Pořad na pomoc zvířatům. (oficiální text distributora)

Emzet

Pěkná šílenost - nevím, jestli je Srstka tak legračně hrozný záměrně, jestli ano, klobouk dolů... ()

Skarface

Díly s kubiškou sem nesledoval ale díly se srstkou mě bavily vždycky dokázal rozesmát :D Tady je alík poslušnej mazlivej věrnej nekouše je čistotnej a má rád děti ! Ano pane srstko chci toho psíka :) všechny bych si vzal chudačky malý :) ()

RadimFišer

Pana Srstku jsem měl rád. Škoda, že nenabízeli, abychom jim poslali sms. Ale takhle to bylo více akčnější. Udělal si na tom jméno a snad jen kvůli němu jsme se na to dívali. Bravo, za vaši životní filmovou roli. ()

HonzaMag

Podívejte se, jak je miloučkej a hodňoučkej, je to výbornej hlídač, venčí se sám, spapá toho trošku víc, ale zato je zase přítulnej, .... Tak už si toho Srstku někdo vemte! ()

Wowara

Jde o to, pomoct těm živým duším, kteří za svůj osud nemůžou. Pokud jim to pomůže jenom trochu, tak mi ani protáhlý projev Zdeňka Strstky nezabrání, dát pořadu 5 hvězdiček. ()

Chip89

Srstka je nezapomenutelný :) Musím uznat, že ve své době opravdu záslužný pořad, kde se dalo pomoci.... O nějaký filmový zážitek a kvalitu se tady určitě mluvit nedá. ()

boni

Rozhodně záslužný pořad, kterému bohužel účast pana Srstky - mnohdy nedobrovolně - propůjčuje až parodický ráz. Každopádně jeden z těch projektů, který má smysl. ()