poster

StarDance aneb když hvězdy tančí (TV pořad)

Taneční / Hudební / Soutěžní

Česko, 2006, 75 min

Režie:

Roman Petrenko

Hrají:

Marek Eben (mod.), Tereza Kostková (mod.), Mahulena Bočanová, Jan Čenský, Jana Švandová, Roman Vojtek, Václav Vydra nejml., Michal Dlouhý, Lenka Filipová, Jiří Schmitzer, Tatiana Vilhelmová, Dana Batulková, Vladimír Kratina, Zuzana Norisová, David Suchařípa, Vlastimil Harapes, Jana Doleželová, Alexander Hemala, Jitka Čvančarová, Monika Absolonová, Pavel Kříž, Saša Rašilov nejml., Veronika Žilková, Jaromír Bosák, Aneta Langerová, Jolana Voldánová, Helena Zeťová, David Švehlík, Pavlína Němcová, Dana Morávková, Oldřich Navrátil, Petr Bende, Barbora Poláková, Zdeněk Chlopčík, Jan Révai, Marek Taclík, Aleš Valenta, Ondřej Gregor Brzobohatý, Taťána Kuchařová, Pavel Řezníček, Anna Polívková, Matěj Ruppert, Martin Procházka, Richard Hes, Ondřej Ruml, Radek Balaš, Monika Žídková, Jitka Schneiderová, Radoslav Banga, Kateřina Cajthamlová, Marie Doležalová, Leona Machálková, Leoš Mareš, Rostislav Osička, Lukáš Pavlásek, Tatiana Drexler, Tereza Bufková, Václav Masaryk, Lucia Krnčanová, Jiří Hein, Jan Onder, Kateřina Baďurová, Jan Tománek, Marek Dědík, Kamila Tománková, Simona Švrčková, Laura Klimentová, Michal Kurtiš, Alice Stodůlková, Lukáš Hojdan, Karolína Majerníková, Jan Kliment, Eva Krejčířová, Eva Bartuňková, Lucie Hunčárová, Lukáš Bartuněk, Jitka Hosprová, Šárka Kašpárková, Jitka Šorfová, Imrich Bugár, Filip Sajler, Veronika Šmiková, Bohouš Josef, Zdeněk Piškula, Miluše Bittnerová, Anna K., Kristýna Leichtová, Jana Plodková, Emanuel Ridi, Olga Šípková, Roman Zach, Petr Čadek, Michal Necpál, Marek Zelinka, Petr Zuska, Adam Mišík, Daniela Šinkorová, Daniela Písařovicová, Pavla Tomicová, Monika Bagárová, Veronika Arichteva, Jiří Dvořák, Dalibor Gondík, Richard Genzer, David Svoboda, Marek Hrstka, Michal Padevět, Mikolas Josef
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Everyone
  ***

  Předně projekt StarDance je parádní sám o sobě. Ale nebýt nadhledu Marka Ebena, který večeru dodává grácii i nezbytnou noblesu a jemným humorem odlehčuje celkovou atmosféru, nevím, nevím, zda by bez něho tento pořad sklízel tak pozitivní ohlasy. ___ Viděl jsem první řadu, což je již dávno na komentář. Nyní běží řada sedmá, na které mě v prvních dvou dílech překvapila pokora Leoše Mareše, jež působí sice nepřirozeně, ale nesmírně sympaticky. Je vidět, že je to profesionál a plně si uvědomuje náročnost, takto obtížné disciplíny, jakou tanec je. A pakliže má podobný přístup ke všemu, což věřím, že ano, navzdory jeho pověsti, tak je zřejmé, že jeho sebevědomí v moderátorské pozici jen podtrhuje fakt a vědomí své úrovně v oboru, který po dlouhá léta s plným nasazením dělal a dělá. (Navíc je to očividný filmový fanda) ___ Energie profesionálky Martiny Markové je až obdivuhodná. ___ Maruška Doležalová je rozkošná, emotivní a milá, nejen v reálu, ale snad ještě více a nepřímo skrz svůj výborný, mnoha postřehy prošpikovaný, blog.(31.10.2015)

 • Greg25
  ***

  Okolní cancy účinkujících, neustálé rekapitulace a nejen herecky, ale i jako moderátorka prkenná Tereza Kostková, bohužel pohřbívají většinu kladů pořadu, které začínají jako vždy perfektním Markem Ebenem a jeho hláškami, přes výborný orchestr pana Kumžáka (s vynikající Dashou) až po tanec a řadu sympatických osobností. A napětí u vyzařování? Ale jděte, tohle by napínavé nebylo ani kdybyste moc chtěli. Na druhou stranu v rámci toho, co je Česká televize někdy schopna vyprodukovat za pořady je StarDance pořád televizní nadprůměr konzervativnějšího a decentního střihu (díky za to) v rámci všech českých televizí. 60%(25.11.2012)

 • NinadeL
  **

  Jeden z mnoha převzatých pořadů, tentokráte na téma soutěže v klasických tancích. V americké verzi pamatuju hlavně na Jane Seymour a Jennie Garth, to bylo krásné. Zejména ale u nás na tom zajímavé mělo být, jak se rozpohybují známé osobnosti, které se jinak tanci nevěnují, když se spárují s profesionály. Bohužel tato idea zcela propadla a ta tam se poděla veškerá pointa. Ale Tereza Kostková je fakt pěkná :)(10.3.2009)

 • Borat
  **

  Pro milovníky tance určitě skvělý sobotní program, který ocení hlavně ženy. Nejzábanější je koukat na kopyta typu Bosák nebo Záruba. Za celkem vtipnou náladu může děkovat Stardance hlavně Marku Ebenovi, který trefnými narážkami a ftípky zaručuje aspoň nějakou zábavu. Sice nejsem úplným fanouškem těchto tanečních souteží, ale chápu, že to někoho může bavit. Plusy+: Marek Eben Mínusy-: Hodnocení:|30%|(8.12.2008)

 • castor
  ***

  Pohyby zvýrazňující třásně, bohatě zdobené šaty, ladné křivky, dokonalé účesy, noblesa, elegance, živá hudba, ale také ranec dřiny a nemalé úsilí. Samozřejmě hodně rozhoduje, jaká sestava se poskládá na tanečním parketu (léta páně 2018 je velmi zajímavá), protože kupříkladu Marek Eben je tam „na furt“ a hlavně tradičně spolehlivý. Samozřejmě může vadit jistá monotónnost, na druhou stranu divák něco takového doslova hltá, takže změny mezi jednotlivými sériemi jsou spíš kosmetické. Prostě ve StarDance už všechno bylo, a ne jednou. Před některými „celebritami“ klobouk dolů, ti, kteří přidají i pořádný kus improvizace, si zaslouží ještě hlasitější potlesk. Všichni jsou tu každopádně „krásně dojatí“, pro všechny je „čest tam být“, takže ze vší té pozitivní uhlazenosti už se může přeci jen zatočit hlava.(19.10.2018)

 • - Aneta Langerová, která tančila s Michalem Kurtišem, tančit původně vůbec neměla. Byla náhradou za herečku Taťjanu Medveckou. (Bioscop)

 • - Soutěžící páté řady Barbora Pláková prozradila, že jediný ples, který před soutěží navštívila, byl její maturitní, kde se hned na začátku opila a na tanec nakonec nedošlo. (Olík)

 • - Po jednom z tréninků musel Dalibor Gondík, jemuž dělala partnerku Alice Stodůlková, navštívit nemocnici v Motole, protože mu křuplo v zádech. Naštěstí se dal dohromady a v soutěži mohl pokračovat. (Bioscop)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace