Reklama

Reklama

StarDance aneb když hvězdy tančí

(pořad)
TV spot 3
Taneční / Hudební / Soutěžní
Česko, 2006, 63x75 min

Režie:

Roman Petrenko

Účinkují:

Marek Eben (moderátor), Tereza Kostková (moderátor), Aleš Háma (moderátor), Mahulena Bočanová, Jan Čenský, Jana Švandová, Roman Vojtek (více)
(další profese)

Známé české osobnosti pod vedením profesionálních tanečníků pilně trénovaly, aby zaujaly nejen porotu, ale především diváky. Předváděly brilantní taneční kreace, které byly v mnoha případech vykoupeny desítkami bezesných nocí, litry potu a modřinami. Těšit se můžete na skvostné taneční výkony, světové hity v atraktivním podání Martina Kumžáka a jeho Moondance Orchestry, luxusní zábavu, výroky nesmlouvavé odborné poroty i hlášky pohotových moderátorů! (Magic Box)

(více)

Videa (5)

TV spot 3

Recenze (246)

st.verka 

všechny recenze uživatele

Tahle soutěž na ČT je velmi kultivovaná a oku lahodící. Vždycky obdivuji, když někdo něco umí a ten, co moc neumí, pohne tělem, dá do toho vše a vydá ze sebe často nemožné. Zážitkem jsou kostýmy (oblečky, šatičky), hudební doprovod i samotné taneční kreace i to, jak dokonalý make-up dokáže změnit vizáž a udělá z Popelky princeznu. Zkrátka pastva pro oči (i uši). ()

duklak2 

všechny recenze uživatele

Hodnotím velmi kladně. Vznik tohoto pořadu byl třeba. Zaujmul jistě plno lidí, zvláště z řad ženstva:) Některé soutěžní páry se sice k sobě moc nehodily, ale nakonec postoupily dále, než favorité. Mnohdy při vyřazování nebylo nouze o veliká překvapení. Já osobně jsem trhal několik vsazených tiketů:) Jsem rád, že se StarDance vysílalo a doufám, že v budoucnu ještě nějaké díly vzniknou. ()

Reklama

Billie777 

všechny recenze uživatele

Konečně jeden z mála českých pořadů, který má kvalitu a úroveň. Dívám se na něj už od první série a neumím pochopit, jak to, že hodnotím až teď. Ale začala nová řada a ta je stejně dobrá, jako ty předchozí. Skvělá moderátorská dvojice, která se krásně doplňuje a nepokouší se o žádné trapné vtipy, kvalitní porota a různorodý výběr soutěžících. Elegance každým couvem, inteligentní humor, nádherné kostýmy a krásná hudba, na tento pořad se prostě krásně dívá. Právě proto dávám tak vysoké hodnocení a docela se divím, že má tento pořad tak málo procent. Pro mě minimálně 70%. ()

IvyH 

všechny recenze uživatele

Ve srovnání se slovenskou mutací Let's dance je tento český projekt jen slabý odvar, kde se díl od dílu moderátoři jen trapně opakují, porota postrádá jakoukoli jiskru a celé show chybí hvězdnost a jakási honosná atmosféra na to, aby nevyznívala jako pořad, kde si "pár známých osobností tančí jen tak pro radost kdesi v okresním kulturáku". ()

Skuby47 

všechny recenze uživatele

Mám ráda tance ať už na ledě nebo na parketu. Tento pořad jsem si proto velmi oblíbila a sleduji ho už řadu let, jak v naší tak i ve slovenské televizi, kde mě zvláště pobavily nezapomenutelné taneční kreace Maroše Kramára. Tato, jistě v současnosti nejkvalitnější televizní talentová reality šou mne zaujala příjemným prostředím, krásnými kostýmy, nápaditou choreografií i působivou hudbou. Nesmím zapomenout pochválit vybrané chování moderátora Marka Ebena, který byl pro tento pořad velmi vhodně zvolen a svou noblesou pozvedá jeho celkovou úroveň. ()

Galerie (2 343)

Zajímavosti (40)

  • Šaty pro soutěžící jsou do poslední chvíle utajované, po kostýmních zkouškách ještě nedokončených šatů je soutěžící vidí poprvé ráno v den přenosu. Porota má na každý večer jiné oblečení, celkem vystřídají za osm večerů 32 obleků. [Zdroj: stardance-2013.chytrazena.cz] (Duoscop)
  • Úvodní díl jedenácté řady vidělo 1,54 mil. diváků starších 15 let (podíl pořadu přesáhl 40 %), čímž se pořad StarDance stal s velkým náskokem nejsledovanějším pořadem večera a také celého dne. (rublik05)

Související novinky

Tvůrci Samotářů natočili kontroverzní seriál

Tvůrci Samotářů natočili kontroverzní seriál

24.04.2017

Produkční dům Davida Ondříčka Lucky Man Films má za sebou práci na celovečerních trhácích, jako jsou Samotáři, Jedna ruka netleská nebo Anthropoid. Novinkou v už tak pestrém portfoliu je seriál… (více)

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj

13.08.2012

Skromný český televizní píseček se dočká zanedlouho dalšího boje o sledovanost, především na poli komerčních seriálů. Dvě nejsilnější komerční televize vsadily na školní prostředí (TV Nova seriálem… (více)

Reklama

Reklama