StarDance aneb když hvězdy tančí (TV pořad)

Taneční / Hudební / Soutěžní

Česko, 2006, 75 min

Roman Petrenko

Účinkují:

Marek Eben (mod.), Tereza Kostková (mod.), Mahulena Bočanová, Jan Čenský, Jana Švandová, Roman Vojtek, Václav Vydra nejml., Michal Dlouhý, Lenka Filipová, Jiří Schmitzer, Tatiana Dyková, Dana Batulková, Vladimír Kratina, Zuzana Norisová, David Suchařípa, Vlastimil Harapes, Jana Doleželová, Alexander Hemala, Jitka Čvančarová, Monika Absolonová, Pavel Kříž, Saša Rašilov nejml., Veronika Žilková, Jaromír Bosák, Aneta Langerová, Jolana Voldánová, Helena Zeťová, David Švehlík, Pavlína Němcová, Dana Morávková, Oldřich Navrátil, Petr Bende, Barbora Poláková, Zdeněk Chlopčík, Jan Révai, Marek Taclík, Aleš Valenta, Ondřej Gregor Brzobohatý, Taťána Gregor Brzobohatá, Pavel Řezníček, Anna Polívková, Matěj Ruppert, Martin Procházka, Richard Hes, Ondřej Ruml, Radek Balaš, Monika Žídková, Jitka Schneiderová, Radek Banga, Kateřina Cajthamlová, Marie Doležalová, Leona Machálková, Leoš Mareš, Rostislav Osička, Lukáš Pavlásek, Tatiana Drexler, Tereza Bufková, Václav Masaryk, Lucia Krnčanová, Jiří Hein, Jan Onder, Kateřina Baďurová, Jan Tománek, Marek Dědík, Kamila Tománková, Simona Švrčková, Laura Klimentová, Michal Kurtiš, Alice Stodůlková, Lukáš Hojdan, Karolína Majerníková, Jan Kliment, Eva Krejčířová, Eva Bartuňková, Lucie Hunčárová, Lukáš Bartuněk, Jitka Hosprová, Šárka Kašpárková, Jitka Šorfová, Imrich Bugár, Filip Sajler, Veronika Šmiková, Bohouš Josef, Zdeněk Piškula, Miluše Bittnerová, Anna K., Kristýna Leichtová, Jana Plodková, Emanuele Ridi, Olga Šípková, Roman Zach, Petr Čadek, Michal Necpál, Marek Zelinka, Petr Zuska, Veronika Lálová, Adam Mišík, Daniela Šinkorová, Daniela Písařovicová, Pavla Tomicová, Monika Bagárová, Veronika Arichteva, Jiří Dvořák, Dalibor Gondík, Richard Genzer, David Svoboda, Marek Hrstka, Michal Padevět, Mikolas Josef, Michal Mládek, Lenka Nora Návorková, Kateřina Krakowková, Robin Ondráček, Jana Zelenková, Václav Kuneš, Zdeněk Svěrák, Václav Kopta, Ondřej Malý, Ladislav Vízek, Andrea Třeštiková, Ondřej Bank, Katarína Štumpfová, Martina Marková, Lucie Dvořáková, Romana Motlová, Gabriela Koukalová, Kovy, Veronika Khek Kubařová, Miroslav Hanuš, Tonya Graves, Nora Fridrichová, Radka Třeštíková, Matouš Ruml, Jakub Vágner, Xindl X, Martin Kumžák, Tamara Klusová, Adriana Mašková, Dominik Vodička, Michaela Nováková, Michal Bureš, Natálie Otáhalová, Martin Prágr, Markéta Dostálová, Tomáš Vořechovský, Veronika Lišková, Jan Kohout, Naděžda Chroboková-Tomicová
  • kinderman

Včera jsem se shodou okolností díval na poslední díl 6.řady. Zatímco bezdomovci jsou vděční za to, že můžou hlásit počasí, tady se "smetánka" baví na večírku za naše poplatky, soutěžící celebrity berou slušné peníze za zvládnutí několika tanečních figur, a ještě se nad svou "elegancí" a "výrazem" dlouhé minuty vzájemně rozplývají. Nejhorší na tom je, že spousta lidí má tento odpudivý formát za měřítko vkusu veřejnoprávní televizní zábavy a výsledek je dnes mezi hlavními zprávami. Starověký Řím těsně před svým pádem.(22.12.2013)

Po shlédnutí pár dílů ze 4.série StarDance musím radikálně změnit hodnocení! Smekám před Markem Ebenem-Panem Moderátorem, je to on, který tuhle soutěž "dělá". Uvádí už 4.sérii, ale dělá to stále lépe a lépe, jeho živý, inteligentní humor mě baví! Je otázka, jak by to vypadalo bez něj.....ale kdyby, chyby.(21.11.2010)

• baroko

Za normálních okolností bych si tohoto pořadu vůbec nevšímal a nehodnotil jej. Ale protože jsem nucen se každou chvíli dívat (či vypínat zvuk) na monstrózní prezentace tohoto vrcholu všech kýčů, smyslného bláznění a stále divočejšího producírování, této oslavy plytkosti, a to vše na veřejnoprávní televizi, na kterou musím přispívat, pak hodnotím tak, jak jsem hodnotil.(31.10.2015)

Tento ročník (2015) sledujem trochu pozornejšie, hlavne pre účasť Jitky Schneiderovej, jej premeny a tanec ma čímsi oslovuje. Martina Marková sa od čias Nehasit, hořím trochu „zmenila“, ale stále jej komentovanie situácie ide pekne od pusy, že by sa ani pri moderovaní nestratila. Slovenská verzia tohto formátu Let's dance bola trochu zábavnejšia, asi vďaka moderátorom. Marek Eben to svojimi úletmi do krásnej literatúry jemne preháňa.(14.11.2015)

Hodnotím velmi kladně. Vznik tohoto pořadu byl třeba. Zaujmul jistě plno lidí, zvláště z řad ženstva:) Některé soutěžní páry se sice k sobě moc nehodily, ale nakonec postoupily dále, než favorité. Mnohdy při vyřazování nebylo nouze o veliká překvapení. Já osobně jsem trhal několik vsazených tiketů:) Jsem rád, že se StarDance vysílalo a doufám, že v budoucnu ještě nějaké díly vzniknou.(23.2.2012)

• - Anna Polívková se během soutěže sblížila se svým tanečním partnerem Michalem Kurtišem. (Duoscop)

• - Dosud absolutně nejvyšší tanečnicí, která se kdy ve StarDance objevila, byla v šesté řadě 187 centimetrů vysoká atletka Šárka Kašpárková, kterou taneční partner Jan Tománek navíc ještě převyšoval o tři centimetry. Naopak nejmenším tanečníkem byl zpěvák skupiny Monkey Business Matěj Ruppert. [Zdroj: MF DNES] (hippyman)

• - Šaty pro soutěžící jsou do poslední chvíle utajované, po kostýmních zkouškách ještě nedokončených šatů je soutěžící vidí poprvé ráno v den přenosu. Porota má na každý večer jiné oblečení, celkem vystřídají za osm večerů 32 obleků. [Zdroj: stardance-2013.chytrazena.cz] (Duoscop)