poster

Dokonalá mrtvola

 • USA

  Exquisite Corpse

Horor / Romantický / Thriller

USA, 2010, 98 min

 • Mefistofelle
  *

  Bohužel musím tento horor hodnotit hodně negativně. Téma samotné, ačkoliv je oblečeno do modernějšího kabátku, nepřináší vůbec nic, co bychom už dávno neviděli jinde. Děj je zmatený a nevyvážený, sympatickou postavu byste hledali marně a dialogy mají nevalnou úroveň. Navíc zde chybí jakékoli napětí, protože scény jsou úděsně předvídatelné. Další věcí, na kterou jsem alergická a kterou nejsem schopna žádnému filmu odpustit, jsou úděsné chyby v logice, které se zde bohužel vyskytují v hojné míře, přičemž největší slabinou je především chování postav. Co dodat? Vím, že tento film hodnotím a komentuju jako první a tím pádem od něj nejspíš pár lidí odradím, ale nemůžu si pomoct, moc pozitivního na tomto hororu opravdu nevidím. A kdo by mi nevěřil, nechť se přesvědčí sám...(6.8.2011)

 • Blue.Poison
  **

  Průběh filmu: Nuda, nuda, nuda, "hurá, experiment na laboratorní myši se vydařil", nuda, nuda, nuda, "pojďme experimentovat s lidmi", vražda, vražda, vražda, vražda. Tohle skutečně nebyl vyváženě vystavěný film. Ale za závěrečnou scénu s vernisáží obrazů a opovržlivými komentáři návštěvníků dávám ** :D(7.8.2011)

 • George Stobbart
  **

  Vcelku nudná variácia na priam až frankensteinovskú tematiku, oblečenú do moderného, metrosexuálneho kabátika, ktorý poteší teenagerov a fanúšikov twilightovských hororov. Čo však nepoteší asi nikoho je, že to je poväčšine slabé ako čaj. Mladý vedátor konečne získa dievča, ktoré vždy chcel, to však onedlho umiera. S tým sa nechce zmieriť a tak použije všetky dostupné prostriedky i svoje vedomosti, aby ju priviedol späť k životu, čo zahŕňa aj vraždenie iných ľudí. Dej sám o sebe nie je zlý, len sa strašne vlečie a pomaly každá druhá scénka je tak naivná alebo presladená, až som mal pocit že pozerám telenovelu. Na druhej strane to však miestami bolo celkom fajn, trochu napínavé, trochu krvavé, so sympatickým audiovizuálom a uchádzajúcim záverom.(29.2.2012)