Pirátské rádio

The Radio Pirates

Komedie / Rodinný

Norsko, 2007, 85 min

Stig Svendsen

Tyhle severské filmy maj zvláštní atmosféru a celkem mě to pobavilo.(31.8.2009)

Proč ne. Dětský film, jak má být. Veselé, trhlé, dobrodružné, s dobrým koncem, a ne totálně stupidní :)(29.8.2009)

Originalita se rozhodně těm severským pohádkám nedá upřít a o tu přece v pohádkách jde.(21.4.2012)

Vcelku průměrný film spíš pro menší děti, ale vidět se dá, přinejmenším jako ooddychovka. Jako obvykle CHYBÍ JMÉNA HLAVNÍCH HRDINŮ což už je místní trapný zvyk pokud jde o dětské herce. Pomův admin sem napíše kdejakého komparzistu a držák na koště, ale hlavní hrdiny ne! A tak to je u spousty filmů. I ta nablblá konkurence kde tomu šéfují nevzdělané adminky umí ta jména aspoň opsat z titulků , ale místní admin je na tom asi ještě hůř.(26.3.2017)

• nash.

Prostinké a dětinské, ale naštěstí taky lehce úlítlé a ochucené několika mile svéráznými figurkami.(29.8.2009)