StarDance aneb když hvězdy tančí

(TV pořad)
Taneční / Hudební / Soutěžní
Česko, 2006, 63x75 min

Roman Petrenko

Účinkují:

Marek Eben (moderátor), Tereza Kostková (moderátor), Mahulena Bočanová, Jan Čenský, Jana Švandová, Roman Vojtek, Václav Vydra nejml., Michal Dlouhý, (více)

Známé české osobnosti pod vedením profesionálních tanečníků pilně trénovaly, aby zaujaly nejen porotu, ale především diváky. Předváděly brilantní taneční kreace, které byly v mnoha případech vykoupeny desítkami bezesných nocí, litry potu a modřinami. Těšit se můžete na skvostné taneční výkony, světové hity v atraktivním podání Martina Kumžáka a jeho Moondance Orchestry, luxusní zábavu, výroky nesmlouvavé odborné poroty i hlášky pohotových moderátorů! (Magic Box)

TV spot

Radek99

Koncesionářské Česko se musí něčím bavit...aneb veřejnoprávní televize koupila další v zahraničí dobře zavedený formát a ,,úspěšně" ho lokalizovala... (jednou stejně budou místo tanečníků jako v USA závodit spermie...) Více je o tom škoda psát... Jedna hvězdička za Marka Ebena... PS: Z hlediska odvahy ČT riskovat je zajímavé tohle... aneb sledovanost StarDance u nás je v tomto kontextu vlastně docela neúspěch... ()

Djkoma

Největší problém tohoto pořadu byl, že nevyhrála nejlepší a to Zuzka Norrisová... Přesto Batulkové lze pouze pogratulovat. Jinak to byla zábava opravdu jak kdy a některé páry byly celkem nudné. Naopak Norrisová předváděla nádherný tanec s trochou improvizace a radosti z tance. Kdyby takových týmů bylo více, určitě by se zvedla nejen úroveň, ale i zábavnost pořadu, v kterém se "jen" tancovalo a Marek Eben vytahoval snad v každé kritické chvíli humor plný nadhledu a přehledu o vkusu diváka. ()

Zeck

Do tanečních jsem nechodil, tančit neumím ani nejsem typ člověka cítící rytmus. Tento pořad se mi až na občasné vyjímky vyhýbal. Třetí sérii ale sleduji pravidelně, možná se to nezdá, ale chvílemi je to vážně velice zábavné. Například takový Bosák je velice vtipný a Norrisová zase velice sexy. Je to hlavně o soutěžících, pokud vás nebudou bavit, nebude vás bavit ani pořad. Já dávám 80% ()

Karlos80

Nesleduji (ani nehodlám sledovat) a to z jednoho prostého důvodu, páč neumím tančit, takže mi tento pořad ani nic neříká:-) Jednoduché, ale i tak jsem ze zvědavosti viděl asi půl jednoho dílu a tam nějakou naprosto řemeslně nezvládnutou a odbytou taneční kreaci a to mi stačilo..Podle mě se jedná o naprosto zbytečný, nezábavný pořad za naše lowe:-) ()

monolog odpad!

Neřeším, kdo jak tančí. Někdo líp, někdo hůř. Každý máme jiné předpoklady. Já hůř, nebo spíš špatně, ale tanec mám rád a líbí se mi. Řeším ale zábavnost tohoto pořadu. A ta je na absolutní nule. Zdlouhavé, nudné, roztahané, a Eben. Našimi médií je propagován jako PAN MODERÁTOR. No, mně to tak nepřijde. Tak tupé kecy neměl ani Poulíček po 1000 dílech Kolotoče. Jak kdyby se neuměl vymáčknout a když už se to povede, tak mu zaskočí v krku. Stejně tak režie by měla trochu víc dynamicky stříhat a rozpohybovat to. Je to uspávací pořad pro 80+ na sobotu večer, neděli ráno. A upřímně, JÁ JSEM NUCEN PLATIT KONCESIONÁŘSKÉ POPLATKY, a tak chci, aby přestali neustále točit tyhle sračky, a aspoň občas vytvořili něco poutavého a povedeného. Ale to je jako chtít, aby zprávy ČT byly objektivní. Ksakru, už teď mně přejel mráz po zádech, když mi došlo, že na Vánoce zas budou strašit všechny dobré lidi nějakou novou "pohádkou"... ()

Galerie (2 343)

• „Coby nová posila poroty na svoje hodnocení půjdu od lesa a přes husí kůži. A jelikož jsem minulý rok trpěl mezi soutěžícími, mám v plánu být letos výrazně hodnější než ostatní porotci,“ prohlásil v roce 2019 Genzer. [Zdroj: Novinky.cz] (Duoscop)
  • V páté sérii se proslavila podebraná osmička Báry Polákové, kterou herečka nejdřív léčila antibiotiky a po soutěži si ji šla dát vytrhnout. [Zdroj: stardance-2013.chytrazena.cz] (Duoscop)