• MM_Ramone

Koncom minulého storočia a čiastočne aj na prelome milénia bolo televíznym fenoménom zabaváť sa na záberoch so skrytej kamery. Zo začiatku mi to prišlo celkom vtipné, ale postupom času a s pribúdajúcimi reláciami sa mi to už zunovalo a začalo ma to nudiť. Keď s týmto formátom vyrukoval svojrázny holohlavý český komik Zdeněk Izer už to išlo úplne mimo mňa. Takže jeho zábavná relácia "Na palmě" ma už veru moc nepobavila. *(29.7.2018)

• Zagros

Krátký zábavný pořád nevalné úrovně. Skvělé scénky, u kterých se lze smát. Vulgární humor, který může soustu lidí urazit. Skrytá kamera nachytávající známé osobnosti. Trapné scénky, které vás nerozesmějí. Výborné vtipy od Zdenka Izera a sprosté vtipy od Zdenka Izera. To všechno bylo Na palmě. Pro mě je toho horšího více a proto je to za dvě hvězdy.(20.9.2016)

Komu dodnes nedošlo, že scénky byly nahrané, má deficit inteligence. Jedním z důkazů budiž třeba Gustav Bubník roli řidiče tanku, který přejel Vašutovi auto. Nebo zrovna pravděpodobné, že by se spolu neznali a stejně tak je takřka nemožné, že by se zúčastnění nebránili právně a nechali scény, ve kterých vypadají jako blbci, vysílat. Ono, když vás někdo natočí s "milenkou", asi nad tím nemávnete rukou.(11.6.2016)

• e-pilot

Při porovnání se slovenskou obdobnou "Čo dokáže ulica" jde o sešup z pořádného kopce. Jak v úrovni nachytávek, tak především v úrovni moderátorů. Avšak jedna skrytá kamera ospravedlňuje existenci tohoto pořadu - Marek Eben hledající motor svého auta - pohled doslova k nezapomenutí. Kde je? Vždyť tam ještě včera byl!(1.11.2012)

Starý známý Zdeněk Izer s Markem Dobrodinským. Pořad plný humorných gagů a nevšedních situací, snímaných skrytou kamerou (takových pořadů už v českých televizích bylo), tuším že ho vysílala ČT, později se oba známí a oblíbení komici uchýlili na Primu později se rozešli a každý pracoval už jen na svých projektech a tak je tomu ostatně dodnes. Tady odtud tuším pochází úžasá scénka "Rom na pracáku" nebo parodie na "Lunetiky"...(11.12.2008)