Zmeň svoj život a pretancuj sa až ku hviezdam! Veľká tanečná reality šou, v ktorej sa opäť otvára cesta k miliónu a exkluzívnemu bonusu v podobe štipendia na prestížnej tanečnej škole v New Yorku. Moderujú Lenka Hriadeľová a Vlado Voštinár. (oficiální text distributora)

genetique

Ešte šťastie, že z toho nespravili obyčajný produkt ako zo SuperStar a zostalo to pri celkom pozitívnej spomienke na profesionálne tancovanie i zábavu. 65%. ()

MM_Ramone odpad!

Slovenskej komerčnej televízii TV Joj, všeobecne označovanej ako TV Hnoj, sa za dobu jej existencie podarilo vyprodukovať veru poriadnu kopu hnoja. Jedným z nezabudnuteľných shit projektov bola tanečná súťaž "Miliónový tanec". Zúčastnili sa jej super nechutní zmrdi ako napríklad Fredy Aiysi, Tony Moisés či Laci Strike. Fuj tajb to bol hnus. Slizkou plesnivou čerešničkou na tejto torte z hovna bol mentálne zaostalý moderátor Vlado oštinoha Voštinár. Kurva fix, to vám bol teda ale odpad! ()

Marek1991

Miliónový tanec som sledoval, lebo tanec mám rád. Najviac som si obľúbil a nezabudnem na Melániu Kasenčákovú. Ale zabával som sa aj na Daniele Edlingerovej, či "Johnnym" Mečochovi. V porote Fredy Aisy, Jaro Bekr, Tony Moisés, Svetlana Sopková, ako moderátori Vlado Voštinár a Lenka Hriadeľová boli všetci skvelo vybratí a hodili sa k tomu. Výber kôl sa mi však zdal nedopracovaný a nie až tak skvelý, tiež dĺžka a choreografie jednotlivých tancov, taktiež následné reči. Pekné bolo tiež záverečné odovzdávanie cien a možnosť návštevy škôl na Broadwayi pre všetkých účastníkov, vlastne víťazka získala naviac len materiálne ohodnotenie. Vlastne vyhrali všetci. Ľudia sa dobre zabavili, myslím, že spolu s prvou sériou Superstar to boli najlepšie reality show, aké sa vysielali, potom to už bolo len priživovanie sa na sláve a úspechu týchto dvoch vecí. Hodnotím to na 60%. ()

Autogram

Svojho času mimoriadne dobre zvládnutá súťažná reality šou. Na dnešné pomery by sa väčšinovému divákovi zdalo málo hádok, málo intríg a málo intímnych detailov, žiadne mediálne škandály... Ach, kde sú tie staré dobré časy televíznej zábavy, ktorá ešte mala zmysel. Pol hviezdy by sa dalo strhnúť za svojské moderovanie, ale moderátori neboli ústredným motívom programu, takže je to za 5*. ()

STina1

Jediná reality-tv show, ktorá ma dokonale pohltila a zamilovala som si ju od prvej časti až po koniec, kde svojim spôsobom vyhrali všetci. Fredy Aisyi v spolupráci s Jarom Bekrom, Tonym Moisésom a Svetlanou Sopkovou tvorili dokonalý porotcovský team, ktorý vybral tých najlepších z najlepších. Páčili sa mi tematické zadelenia každého súťažného kola, ako aj vždy nová "guest star". Jednoducho, skvelý projekt, skvelí ľudia a úžasný talent na jednom mieste. ()

BLADER

Keď nič iného, tak som si pozrel v telke aj toto a musím povedať, že ma to bavilo rozhodne viac ako superstar. ()

RigorMortis

Celkom sympatická relácia z časov, kedy sa ešte na show takéhoto charakteru dalo celkom pekne pobaviť. No za Oštinára jednu hviezdu dolu, ten človek mi je absolútne nesympatický. ()

Bilky

Mam rad sutaze kde nejde len o vulgarity, schopnost sa predat cez skandaly, ale o schopnosti sikovnych mladych ludi okolo nas a preto tuto REALITY hodnotim kludne aj kladne :) ()