VILOmeniny

(pořad)
Reality-TV / Soutěžní
Slovensko, 2002

Súťažno-zábavná show, v ktorej ide o zápolenie dvoch rodín v ich autentickom prostredí, teda priamo v ich vlastných domoch. (PROROK14)

Smok

Sem tam som to zmrkol v začiatkoch, keď ešte proti sebe súťažili obyčajní ľudia poväčšinou z dedín proti sebe. Vtedy to malo šťavu a autentickosť. Akonáhle sa začali robiť diely s celebritami a vyhraté peniaze sa okato dávali na charitu, show naberala na klišoidnosti. Nezabudnuteľný bol ale diel Mojsejovci verzus homeless. Vidieť bezdomovcov v Braňovej a Norikinej gýčovo prepychovej vile a ich vo výmenničke bolo niečo zvrátene čarovné... ()

T2

Vilo Rozboril bol vždy moták, čo sa zajakáva a tu v tejto relácii mu to ide ako tak ale ako že trápnosť šedivá pozerať to. /15%/ ()

Dever

Niektoré časti naozaj dobré, napríklad s cigánmi alebo ľudí z podobnej vrstvy, kde nikto nič v dome nemal. Ale že by to bolo niečo spešl, tak to pochybujem. ()

tron

Proti Vilovi Rozborilovi nič nemám, nie som jeho fanúšik ani odporca, každopádne „VILOmeniny“ ma nikdy príliš nechytili napriek tomu, že moderátor má evidentne veľmi rád ľudí a vie sa porozprávať s úplne hocijakým typom. ()

genetique

Miestami veľmi zábavné, škoda, že väčšinou aj veľmi primitívne a nekorektné (voči divákom, i súťažiacim). Súťažná relácia, ktorej pravidlá udával Rozboril nemohla mať u inteligentnejšieho diváka úspech. 40%. ()

MM_Ramone odpad!

Viliam Rozboril bol vždy slizký had. Vedel sa všade šikovno votrieť a potom jedovato kúsať okolo seba, aby neprišiel o výnosný kšeft. Hnusný, falošný človek. Momentálne sa veľmi dobre živí utrpením iných ľudí. Tie jeho modré a siedmé nebá sú vrcholom supáctva, hyenizmu a citového vydierania. Nikdy som tohoto dubnického chamtivého šaša nemal rád. Už v roku 2002, keď vystrájal trapné "VILOmeniny" na obrazovke TV Markíza, som ho považoval za odpad! ()

Davies182

Díky sympatickému moderátorovi jsem si s přítelkyní v tomto pořadu užil kopec legrace, takže proč ne. Některé soutěžní úkoly mají navíc vtip. ()

Madsbender

Vilove meniny sú skrz naskrz nezaujímavou, tupou skupinovou zábavou o partii bláznov, ktorí demonštrujú svoje kvality napr. hromadným rozbíjaním tanierov a ďalších, pre kultivovaný jedálenský život nezbytných propriet. Aleluja, slovenská televízia praská genialitou vo švíkoch. A to ešte malo prísť Modré z neba... 2% ()

Marek1991

Jedna z vecí, čo moderátorovi išli. Bola tam aj sranda, ale aj hlúposti. Mne sa na to veľmi pozerať nedalo. Nezabudnem na časť s Mojsejovcami, tam vlastne vznikla ich kariéra takzvaných celebrít ak si na to dobre pamätám. Boháči súťažia na výmeníku :D a na oplátku obyvatelia výmeníka súťažia v ich dome a to nikdy nevideli elektrický šporák. :D Nebola to moja šálka čaju, kávy či ovocného džúsu v celkovej podstate všetkých dielov. ()

mysiak

Zo začiatku originálne...potom to začalo upadať...nakoniec sa vyšplhali naspäť špeciálmi...a potom to v najlepšom ukončili...a dobre urobili ()

haluska11

vilo rozboril vejde k mojsejovcům na dvorek, uvidí jejich labradora Kusaja a povidá: "tak tohle je váš osobní černej otrok, jo?" achich ouvej. problematičnost pokračuje, když se boháčům říká klasicky "Mojsejovci", ale rodina Ferčákovců jsou permanetně "bezdomovci", přičemž se s nima mluví jak s postiženýma dětma. (#nenídůležitéjménoavýzor,alemyšlenkaanázor, zdravím nejfejka <3 .) // originální slovenský pořad o společenských kontrastech se sadistou rozborilem je bizarní sociologickou sondou. národu typická podřadná zábava stojí na časových soutěžích různorodých protikladů (hrobař vs. porodník, boháč vs. bezdomovec...) ve spojení s výměnou jejich přirozených prostředí, což soutěžící značně dezorientuje. premisa je vlastně celkem geniální základnou pro humor, ponížení i zostuzení. co víc si přát od retro domácké odpočinkové reality show <3 ()