xXx: Návrat Xandera Cage

• USA xXx: The Return of Xander Cage (více)

Xander Cage (Vin Diesel), zvaný též xXx, je naživu. To ale není ta nejdůležitější zpráva. Hlavní je to, že je zase v dokonale vyladěné formě a připravený s pomocí svých vymazlených ale hlavně dokonalých adrenalinových kousků a triků nabančit všem největším hnusákům na světě. Teď jsou na řadě záporáci, kteří se zmocnili tajného zařízení zvaného Pandořina skříňka, pomocí něhož jsou schopni vám až z oběžné dráhy hodit vybraný vojenský satelit přímo na hlavu. S přesností jednoho metru. Plus minus. Ono u několikatunové družice zase na nějakém tom metru nesejde. Jelikož oficiální vládní složky si s tím nevědí rady, je načase, aby Xander Cage dal dohromady tým jemu co nejpodobnějších šílenců, kteří neřeší služební postupy, legálnost zvolených prostředků a varovný výstřel vypálí až na konci akce. Nebo taky nikdy. Jediný rozkaz, který jsou ochotni aspoň vyslechnout, zní „Nakopejte jim prdel." Naštěstí Xander a jeho parta stojí většinou na té správné straně lidstva a navíc umí lyžovat v pralese, surfovat na motorce, porvat se ve stavu beztíže nebo sundat padající satelit dopravním letadlem. (CinemArt)

Beginek87

Tvůrce bych vrátil na základku a to hned. Ti opravdu fyziku nepochopili ani za mák. Ale oceňuji to, že si ponechali ze starých dob i grafik a jejich původní efekty a nesáhli po ničem reálněji vypadajícím. Ta sexy děvčata ten film bohužel nepozvedla ani o píď a hlavně mi ani zas tak extra sexy nepřišla. No a tedy film mohu ohodnotit maximálně jednou hvězdou, protože tam byl Vin Diesel a toho mám z minulosti rád ..... ty vole a Neymar ..... on tam byl sakra Neymar. Co tam do háje jako dělá nějaký pičus, který je na hřišti sice dobrý herec, ale s filmem toho má společného asi tolik co Samuel L. Jackson s majitelem vápenky??? !!! Si jako producenti řekli, "Hej, pojďme tam narvat někoho absolutně mimo mísu, koho mají třeba nějací diváci rádi?" Bude v příštím díle Martina Hingisová? Nebo o co jako do psí boudy šlo? Boha jeho, nebýt tak líný to přepisovat, tak tomu seberu i tu jednu hvězdu co jsem tomu již dal a hodím to do odpadu ;( ()

neurol odpad!

Největší srajda za posledni dobu. Divim se,že ma V.Diesel a Samuel L. Jackson potřebu něco takového točit. ()

Aidzi

Dve hviezdy za zábery zo sveta, pár pekných zadkov a Diesela. Inak otrepané frázy,nuda..tento typ filmov by sa dnes už nemal natáčať.Dopozeral som ho na tri krát.XXX už dávno stratil čaro.Vždy to bola hovadina, ale v tých rokoch som tie hovadiny aspoň strpel a pozrel na oddychovku. Teraz..NIE ! ()

cartyci

Jedný to budú kritizovať druhý haniť.Bolo tam veľa čo sa da vytknúť ale to spomínať nebudem.Mňa to proste bavilo Akcie, skákanie, hudba, výborný herci. Strašne sa mi páčila Ruby Rose ale ani ostatný nezaostali a ten Neymar to zaklincoval. ()

Honzyg odpad!

Jakkoli byl první xXx celkem zábavná podívaná a dvojka pořád ještě jakš takš ukoukatelná, trojka je absurdní slátanina, kterou nezachránil ani navrátivší se Xander Cage, kterého fanoušek jedničky ve dvojce přeci jen postrádal. Tohle pokračování nevyniká ničím, než extrémně ubohou zápletkou, postavami o ničem, směšnými dialogy, neexistujícími fyzikálními zákony a úplně na závěr rádoby nečekaným koncem, který ale ve skutečnosti musí čekat úplně každý. Zařazení do kategorie podprůměrných akčních béček by pro tuhle pitomost bylo pořád ještě lichotkou. ()

Jindra_S

Nuda, nuda, šeď, šeď - Každý souboj je sice pěkně natočený, ale o nic v něm nejde - hrdinové stejně přežijí, padouchové stejně zemřou a výsledek je absolutně nezajímavý - kdyby přidali nebo ubrali 30 minut, nic by se nestalo. ()

Bixbi

Výbuchy, rvačky, ženy, kaskadérské kousky everywhere, to je ale asi tak všechno. Příběh neosloví ani malé dítě, tenhle film stačí vidět jednou, pokud vůbec. ()

les62

Filmu nepomohli ani herci, kteří mají určitě na lepší filmy, než je tenhle. Nepomůže ani popkorn ani kola.... ()

majorzeman13

Efektní,cool,a vcelku i zábavná,ale absurdní podívaná. Váhám mezi dvěma nebo trřema hvězdičkami,ale mé první dojmy hodnotí výše .....prozatím tedy !!?? Mé hodnocení zní 50% neboli čistý průměr !? ()

hanesus

Předvídatelné, "klišoidní", nudné... Před 20 lety by to ještě možná fungovalo. Jedna hvězda za Samuela na začátku. ()

Kuba98

Nevěřil jsem, že by to mohl D. J. Carusso takhke dosrat, ale tohle byl nejhorší film, co jsem letos viděl. Žádný příběh ani dialogy, většina vtipů působí trapně a celý film je jednou velkou zbytečností. Jedna hvězda za Ice Cubuv návrat a druhá za přestřelku na ostrově, jinak film nenabidl vůbec nic. 30% ()

StandikK

Film plně pokračuje v jedničce, a nejspíše i dvojce, kterou jsem neviděl a raději ani neuvidím. Plusem filmu je že Donnie Yen ani Tony Jaa nehrají záporáky proti Dieselovi. Neudýchal bych souboje mezi těmito borci, když by jim Diesel to natřel. ()

stadoblec

Bez hvězd. Neviděl jsem. Utrácet prachy se mi za to nechce a mám takový pocit, že kdybych si to stáhl z torrentů, trefil bych se do porna... Nechápu proč si lidé v dnešní době ještě stahují porno... ()

KcarlosK

Naprosto zbytečný film. Není to ani zábavné. Plus trestuhodné nevyužití Tonyho Jaa, který navíc vypadá jako idiot. ()

Fiffty

Asi by stačilo trošku ubrať a mohlo byť z toho niečo lepšie. Prehnané scény, niekedy až nezmyselné čo tomu veľmi nepomohlo. Taktiež mi tam veľmi nesedelo herecké obsadenie Xanderovej partie. Jediné čo tento film zachraňuje a prečo mu dávam 3* sú scény s Donnie Yenom, ktoré som si celkom užil a jeho bojové scény boli to najlepšie. Ale na takú akčnú jednorázovku to celkom postačuje. ()

PF 2017

PF 2017

31.12.2016

Kdo si zahraje v xXx 3?

Kdo si zahraje v xXx 3?

02.01.2016

Ačkoliv to čekal jen málokdo, xXx: The Return of Xander Cage se pomalu stává realitou. Vin Diesel se opravdu vrátí jako závislák na adrenalinu, kterého rekrutovala FBI, a dokonce u toho bude i Samuel… (více)

Středověk zajímavější než Vin Diesel?

Středověk zajímavější než Vin Diesel?

11.06.2009

Pro Roba Cohena zřejmě ano. Jeho dalším filmem měl být návrat k hrdinovi, kterého kdysi s Dieselem docela úspěšně uvedli na plátna kin, přičemž rozstříleli nejen Prahu, ale i velehory tyčící se těsně… (více)

Riddick žije... možná

Riddick žije... možná

11.03.2009

Taky vás to už unavuje? Pokaždé, když chtějí David Twohy anebo Vin Diesel na sebe upozornit, začnou roztrubovat obehrané „máme tu postavu rádi a přestože Černočerná tma a Kronika temna na sebe jen… (více)