Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Jedná se o televizní pořad, který je vysílaný na České televizi. Byl to první cestovatelský magazín v českých televizích. Na obrazovce běží už 20 let. Každý díl se dozvídáme různé zajímavosti ze všech koutů naší planety. Reportáže jsou nám vysílány v odlehčené podobě. (duklak2)

Recenze (100)

Malarkey 

všechny recenze uživatele

S Cestománií asi nejstarší cestovatelský pořad, který na České televizi od dětství sleduji, a který jednoznačně stojí za tím, že tak rád cestuji nejen po Česku, ale i po světě. A jelikož je turistika můj jeden z nejpřednějších koníčků, tak musím říct, že Objektiv tady nejspíš docela i uspěl. A věřím, že v tom rozhodně nebudu sám. Skvělé reportáže, které jsou odvislé čistě jen na tom, jak moc Vás dané země zajímají. Přitom reportáže s kvalitou, která je za ty desetiletí neměnná. ()

Anderton 

všechny recenze uživatele

Zasadenie tohto publicistického programu do dopoludňajších víkendových hodín a jeho stopáž takémuto typu programu veľmi prospieva. Myslím, že v minulosti tu bolo o jednu reportáž na jeden diel viac, ale nie som si istý. Ak sa chcete dozvedieť niečo o našom svete viac, a nemusí to byť zrovna niečo negatívne, ako v televíznych správach, siahnite po Objektíve. ()

Reklama

CANNIBAL 

všechny recenze uživatele

Dnes už si asi nikdo nevzpomene, že původně to byl pořad dost ovlivněný a omezený politikou. Po revoluci tomu naštěstí bylo zcela jinak. Takže dnes se můžeme zcela volně nahlížet po celém světě a to pěkně z pohodlí domova. Největší ovšem výhodou je tento pořad pro ty, jako jsem i já, co neradi cestují a raději provozují jako hobby gaučink a lahvačink. :) ()

Karlos80 

všechny recenze uživatele

Objektivně s Objektivem každou neděli už po dvacet let...To je něco..! Ač to zní skoro neuvěřitelně je to tak:-) Tento stále nesmírně populární publicisticko-zpravodajský pořad ze všech koutů naší modré planety má stále co nabídnout a říct. I když je poslední dobou stále míň a míň času ho pravidělně sledovat, tak mu i tak přeji vše "NEJ" a vesele vzhůru do další desítky...Podobné pořady: Toulavá kamera aj dnes už neexistující... ()

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

Dobrá publicistická relácia, ktorá ponúka krátke, zaujímavé reportáže z celého sveta. Dalo sa na ňu pozerať už v dobách jej vzniku a svoju úroveň si udržala aj v časoch demokratickejších. V konkurencii podobných cestovateľsko-spravodajských relácií bez zaváhania obstojí. Príjemné spestrenie víkendového dopoludnia. Aby som bol objektívny, tak dám "Objektívu" tri hviezdičky. *** ()

Galerie (7)

Zajímavosti (5)

  • Nejstarší pořad svého druhu s nepřerušenou tradicí. (Karlos80)
  • První pořad pravidelně využívající virtuální studio. (Karlos80)

Reklama

Reklama