poster

Pirátské rádio

 • Norsko

  Radiopiratene

 • anglický

  The Radio Pirates

Komedie / Rodinný

Norsko, 2007, 85 min

Režie:

Stig Svendsen
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Flakotaso
  ****

  Pohodová a zábavná norská rodinná komedie, která si na realističnost moc nepotrpí, ale zato má skvělou kameru.(31.8.2009)

 • nash.
  **

  Prostinké a dětinské, ale naštěstí taky lehce úlítlé a ochucené několika mile svéráznými figurkami.(29.8.2009)

 • lena60
  ***

  Zlinfest 2008 2. 6. : Režie: Stig Svendsen.(30.11.2008)

 • Vikki
  ***

  Vcelku průměrný film spíš pro menší děti, ale vidět se dá, přinejmenším jako ooddychovka. Jako obvykle CHYBÍ JMÉNA HLAVNÍCH HRDINŮ což už je místní trapný zvyk pokud jde o dětské herce. Pomův admin sem napíše kdejakého komparzistu a držák na koště, ale hlavní hrdiny ne! A tak to je u spousty filmů. I ta nablblá konkurence kde tomu šéfují nevzdělané adminky umí ta jména aspoň opsat z titulků , ale místní admin je na tom asi ještě hůř.(26.3.2017)

 • hygienik
  ****

  SPOILER! Tak som sa konečne dočkal a je tu originálny film pre decká 1. Zrodil sa nový typ zápornej postavy- falošný vozíčkar, ktorý tyranizuje okolie tým, že prehnane dbá na bezpečnosť, bezbariérovosť a konformnosť, nad ktorou bdie vďaka vlastnej rádiostanici - no nie je to super?? 2. Okrem tohto záporáka, ktorý naozaj záporákom je, sa tu pohybuje viacero charakterovo nevyhranených postáv, ktoré samozrejme včas zasiahnu do dosť chaotického deja. 3. A práve chaotickosť deja - inak pre škandinávske filmy netypická - umožnila, že sa z tohto filmu stal chvíľami vtipný a milý úlet.(13.6.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace