poster

Noc s Andělem (TV pořad)

Talk-show / Hudební

Česko, 1999, 90 min

Scénář:

Lucie Konečná

Účinkují:

Pavel Anděl, Jan Kratochvíl, Kryštof Michal, Tonya Graves, Jiří Grygar, Bořivoj Navrátil, Ester Kočičková, Martin Dejdar, Břetislav Pojar, Ester Geislerová, Juraj Jakubisko, David Kraus, Radka Vranková, Jiří Macháček, Jan Hrušínský, Dan Bárta, Dorota Nvotová, Táňa Pauhofová, Václav Havel, Dagmar Havlová, Anna Šišková, Ivan Zachariáš, Petr Sís, Richard Krajčo, Ladislav Mrkvička, Erika Hníková, Emília Vášáryová, Zuzana Stivínová, Marta Vančurová, Steve Lichtag, Ondřej Neff, Glen Hansard, Andrej Krob, Viktor Preiss, Václav Křístek, Václav Vydra nejml., Zuzana Kronerová, Věra Chytilová, Jan Burian, Ewa Farna, Martha Issová, Tomáš Matonoha, Jan Skopeček, Otakáro Maria Schmidt, Michal Pavlíček, Antonie Hegerlíková, Bára Basiková, Vlasta Chramostová, David Prachař, Monika Načeva, Aneta Langerová, Marián Labuda st., Bolek Polívka, David Sís, Matěj Ruppert, Roman Holý, David Koller, Petr Ostrouchov, Petr Bende, Matěj Porteš, Pavel Šporcl, Jan Budař, Vojtěch Dyk, Jan Maxián, Jakub Prachař, František Soukup, Petr Kolář, Vojtěch Havel, Irena Havlová, Michael Viktořík, Karel Holas, Saša Gedeon, Ida Kelarová, Jaroslava Moserová, J. Bell, MC Young, Jiří Mařík, Ema Brabcová, Filip Míšek, Petr Šámal, Luboš Andršt, Eva Pilarová, Libor Pešek, Taťjana Medvecká, Lucie Bílá, Lukáš Pollert, Andrea Kalivodová, Lenka Vlasáková, Marcel Marek, Eva Holubová, Vilém Čok, Lucie Vondráčková, Michael Kocáb, Václav Noid Bárta, Vladimír Morávek, Martin Pošta, Petr Slavík, Pavel Fajt
 • SOLOM.
  ***

  Pavla Anděla jsem jako moderátora nikdy moc nežral, ale nemohu mu upřít snahu (ostatně jako tvůrcům) udělat každý díl jiný – něčím výjimečný. Kvalita se samozřejmě odvíjela od toho, která skupina, zpěvačka, zpěvák nebo známá osobnost se tam zrovna objevil/a. Jak však plynul čas, díval jsem se na to stále méně a méně (je pravda, že ten vysílací čas byl pěkně na hovno…)…(29.1.2019)

 • NinadeL
  **

  Svého času poměrně vtipný formát. Dneska už si člověk naštěstí počte jen ty záznamy chatů, které jsou takové zábavné retro. Viz. kejml: Ahoj Khoibo, může někdy v budoucnu vystoupit Khoiba společně s Roe Deer na jednom festivalu, třeba i jednom pódiu? Khoiba: Třeba i ve stejný čas? To by tak hrálo!(23.10.2015)

 • Tiiso
  ****

  Pořad letos konci svou produkci a tak na tv obrazovkách vydržel celých deset let. To je docela úspěch. I když měřit kvalitu zábavných pořadů délkou svého trvání je věc ošemetná a neobjektivní. Jako člověk hudbymilný jsem pořadu fandil ačkoliv jsem ho zdaleka nesledoval pravidelně. Některé epizody měli větší úroveň, některé ne. Každopádně Pavel Anděl je působivý člověk, umí hovořit, a rozhodně má hudební přehled.(26.12.2009)

 • Radek99
  ****

  Zvláště počátkem milénia skvělý hudebně-zpovídací komponovaný pořad, který byl determinován především výběrem hostů - Pavel Anděl si zval skutečné kulturní a intelektuální elity Česka. Postupem času se ale jeho kvalita rozmělnila tím, jak se okruh pozvaných osobností rozšiřoval. Kdysi jsem sledoval i klipovou část, která mne ale poslední dobou přestala zajímat úplně, jelikož hudební obsah se změnil rovněž příklonem k hudebním žánrům, které nabízí jakákoliv hudební komerční televize. Exkluzivita pořadu se postupem času bohužel vytratila...(6.12.2008)

 • WANDRWALL
  **

  Na začátku to byly velice svěží a příjemné pořady, to když si Pavel Anděl zval do studia lidi, co měli co říci. Pak už se to horšilo a horšilo, a zval si tam kdekoho, jako by vyběhl na ulici a z tama přivedl nějakou felčařku či kapelu, co by jí mohl pomoci se ukázat. Ale bohužel řada těchtio lidí byla už zajímavá jen pro něho - podle mě - a ne pro víc diváků. Přitom je dost zajímavějších lidí, než jaké tam zval. A tak jsem byl i rád, že ten pořad skončil, protože mi to přišlo jako vysílání Pavla Anděla pro sebe samého! Ovšem co následovalo, ty nynější pořady na sobotní noc, tak na to se nevydržím dívat! A to proto, že mi to nic nepřináší, tedy někdy mě někdo pobavil tím jak vypadá, jak se tváří, jak mluví... Ale nic moudrého jsem proto nenašel. A tak to už nesleduji. Třeba se to začíná lepšit...(29.5.2010)

 • - První vydání Noci s Andělem jsme mohli zhlédnout 1.září 1999 a jeho hosty byli Richard Miller, Petr Hapka a Bára Štěpánová. (cariada)

 • - Pořad navštívilo celkem 2 500 hostů. (cariada)

 • - Ani jednou nepřikročila ČT k programové změně, každý díl se dokonce odehrál v jiném prostředí (a také v exteriérech). (cariada)