Hviezdy na ľade

(pořad)
všechny plakáty

Osobnosti slovenského showbiznisu ako Diana Mórová alebo Janko Lehotský vytvorili spolu s profesionálnymi krasokorčuliarmi dvojice, ktoré sa prebojovávali cez tematicky rôznorodé kolá (napr. balady, muzikál, disco) až do finále, kde mali šancu získať titul kráľ / kráľovná ľadu... (lilina133)

genetique

Je niečo iné naučiť sa za dva týždne tancovať ('Let's Dance'), a iné je (ne)naučiť sa korčuľovať. Všetky súťažné kolá potom tak aj vyzerali. Ďalší zábavný formát, v ktorom sa potrebovali predviesť upadajúce celebrity na úkor kvality. 40%. ()

Le_Chuck

Keďže išlo o show kde boli "celebrity" nútené aj niečo predviesť (nielen stáť ako špalok a nech stádo hlasuje) a v konečných fázach bol badateľný zaujímavý progres, tak vravím palec hore. A keďže neviem tancovať a už vôbec nie z príborovým nožíkom na nohách, tak dva palce hore. 50% ()

MM_Ramone

V roku 2006 sa ku nám dostal formát britskej televízie ITV "Dancing on Ice". V Anglicku to malo veľký úspech, takže si aj ľudia z TV JOJ mysleli, že to bude mať aj na Slovensku nesmierne vysokú sledovanosť. Ale zrejme sa ich očakávania nesplnili a vynaložené náklady nevrátili, pretože sa táto show už viac na obrazovkách neobjavila. "Hviezdy na ľade" moc nezahviezdili. Obajvila sa tam poriadne nechutná zmeska v tej dobe mediálne známych ksichtov. Dodnes ľutujem, že si aspoň niekto z nich na tom ľade neroztrieskal papuľu. * ()

Marek1991

Osobnosti nášho šoubiznisu tancovali na ľade, dosť smiešne, málo kúskov, ale na ten čas prípravy to ušlo. Choreografmi teda nie sú ani jeden z nich a ani tí, čo tie choreografie vymýšľali, ale nápad na ďalšiu šou to bol dobrý. Medzi obľúbené TV relácie som si toto nezaradil, skončilo to pre mňa ako menší trapas, zamiloval som si tam vtedy Karin Haydu, ale zbytok ma nenadchol a nepresvedčil. ()

corona

asi najlepšia "reality" show na JOJ-ke, ktorá ma dosť chytila, bola zaujímavé sledovať ako niektoré "hviezdy" majú z korčuľovania radosť, chcú zabaviť seba aj divákov /Majo Labuda, Yxo/ a niektoré sa prehnane snažia a chcú za každú cenu vyhrať /nebudem písať ktoré, kto to sledoval si domyslí / ()

krasomama

Ako pri všetkom, čo sa týka krasokorčuľovania, hodnotenie sa mi vymklo z rúk. Nemôžem si pomôcť. A dala by som aj 5 hviezdičiek, keby Sajfove výkony nepripomínali rozpačitého rádobymoderátora na stužkovej. ()