Nevesta pre milionára (TV pořad)

Reality-TV

Slovensko, 2006

Účinkují:

Vilo Rozboril

Komentáře uživatelů k TV pořadu (50)

No pekne umelá sprostosť to bola až to bolí. /0%/(6.12.2008)

• genetique

Přijmeš můj odpad!? 0%.(17.12.2008)

• Le_Chuck

Ďalšia pecka z "mojsejovic ligy" (nasledovaná úspešným sequelom), ktorá umožnila davom chrabrých Sloveniek hrdo zabojovať o úprimné srdce nekonečne milujúceho (až v druhom rade milionára) Janka Novotného a neskôr (až v druhom rade úspešného olympionika) Jurka Baču. Toľko koncentrovanej falošnosti znásiľňujúcej význam a všetky možné variácie pojmu láska, musí zamávať aj tým najväčším cynikom. Ale ako potvrdili čísla a tabuľky, (nie len) Slovenský divák je presne na toto zvedavý. 0%(7.12.2008)

• MM_Ramone

Na doméne, ktorá podrobne mapuje a štatisticky hodnotí filmovú tvorbu má podobný produkt nárok na jediné - odpad! Reality show "Nevesta pre milionára" je žiarivým príkladom najsmradľavejšieho filmárskeho hnoja. Slizký zbohatlík niekde z Nemecka, zopár peňazí chtivých sprostých kuriev a moderátor, ktorého keď vidím, tak sa mi nožík vo vrecku otvára, ťuťko Vilík Rozboril. Odporná kombinácia. Odporný odpad!!!(7.12.2008)

• Davies182

Ale jedno musím říct: tak nízké hodnocení jsem nečekal :o)). Shit největšího kalibru.(13.5.2009)

• Aky

Nerad, ale lepší hodnocení by bylo pokrytecké.(22.11.2011)

• Smok

Všetko sa dá predať. Aj láska. Ale mne bolo z tých dievčat a hezounov vážne zle. Odpad smrdiaci hnilobou.(8.12.2008)

• MikeCool

TV-pořad (Reality show). | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 5% (odpad!) |(22.10.2013)

• WANDRWALL

Nápad to nebyl špatný. Nešlo ani tak o to, že pravděpodobnost, že se vydaří vztah mezi milionářem a vybranou ženou je velice nízká, jako spíš sledovat postupně ty holky, co jsou zač, jaké jsou, a k tomu je právě optimální poznávat je týden co týden, až k nim jako dívaci zaujmeme nějaké své postoje, ale ty se mohou i měnit. Nejde jen o milionáře, ale i o podobné soutěže, které právě na tom - že odkrývají člověka, ukazují jeho povahu a je to REALITY SHOW, tedy žádný výmysl, tak určitě do televize patří. A jsou určeny těm, co chtějí poznat REALITY, na rozdíl od těch, co jim vyhovují seriály, kde se jen REALITA přizpůsobuje průměrnému divákovi - Růžová zahrada, Rodinné pouta, Letiště atd.(15.9.2010)

• Tomco

Nemecký metrosexuálny kok.t a veľa pítch. Bordel.(10.12.2008)

• Eawy

to aj taketo sa hodnoti? Nevedela som...(7.12.2008)

• PROROK14

Ďalšiu somarinu vymysleli, lebo už nemali čo dávať v telke.(9.12.2008)

• corona

najskôr víťazka cudne klopila zrak a tvárila sa ako stelesnenie nevinnosti, potom keď si ju Honzík vyvolil za nastávajúcu šepkala mu do ucha že je to ako sen a teraz si nepraje akúkoľvek prezentáciu svojej osoby s touto show, no to tam sprostá nemala loziť, teraz veľmi dlho bude Honzíkova nevesta, hmmm a neviem čo bol doteraz najväčší odpad: Nevesta, Mojsejovci alebo BigBrother ???(6.12.2008)

• Z0oMb3E

Prečo sa o mňa nebijú také ku*vy? Však medzi mnou a Novotným nieje rozdiel ...nó malý... Neviem tak bu*eransky povedať -přímeš moji rúži?-(21.2.2010)

• mysiak

Bolo svetu potreba spoznať Jana Novotného???(4.7.2009)

• Marek1991

"Příjmeš moji růži", tak by som toto nazval, veľa srandy som si s tým užil, držal som palce Veronike, zabával som sa, čo vymýšľali, aby zaujali diváka a ženy. Morálny efekt nulový až záporný by som povedal. Moderátor tu zabil čas, ktorý mohol venovať dnešnému Modrému z Neba, toto sa mu nehodilo. Bola to komerčná blbosť na prilákanie divákov na pseudoromantiku. Najviac sa to ukázalo na výlete v Paríži, keď si s jednou užil, a tá potom po vyradení sa urazila a boli tam šumy okolo jej tehotenstva s pánom milionárom. Povaha jeho sa neskôr ukázala, nakoniec sa rozprávka z pochopiteľných dôvodov nekonala, bolo to celé strašne falošné, skrátka nízka úroveň televíznych relácii. Jan Novotný alias Honzík Novotný bol najväčším gólom toho celého. 0%, odpad a hanba televízií, tak by som to popísal. Ženy dávajte si pozor, to je môj odkaz, dúfam že to správne pochopíte! Nevesta pre milionára = Odpad!(5.1.2012)

• GILLWANDER

Väčšia zbytočnosť nemohla ani po pravde vzniknúť. A nie som sám čo si to myslí... 0%(15.10.2014)

• Petoss1

Co modelka, kurva je to ja ji znám. 1%(10.12.2008)

• rastlinka

Radšej nechcem ani nič napísať k tomuto ... :)(15.12.2008)

• matt6

Přijmeš moji rúži ??? Táto hláška už u nás zľudovela podobne ako Why so serious ??? :-)))(6.12.2008)

<< předchozí 1 2 3