pořad podobný různým Bazarům, v nichž byly scénky prokládány tuším prozměnu reklamami... izerovy výstupy by (s)prostě samy o sobě byly většinou za pět, bohužel tady ta skrytá kamera, které bylo dáno na můj vkus až moc prostoru, to zmrvila na klasický televizní průměr... 60%(18.12.2008)

• e-pilot

Při porovnání se slovenskou obdobnou "Čo dokáže ulica" jde o sešup z pořádného kopce. Jak v úrovni nachytávek, tak především v úrovni moderátorů. Avšak jedna skrytá kamera ospravedlňuje existenci tohoto pořadu - Marek Eben hledající motor svého auta - pohled doslova k nezapomenutí. Kde je? Vždyť tam ještě včera byl!(1.11.2012)

Zdeněk Izer je sice bavič vulgární, ale pokleslou formu srandy dokáže zabalit do přijatelného hávu. Pořad NA PALMĚ ukazuje jeho přechod od neuvěřitelně vtipných scén v zábavné show ŠANCE k upadajícím pořadům typu TELEBAZAR. Izerovy scénky jsou zde doplněny nachytáváním slavných osobností, z nichž nejvíce se povedly ty s Markem Ebenem (ukradený motor) nebo Janem Čenským (monarchistický převrat). Oproti tomu nabourané auto Marka Vašuta mi přijde nahrané. (429.)(13.12.2008)

• MM_Ramone

Koncom minulého storočia a čiastočne aj na prelome milénia bolo televíznym fenoménom zabaváť sa na záberoch so skrytej kamery. Zo začiatku mi to prišlo celkom vtipné, ale postupom času a s pribúdajúcimi reláciami sa mi to už zunovalo a začalo ma to nudiť. Keď s týmto formátom vyrukoval svojrázny holohlavý český komik Zdeněk Izer už to išlo úplne mimo mňa. Takže jeho zábavná relácia "Na palmě" ma už veru moc nepobavila. *(29.7.2018)

Jistě, bylo to trochu bulvární a šmírácké, ale musím říct, že právě gró pořadu a sice nachytávání slavných osobností bylo prostě vtipné a zábavné. Dlouho jsem přemýšlel, zda ne/jsou scénky nahrané, ale nakonec bych řekl, že min. ve velké většině nikoliv. Řada těch lidí totiž ze sebe udělala fakt blbce či spíše vyplavaly na povrch jejich ne zrovna pěkné stránky a často si pak už ani nepřišli pro "cenu". A bylo prostě zajímavé sledovat, jak se kdo ve vyhrocené situaci zachová, protože právě v takových chvílích se poznají lidi. Za vrchol považuju Luďka Sobotu v bordelu, kde na pokoji čekala za kurtizánu převlečená jeho manželka. "Ty děvko! Ty si fakt úplně blbá ! Neměls bejt s Brzobohatym na zájezdu ?? " Fakt nářez, kdo neviděl, nemá tucha. Z ostatních bych ještě vzpomenul Vašuta, kterému přejeli auto tankem ve studiích. Marek byl hodně napruženej, ale po pravdě úplně nejvíc ho nasralo, když nakonec řiká chlápek, "Počkejte, Vás já znám, Vy jste pan Roden z televize" - hrozila inzultace. Honza Čenský, který opravdu myslel na to, že by mohl být český král a pak ho nevybíravě napadla Policie (srazili na zem a spoutali) - to už bylo opravdu na hraně. Pavel Soukup, který se chtěl vypořádat s náhodnou milenkou (a "svým" dítětem) byl také hrubej a Vydra co byl pro schovat zastřelenýho chlapa...ty voe....Snad nakonec ještě zmínit Marka Ebena, kterého ani vykradení auta (motoru) nepřimělo přistoupit k povyku či vulgaritám, jako jeden z mála zúčastněných neztratil tvář.(12.12.2008)