo super. Nejvíce se mi líbily improvizované rozhovory a uvolněná atmosféra, která pořád díky Pavlu Andělovi provázela. Úroveň pravda kolísala společně s pozvanými hosty, ale celkově pořád krásně navozoval klidnou páteční pohodu. Vysílá se něco podobného v současnosti? Je dnes možné vůbec vidět na televizní obrazovace několik hodit vysílání bez reklam? ()

spacylemon 

všechny recenze uživatele

Solidní pořad pro lidi, jejichž představa o alternativě začíná i končí u Vypsané fiXy... Takže už ji zrušili? Po těch posledních letech, kdy Noc vyloženě umírala na úbytě, je to asi dobře... On Anděl samozřejmě nemůže za to, že je špatný moderátor, ale ti nahoře neměli dopustit situaci, kdy skoro veškerou hudbu v ČT řídil člověk, který neúnavně propagoval tak špatné kapely jako Eastpark nebo Space Junkie, to se fakt nemělo stát... Přitom zpočátku nebylo o velká jména nouze; pak jména došla a tak došlo na tyhle hovadiny nebo superstars (jaksi proti původní filosofii Noci)... Podobně to dopadlo s následujícím klipovým blokem (Velká noční hudba) - od pořadu, na který se jeden mohl dívat celou noc, po naprosté sračky a zrušení ještě před Nocí... Ale jestli na některé díly vzpomínám rád a se slzou v oku, tak to na ten s Mejlou Hlavsou a ten s Mariem Feinbergem - takové perzóny, že se nenechaly zatlačit do průměrnosti. ()

Galerie (3)

Zajímavosti (3)

  • Ani jednou nepřikročila ČT k programové změně, každý díl se dokonce odehrál v jiném prostředí (a také v exteriérech). (cariada)
  • První vydání Noci s Andělem jsme mohli zhlédnout 1.září 1999 a jeho hosty byli Richard Miller, Petr Hapka a Bára Štěpánová. (cariada)
  • Pořad navštívilo celkem 2 500 hostů. (cariada)

Reklama

Reklama