Vražedná chapadla (TV film)

• Kanada

Phyllis Laing

Jeff Warren

Scénografie:

Réjean Labrie

Neobvykle zábavné béčko! Začínám přicházet na chuť nočnímu přepínání mezi stanicemi, protože někdy narazím na opravdový poklad :) Přestože Vražedná chapadla nejsou ničím vyjímečným, nevynikají po trikové stránce a už vůbec ne po stránce příběhové, je to film, u kterého se přes jeho nedokonalost lze královsky zabavit. Od začátku je jasné, jak to všechno skončí, ale to vůbec nevadí. Díky sympatickým hercům a občasným vtípkům je to prostě sranda. Jeden příklad za všechny: "Jeden z důvodů, proč je rybaření lepší než sex? Když člověk rybaří sám a někdo ho u toho vidí, nemusí se cítit trapně" :)))(10.10.2011)

• Campbell

Tak a já se těšil že po dlouhé době uvidím horor s mořským monstrem který jsem poslední dobou naštvaně stagnoval, bohužel všechni ti žraloci, chobotnice, murény a bůh ví co ještě jde víc a víc do hajzlu. To samé se dá říct o tomhle zázraku. Ale že já se rozčiluju vždyt to dělalo studio ManEater series, když vidím tuhle cedulku začnu okamžitě zdrhat hodně daleko. Každej film od nich byl jak to říct slušně......Potrat. Efekty jsou špatné, herci v čele s Beekem strašný a dialogy byly naprosto debilní, jediná scéna co měla potenciál byla scéna na lodi v bouři a začátek mě poměrně bavil ale to je k dobrému či aspoň průměrnému hodnocení sakra málo.(8.1.2013)

• LadyPupu

Měla mě varovat anotace v programu... Prý: Napínavý pohled do tajemného světa této legendární oceánské bytosti vás zmáčkne a nepustí až do posledního šokujícího momentu... No, ty vo*e, to mě teda zmáčklo a nepustilo tak, že se ještě teď chvěju. Ale ne vzrušením, ani strachy, ale smíchy. Ne, že by na tý giga olihni bylo něco vtipnýho. Směju se sama sobě, jaká jsem zase kráva, že jsem se na to koukala až do konce. Omluvou mi budiž to, že mi zhruba v polovině filmu, vypadnul mozek z hlavy.(29.4.2016)

• SallyZen

Ač jsem neviděl úplný konec, i tak zhodnotím. Je to sice neuvěřitelné klišoidní zhovadělost, neoriginální, špatná práce kamery a žádné napětí, apod..., ale já měl asi včera na takovouhle blbost náladu. Přes všechny nedostatky, kde je tento film jasnej odpad, jsem se docela pobavil a to je to hlavní. 40%(9.10.2011)

Rozpočet $2milióny║ Ďalší z radu morských-jazerných horrorov idúci v šablónkovej dráhe fenomenálnych Čelustí. Na moje malé prekvapenie to ani nebolo také zlé čo sa trikov týka, príbeh samozrejme vývar ale v konečnom výsledku to mohlo dopadnúť ešte aj o niečo horšie, takže aspoň zaslúžená 1hviezdička. /25%/(25.1.2010)