Vražedná chapadla (TV film)

• Kanada

Jeff Warren

Scénografie:

Réjean Labrie
  • Phietros

Naprosto o ničem, jestli někdo tohle přirovnává ke Krekatici, tak ta je oproti tomuhle mega-film! Celou dobu jsem čekal kdy přijde nějaká akce, ale místo toho jen povídačky a 3x v záběru chapadlo! Tu hvězdičku dávám, jen proto, že sem u toho skejsnul u televize až do konce, kde to bylo ještě víc o ničem, když jí zapíchli do oka harpunu a pustili proud!(4.3.2011)

• LadyPupu

Měla mě varovat anotace v programu... Prý: Napínavý pohled do tajemného světa této legendární oceánské bytosti vás zmáčkne a nepustí až do posledního šokujícího momentu... No, ty vo*e, to mě teda zmáčklo a nepustilo tak, že se ještě teď chvěju. Ale ne vzrušením, ani strachy, ale smíchy. Ne, že by na tý giga olihni bylo něco vtipnýho. Směju se sama sobě, jaká jsem zase kráva, že jsem se na to koukala až do konce. Omluvou mi budiž to, že mi zhruba v polovině filmu, vypadnul mozek z hlavy.(29.4.2016)

• drankeryth

Dalsi podareny obal na dvd, ktory je radost pozerat, len ci aj tento horor bude taky dobry ako obal dvd. Na zaciatku filmu uz naznacili, kto bude mat na svedomi nehumanne vycinanie a zbytocne plytvanie ludskymi zivotmi v jazere. Po par minutach filmu ukazali zalubeny parik v lodke, ktoru za okamih rozdrvili chapadla obrovskej velkosti na male triesky. Ano bola to chobotnica, ved uz aj samotny obal to prezradza. Som zvedavy co napacha ako dalsie. Prva polhodina filmu sa nic nedeje. Obcas nejake nezhody medzi indianmi a bielymi obyvatelmi. Po vyse hodine plynutia filmu sa stale nic nedeje ohladom chobotnice, tak to ma uz fakt pekne serie. Aby som neklamal sem tam pocas filmu aj ukazali chapadlo chobotnice, ktore smatralo po obeti, ale tak nudne a odpudzujuco, ze by si ta chobotnica zasluzila kopanec do zadku, aby sa prebrala. No konecne som sa az skoro na konci filmu aj dockal v plnej krase ako vyzera chobotnica a to len na par sekund. Uz som si myslel, ze tu chobotnicu len uvidim na obale dvd. A to bola velka skoda, ze ju ukazali, pretoze bolo by lepsie keby ju vobec neukazali. Spracovanie chobotnice bolo na ubohej urovni a bola to len nepodarena babka na spagatikoch. Takto by som si aspon nepokazil zly dojem z nej, ako aj z celeho akoze hororu. Totalne nudny film, ktoremu davam len jednu hviezdicku a to len za ten pekny obal a za odtrhnutu ruku jedneho typka na lodi pri konci filmu, ked mile chapadielko neviniatka chobotnice sa takto odvdacila jednemu z nich, ktory urcite nemal v umysle s nou vyjednavat po dobrom:)(31.5.2011)

• Phobia

Opět se zdržím hodnocení, protože mě udolala už první série reklam. Můj větřič odpadů zmerčil slibného kandidáta, ale musím přiznat, že jsem byla spatřeným kouskem "Vražedných chapadel" zklamána: herci většinou nevypadali jako spolek ochotníků z Jedličkova ústavu a scénář se jevil naprosto béčkově klišoidní, zkrátka z mého hlediska nic až tak otřesného, aby to bylo oznámkováno hůř než běžný podprůměr. Jestli se někdy naskytne příležitost, potom zapátrám hlouběji, proč se to pyšní osmnácti procenty.(4.3.2011)

• rakovnik

Dawsonův jezerní svět...povídání, povídání, povídání...až je najednou hodina a čtvrt pryč a ve filmu se stále ještě nic nestalo. To je na horror dosti slabé a přibližuje jej spíše k "Dawsonovu světu". Jedná se jinak o čelisti, kde místo žraloka je obří hlavonožec a místo záchranáře záchranářka či co. Velmi mě pobavili vědci, kteří objevili nakonec důkaz přítomnosti toho hlavonožce na snímku z GoogleEarth, což chvíli balancovalo film na hraně odpadu. Ale protože chapadla hlavonožce nebyla trapně digitální, nýbrž sympaticky gumové, dávám ** za nudný ukecaný film, kterému jsem odpustil spoustu nelogičností.(4.3.2011)