StarDance aneb když hvězdy tančí (TV pořad)

Taneční / Hudební / Soutěžní

Česko, 2006, 75 min

Roman Petrenko

Marek Eben (mod.), Tereza Kostková (mod.), Mahulena Bočanová, Jan Čenský, Jana Švandová, Roman Vojtek, Václav Vydra nejml., Michal Dlouhý, Lenka Filipová, Jiří Schmitzer, Tatiana Vilhelmová, Dana Batulková, Vladimír Kratina, Zuzana Norisová, David Suchařípa, Vlastimil Harapes, Jana Doleželová, Alexander Hemala, Jitka Čvančarová, Monika Absolonová, Pavel Kříž, Saša Rašilov nejml., Veronika Žilková, Jaromír Bosák, Aneta Langerová, Jolana Voldánová, Helena Zeťová, David Švehlík, Pavlína Němcová, Dana Morávková, Oldřich Navrátil, Petr Bende, Barbora Poláková, Zdeněk Chlopčík, Jan Révai, Marek Taclík, Aleš Valenta, Ondřej Gregor Brzobohatý, Taťána Kuchařová, Pavel Řezníček, Anna Polívková, Matěj Ruppert, Martin Procházka, Richard Hes, Ondřej Ruml, Radek Balaš, Monika Žídková, Jitka Schneiderová, Radek Banga, Kateřina Cajthamlová, Marie Doležalová, Leona Machálková, Leoš Mareš, Rostislav Osička, Lukáš Pavlásek, Tatiana Drexler, Tereza Bufková, Václav Masaryk, Lucia Krnčanová, Jiří Hein, Jan Onder, Kateřina Baďurová, Jan Tománek, Marek Dědík, Kamila Tománková, Simona Švrčková, Laura Klimentová, Michal Kurtiš, Alice Stodůlková, Lukáš Hojdan, Karolína Majerníková, Jan Kliment, Eva Krejčířová, Eva Bartuňková, Lucie Hunčárová, Lukáš Bartuněk, Jitka Hosprová, Šárka Kašpárková, Jitka Šorfová, Imrich Bugár, Filip Sajler, Veronika Šmiková, Bohouš Josef, Zdeněk Piškula, Miluše Bittnerová, Anna K., Kristýna Leichtová, Jana Plodková, Emanuel Ridi, Olga Šípková, Roman Zach, Petr Čadek, Michal Necpál, Marek Zelinka, Petr Zuska, Adam Mišík, Daniela Šinkorová, Daniela Písařovicová, Pavla Tomicová, Monika Bagárová, Veronika Arichteva, Jiří Dvořák, Dalibor Gondík, Richard Genzer, David Svoboda, Marek Hrstka, Michal Padevět, Mikolas Josef

Nejsem žádným nadšeným fanouškem tance a společenského chování vůbec.Musím vše uznat,že pokud někdo má tanec jako zálibu a rád se na něj dívá,musí si u tohoto pořadu přijít na své.Pořad má kultivovanost,noblesu..Zajímavé jsou i pohledy do zákulisí,záběry z tréninků a pilování jednotlivých tanečních čísel.(17.1.2013)

• InJo

Příšerně uhlazená snobská show. Nemám nic proti tanci a vlastně ani proti většině soutěžících celebrit, ale ta laskavost, vlídnost a nafintěnost, jimiž je to nasáklé, mě prostě neberou. Možná bych na to příležitostně koukal v případě, kdyby to uváděl nekompromisní hláškující bourák typu Zdeňka Pohlreicha, který by tomu snad aspoň trochu dodal na šťavnatosti...(13.11.2010)

• kinderman

Včera jsem se shodou okolností díval na poslední díl 6.řady. Zatímco bezdomovci jsou vděční za to, že můžou hlásit počasí, tady se "smetánka" baví na večírku za naše poplatky, soutěžící celebrity berou slušné peníze za zvládnutí několika tanečních figur, a ještě se nad svou "elegancí" a "výrazem" dlouhé minuty vzájemně rozplývají. Nejhorší na tom je, že spousta lidí má tento odpudivý formát za měřítko vkusu veřejnoprávní televizní zábavy a výsledek je dnes mezi hlavními zprávami. Starověký Řím těsně před svým pádem.(22.12.2013)

První série byla velmi podařená, Marek Eben svým decentním humorem vynesl tuto show vysoko nad ostatní, porota byla různorodá a Roman Vojtek se svými příslovími úspěšně sekundoval Ebenovým glosám. Úroveň dalších sérií bohužel prudce klesala, stejně jako počet mnou viděných dílů. První série **** Druhá *** Třetí ** v průměru tedy ***(9.6.2010)

Hodnotím velmi kladně. Vznik tohoto pořadu byl třeba. Zaujmul jistě plno lidí, zvláště z řad ženstva:) Některé soutěžní páry se sice k sobě moc nehodily, ale nakonec postoupily dále, než favorité. Mnohdy při vyřazování nebylo nouze o veliká překvapení. Já osobně jsem trhal několik vsazených tiketů:) Jsem rád, že se StarDance vysílalo a doufám, že v budoucnu ještě nějaké díly vzniknou.(23.2.2012)